1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

گاهی باید یک مجــــتبی باشد ✔

شروع موضوع توسط barfi ‏Nov 16, 2017 در انجمن انتقاد از کاربران

1. barfi

barfi ♡ ftmh ♡ همراه انجمن

22,450
    61,059
    61,290
    گاهی باید یک مجتبــــی باشد که از اولی های انجمن باشد و بدانی که همه چیزت را از بر است :whistling:
    گاهی باید یک مجتبــــی باشد که دلـت را روانه ی تمام عقاید مذهبـــی فراموش شده ات بکند :inlove:
    گاهی باید یک مجتبـــــی باشد که وویــس دادنــش هـم قـــر و فـــر خـودش را داشته باشد:shock:
    گاهی باید یک مجتبــــی باشد که بروی روی مخــش و به استیکـر هایش گیر بدهی٬بعلــه :tongue:
    گاهی باید یک مجتبــــی باشد که از رفتار بعضـــی پــیرمرد های قزویـــنی به تنــگ بیاید :nailbiting:
    گاهی باید یک مجتبــــی باشد که حســـی بیشـــتر از یک انســـان مجـــازی بدهـــد :rolleyes:
    گاهی باید یک مجتبــــی باشد که پیـــله کنی به برادر هایش و بشوی عروســـشان :biggrin:
    گاهی باید یک مجتبــــی باشد که ناله عاشقانه بکند و تو حرص بخوری(چســناله) :1banghead:
    گاهی باید یک مجتبــــی باشد که سرما بخــورد ٬ پیشــانی اش کلی درد بگیرد :nurse:
    گاهی باید یک مجتبــــی باشد که بشود تـرلانه جــیران ٬ شایدم جیـرانه ترلان :wtf:
    گاهی باید یک مجتبــــی باشد که به تو بگوید آبجـــــــی جان کجـــا بودی ؟ :joyful:
    گاهی باید یک مجتبــــی باشد که بشود بـــردار ٫ رفیـــــــــــق٬ دلســــوز :wink:
    گاهی باید یک مجتبــــی باشد که چشمانش چشــم باشد نه نا چشم :cool:
    گاهی باید یک مجتبــــی باشد که دستور آشپزی بدهد به شوهر من :rage:
    گاهی باید یک مجتبــــی باشد که برایت اموجــی دهن صاف بگذارد :meh:
    گاهی باید یک مجتبــــی باشد که بـــه حرفـــهایت گوش بدهـــد :singing:
    گاهی باید یک مجتبــــی باشد که یک کـــانال را شـــخم بـــزند :biggrin:
    گاهی باید یک مجتبــــی باشد که هشــــــتک #م-ص بزنـــد :1happy:
    گاهی باید یک مجتبــــی باشد که اصلا واجـــب است باشد :smile:
    گاهی باید یک مجتبــــی باشد که بخنداند تورا از تــهه دل :hilarious:
    گاهی باید یک مجتبــــی باشد که درد و دل گــوش کند :muted:
    گاهی باید یک مجتــــبی باشد تا شعر یهـــویی بگوید :redface:
    گاهی باید یک مجتبــــی باشد که لــــــــوس باشد :cautious:
    گاهی باید یک مجتبــــی باشد که نـــــــق بزنی :shifty:
    گاهی باید یک مجتبــــی باشد که باشـد فقط :barefoot:
    گاهی باید یک مجتبــــی باشد که سه نقطه :woot:

