1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

کوروش بچه داشت ، نه سگ ...

شروع موضوع توسط آخرین امید ‏Oct 18, 2014 در انجمن عمومی

1. [​IMG]
    برای روشن شدن آقایان و خانم های روشنفکر که مذهب برایشان چندان معنایی ندارد درباره نکته هایی در خصوصسگ بازی هایی که امروزه در کشور مٌد شده می پردازیم.

از جمله بیماری هایی که از سگ به انسان سرایت می کند عبارتند از کچلی، امراض جلدی که در اثر قارچ ها به وجود می آیند، هاری، انواع شپش ها، سل و ...
    شاید بشود این موارد را با مواد شوینده از بین برد اما مرض کرم کدوی سگ یکی از مریضی هایست که راه علاجی ندارد را نمی توان از بین برد. این میکروب کشنده به مقدار بسیار بسیار زیادی در بزاق دهان سگ وجود دارد.
    این میکروب که از زبان سگ در هنگام لیسیدن ظرف به آن می رسد هرگز با شستشوی ظرف از بین نمی رود و در کتاب گناهان کبیره جلد دوم آمده است که فقط با خاک و گل می توان این نجاست (میکروب) را از بین برد.

از نظر فرهنگی نیز به این موضوع می پردازیم. طبق نظر سنجی که در آمریکای شمالی انجام شده است بیشتر افراد در هنگام آتش گرفتن منزل ابتدا ترجیح می دهند سگ خودشان را نجات بدهند و بعد همسر و فرزندان خود را. این بی فرهنگی ها به جایی رسیده است که مرد و زن با سگ ازدواج می کنند. در ایران نیز عده ای سگ را مانند فرزند خود می دانند و حتی برای سگ های خود گریه می کنند. این درست همان خوابیست که غربی ها برای ما دیده اند.

رسول خدا فرموده اند: خانه ای که در آن سگ باشد ملائکه الهی به آن در نمی آیند. وقتی این حدیث معنی خودش را به تصویر می کشد که می بینیم چه تریپ از افراد با خودشان سگ همراه دارند. رکیک ترین تیپ ها و نوع پوشش ها را می توان در این افراد دید. و آن موقع می فهمیم که ملائکه واقعاً در خانه هایشان وارد نشده اند.

اما از لحاظ سیاسی وقتی به این موضوع می پردازیم می بینیم خیلی از اجناس برای کشور ما تحریم است ولی وسایل حیوانات مثل پوشاک و مواد غذایی که خارجی و گرانقیمت هستند چقدر در کشور ما فراوان است. در این شرایط اقتصادی مملکت، واقعاً این یک ظلم است که خروج ارز از کشور بخاطر لوازم سگ ها شکل بگیرد و پول های میلیاردی برای ورود این اجناس خرج می شود. در حال حاضر برای دارو های مورد نیاز مردم مخصوصا بیماری های خاص ارز کافی نداریم اما برای یک قلاده طلاکاری شده با زنجیر نقره سگ در شهرک غرب تهران چندین میلیون قیمت می گذارند.

ای کاش به جای برخورد با افرادی که سگ همراه دارند به دنبال جمع آوری مغازه های فروش این اجناس باشند و شهرداری ها با افرادی که سگ هایشان را به پارک ها می آورند و روی چمن ها و محوطه بازی بچه ها ادرار می کنند برخورد کنند.

اگر شرع خدا و حرف مراجع را قبول ندارید لااقل به حقوق شهروندی احترام بگذارید.
    شماییکه یه سگ گرفتی دستت خیابونا رو متر میکنی بگو ببینم کجای تاریخ و تمدن کوروش خوندی که کوروش سگ مینداخته دنبال خودش و میرفته سرکشی؟؟ وضع حجابتم که دیگه تعریفی نداره بازم میگی کوروش کوروش آخه خانوم زمان کوروش که پاشنه پای یه زن معلوم میشد اعدام میکردنش الان شما مطمئنی تمدنت کوروش بوده ؟؟الان شما بجای اینکه بچه بیارید جمعیت کشور رو از حالت پیری در بیاری رفتی سگ بازی؟؟ اصلا من به کوروش و داریوش و این تاریخ روشنفکرا کار ندارم تمدن من محمد ابن عبدالله هستش افتخار کشورم سلمان فارسی و شهدا هستن اما شما که خودتو از ما جدا میدونی مارو بی تمدن میخونی ما رو امل میخونی خب خانوم با تمدن روشنفکر حداقل کمی شبیه نسلی که ادعا داری تو میوه ی اون هستی رفتار کن وگرنه اینقدر راه به راه نگید کوروش کوروش... آره حاجی کوروش 4 تا فرزند داشت و تو 4 تا قلاده سگ میبینی اختلاف رو ؟؟ به خودتون بیاید بسه لطفا...!

با تشکر از : معبر سایبری فندرسک و معبر سایبری بی سنگر

deltora، narges.m، MahDiyaR Mjd و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. savrina

savrina

58
    2,979
    7,048
    خعلی دوس داشتم بخونمشاااااااااا....ولی زیاده:154: ....اما چون در مورده کوروشه لایک...

MahDiyaR Mjd از این پست تشکر کرده است.
  3. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431
    (شماییکه یه سگ گرفتی دستت خیابونا رو متر میکنی بگو ببینم کجای تاریخ و تمدن کوروش خوندی که کوروش سگ مینداخته دنبال خودش و میرفته سرکشی؟؟ وضع حجابتم که دیگه تعریفی نداره بازم میگی کوروش کوروش آخه خانوم زمان کوروش که پاشنه پای یه زن معلوم میشد اعدام میکردنش الان شما مطمئنی تمدنت کوروش بوده ؟؟الان شما بجای اینکه بچه بیارید جمعیت کشور رو از حالت پیری در بیاری رفتی سگ بازی؟؟ اصلا من به کوروش و داریوش و این تاریخ روشنفکرا کار ندارم تمدن من محمد ابن عبدالله هستش افتخار کشورم سلمان فارسی و شهدا هستن اما شما که خودتو از ما جدا میدونی مارو بی تمدن میخونی ما رو امل میخونی خب خانوم با تمدن روشنفکر حداقل کمی شبیه نسلی که ادعا داری تو میوه ی اون هستی رفتار کن وگرنه اینقدر راه به راه نگید کوروش کوروش... آره حاجی کوروش 4 تا فرزند داشت و تو 4 تا قلاده سگ میبینی اختلاف رو ؟؟ به خودتون بیاید بسه لطفا...!)

من نمیدونم الان شما داری میگی کوروش خوب بود یا بد بود ؟

اول اینکه من کاری ندارم که موضوعیت سگ هست و نمیخوام در مورد سگ صحبت کنم ولی ربطی نداره کسی سگ همراش هست موضوع سگ رو به کوروش بچسبونید . و این ادبیات احمدی نژادی رو استفاده کنید . بعدام شما از کجا میدونی که کوروش پاشنه پای یه زن معلوم میشد اعدام میکردتش ؟ آخه وقتی سندیت چیزی معلوم نیست چرا اینقدر الکی دروغ میبندین به همه ؟ در ضمن تا اینجایی که من میدونم در حال حاضر اگر کسی پاشنه پاش معلوم باشه منکراتی میشه و میره امنیت اخلاقی . جالبه فلسفه بچه آوردنم شد جمعیت کشور از حالت پیری در بیاد ؟ یعنی واقعا" دیدگاه و تفکرای امثال شماها همه این جوونا و نسلای دیگرو پیر کرده ؛ همینجور واسه خودتون محمل میبافید و میدید بیرون و کپی پیست میکنید اینور و اونور . دریغ از 1 دقیقه فکر کردن . بعدم هر کسی روشن فکر هست یعنی مربوط میشه به تاریخ قبل از اسلام ؟ کوروش و داریوش ؟ پس دکتر شریعتی طرفدار پر و پاقرص کوروش بود ؟
    من ایمان آوردم که امثال شما این مملکت به قهقرا و نابودی میکشونن . البته وقتی تلویزیون این حکومت میاد سریال معراجی ها میده بیرون و یه تفکر ستیزی بین اسلام گرایان و تمدن دوستان میندازه و شهید و شهادت رو میخواد در تضاد سرباز اشکانی و امثال اون نشون بده ؛ این دیگه مشخصه امثال شماها خیلی راحت بدوت اطلاعات از تاریخ بدون کمی درک از و تمدن ایران زمین راحت میگید کوروش 4 فرزند داشت و تو 4 قلاده سگ .

کاش اگر بصیرتی دارید اگر ترویج تفکری دارید با دلیل و منطق و سندیت و ایمان بهش عمل میکردید . هنر نیست کپی و پیست کردن از سایت های دیگه ؛ فرهنگ و ادبی که ایران زمین داره رو روز به روز افت میکنه با این ترویج های الکی .

سنخیتی نداره که کسی سگ داره پس روشن فکر هست و کوروش دوست . یکمی از همین ایمانتون به ائمه و خدا دارید صرف یادگیری تاریخ بزارید الکی الکی علم نداشتتون رو ترویج نکنید.

savrina و MahDiyaR Mjd از این پست تشکر کرده اند.
  4. آقای روشن فکر ابتدا مطلب رو درست بخونید بعد نظر بدید....لطفا

5. درضمن حواستون به به حرفاتون باشه.

MahDiyaR Mjd از این پست تشکر کرده است.
  6. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431

من ادعای روشن فکری ندارم ، مطلبی که شما گذاشتی نیازمند بحث هست ، اگر که از خودتون هنر دارید و میتونید دفاع کنید خوب همینجا بگید ، بی خود نگید مطلب رو درست بخونید چیزی که از مطلب مشخصه همینه ،

در ضمن من حواسم به حرفام هست حاضرم اگر آدم منطقی و متعادلی باشید باهاتون همین جا مناظره کنم حداقل از تفکرات هم آگاه میشیم ، به هر حال شماهم باید چیزی غیر از کپی و پیست بلد باشید .

7. savrina

savrina

58
    2,979
    7,048
    ا
    پ ایجوری ک بوش میاد ضد کوروش بوده؟؟؟!!!!؟؟؟داداشی کمک خاستی من در خدمتم....

MahDiyaR Mjd و New_Sense از این پست تشکر کرده اند.
  8. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431

شما لطف داری ساورینا عزیز

9. تمدن من محمد ابن عبدالله هستش افتخار کشورم سلمان فارسی و شهدا هستن ... ایول

10. من نمیفهمم تو این مملکت همه جور عشق و حال واسه جوونا هست، هر چی اراده کنن سر این کوچه نباشه سر کوچه بعدی هست (واسه امثال من این ینی خدا حافظ مهدی فاطمه ینی خاک بر سر من) ولی برای روشن شدن شما میگم، جوونای الان (البته مشخصه که راجب کودوم قشر از جوونا حرف میزنم) فقط میخان همه چی رو بیارن وسطه وسطه خیابون اگه نتونن میگن آزادی نیست و ... ما نسل سوخته ایم و ... پیر شدیم و ... ازین حرفا