1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

کی اهل کل کله بیاد تو ورود افراد بی جنبه ممنوع

شروع موضوع توسط سهیل ‏Aug 26, 2013 در انجمن اسپمکده

1. خوب هرکی یه اخلاقی داره آره بابا بیستی
    من ادم جدی هستم کمی هم طب اذیت کردن دارم غرور دارم لجباز و یه دندنم عاشق رالی هستم که میرم .تو اوتوبان باسرعت بالای150 میرم که همیشه ام جریمه میشم
    مخصوصا اگه یکی کنارم نشسته باشه و بترسه گاز بیشتر میدم دوست دارم لج یکی رو در بیارم مخصوصا اگه طرف مقابلم دختر باشه .از ادم بی احساس هم بدم میاد.

2. Negin189

Negin189 فِکرِ اینکِه فِکرِت نَکُنَم دآره [دآغونَم] میکُنِه

1,533
    12,701
    33,702
    مرسی واقعا ممنون پ منم از آدم مغرور بدم میاد....منم عشقه سرعتم ولی از آدم مغرور بدم میاد شما خجالت نکشیدی همینو جلو خودم گفتی؟؟

3. من سلیقمو گفتم درضمن من غرور توی مسابقه هارو گفتم که البته غرور اینجور جاها لازمه

4. Negin189

1,533
    12,701
    33,702
    بعله بعله هعععی کاش دستشویی با آفتابه میشستم اینجوری نمی چسبیدم ...بله بلا بگیرم الهی از آشناییتون خیلی بدبخت شدم ایشاله که جون بدین ...امیدوارم ناراحت نشده باشین آقا سهیل

5. منظور ایشالا جون بدین یعنی چی

6. Negin189

1,533
    12,701
    33,702
    اه هیچی....من همچی چیزی نگفتم...این اشتباه شدم خدایاا لدفا منو از رو زمین محو کن دیه اینقد سوتی ندم

7. ناراحت نشی ها ولی من اصلا منظور بعضی کلماتتو نمیفهم

8. Negin189

1,533
    12,701
    33,702
    نه اشکالش چیه ...به جایی که بگم الهی پیرشی گفتم الهی جون بدین ...شوخی بود آق سهیل

9. من آدم شوخی نیستم فقط تب اذیت کردن دارم فهمیدی

10. Negin189

1,533
    12,701
    33,702
    بله فهمیدم...امر دیگه ای مگه ریسسمی اینجوری میگی نه نفهمیدم شما اگه ادب داشته باشی چیزه خوبیه...من اختیارم دسته خودمه برامم مهم نیس امثاله تو چی میگن..جوری میگی انگار برام مهمه