مجتبی از قدیمی ترین دوستای هفتادیا این روزهای منه :smug: مجتبــــی کسیه که بازه ۵ ساله آشناییمون واقعا هیچوقت نه رفتار ٬ نه گفتار و نه کردار زشت و نا شایستی ازش ندیدم :inlove: ( منشــــور کوروش رو برات کپی میکنم :biggrin::cautious:)
    مجتبی کسی بود که همیشه منو آبجی صدا میزد ٬ اما نه ازون آبجی گفتنا دیوث جانی:sick:(خب چیکا کنم رکــــم دیگه :roflmao) آبجی واقعنی میگفت .
    مجتبی از کسایی بود که تو بدترین شرایط من ٬ بازم به خودش اجازه نداد قضاوتم کنه :shamefullyembarrased: و این عالیه :smile:
    مجتبی یک تنه به من ثابت کرد با برهان خلــــف که قزوین میتونه قزوینی غیر از قزوینی باشه ما میشناسیم :biggrin::cautious: (جانم فدای قزوین :yuck: تکبیــــــــر :tongue:)
    مجتبی به من نشون داد پسرا هم میتونن دل نازک باشــــن :singing: ( گوگولــــی کی اذیتت کرده ٬ برم بزنمش ؟:wacky:)
    مجتبی به من نشون داد ته ریش نه تنها یسری پسرارو جذاب میکنه:bucktooth:بلکه اونایی که قیافه هم ندارن رو بی نهایت جذاب میکنه:O_o:( خوشکله کی بودی تو برادر شوهر جان ؟ :cool: ) آخیش تلافی کردم:28:
    مجتبی به من نشون داد ترشیدن یه پسر میتونه چقدر برای آینده برادر بعدی و همسرش بد باشه :cry:(لندهور دوماد شو ٬ منو مهندس لنگ در هواییم :stop:)
    خلاصه مجتبی ازونایی بود که خیلی خوبه ک بود :laugh: و خوب تر که هست :jimlad:
    مجتبی ازونایی بود به من نشون داد اکانت اینستای یه آدم میتونه حجم ملتو به ف**ک بده :laugh: ولی آخرشم عکس خود طرف موجود نباشه :greedy:
    خدایا مجتبی را برای ترلانش ( شادیم جیرانش :meh: یادم رفته هر کودومشون کی کی بود:nailbiting:) و برای منو شوهر جانم:inlove: و از همه مهم تر برای انجمن تقریبا ۶ سالمون :inlove::angelic: حفظ بگردان ٬ بلند بگو آمیــــــــــــــــن :locktopic:

MerjhoiMerjhoi جانه جانــــان٬‌برادر شوهر خانم آمپول زن :17: همیشه موفق و سلامت باشی : قلب آبی :roflmao ( سامان درد و بلات بخوره تو سره ممد کامپیوتر فروش :biggrin: چرا قلب آبی تو اموجیا انجمنت نمیزاری :cautious:)

پ ن : شرایط منو درک کنین :wtf: من الان حالم خوش نیس:hilarious: بدور از یک بانو (یاد کاپیتان افتادم:laugh:میگفت بانو :1yawn:) ۲۱ ساله رفتار میکنم:35:

آخرین ویرایش: ‏Nov 16, 2017
    Admin، rasoolr، Paras______2 و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Merjhoi

Merjhoi اگرچه دل به کسی داد...جان ماست هنوز:(** عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,502
    13,920
    10,730
    دیوووانه ای تو زن داداش:35:
    مرسیییییییجات:35:)

Sαяαb و barfi از این پست تشکر کرده اند.
  3. barfi

22,450
    61,059
    61,290
    اینو باید با لپتاپی چیزی باز کرد:35: ترتیب خوشکلی داره ، وقت گذاشتم ک یکدست بشه و از بزرگ بیاد کوچیک :35:

Merjhoi از این پست تشکر کرده است.
  4. Merjhoi

Merjhoi اگرچه دل به کسی داد...جان ماست هنوز:(** عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,502
    13,920
    10,730
    بل بله :35:
    دیدم
    ممنونتم #ف_ص ی فراموش نشدنی:smile:

barfi از این پست تشکر کرده است.
  5. barfi

22,450
    61,059
    61,290
    قشنگ ب همه چیزش دقت کردی ؟؟ :35: یا خودم منت بزارم ؟؟ و توضیح بدم ؟ :35:
    نزار لو بدم ، گفتی پول میدی بهم اینو بزنم انجمن :35:
    ریاکاری تا کجا خدا

6. barfi

22,450
    61,059
    61,290
    انشالله ک فراموش نشدنی بودنمون خاطره خوش باشه :*

Merjhoi از این پست تشکر کرده است.
  7. Merjhoi

5,502
    13,920
    10,730
    دیگه قرار نبود اینارو لو بدی که:35:
    نامرد:35:

8. Merjhoi

5,502
    13,920
    10,730
    خوبان فقط که فراموش نمیشن:smile:

9. barfi

22,450
    61,059
    61,290
    یعنی لو رفت ؟ :35:
    اقا من چاخان زدم ، حرکتم حرکتی کاملا خود جوش بود :35: