1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

کنایه غیر مستقیم دایی به محسن ترکی!

شروع موضوع توسط girl turk70 ‏Sep 3, 2012 در انجمن اخبار ورزشی

1. شايد پيراهن بنگر به دليل بي‌كيفيتي آن پاره شد!
    اگر قرار باشد ما بازي پرسپوليس – استقلال را بناي مقايسه قرار بدهيم كه آنجا خطا، پنالتي اعلام نشد اينجا هم نبايد پنالتي اعلام شود، يعني اشتباه آن بازي بايد در بازي ما تكرار شود؟!
    راه‌آهن با پيروزي برابر سايپا در پايان هفته هفتم خود را به رتبه چهارم جدول ليگ دوازدهم رساند. علي دايي پس از آن كه در كنفرانس خبري پس از بازي پاسخگوي سوالات خبرنگاران شد،
    به نوشته روزنامه گل : در منطقه «ميكس زون»‌ورزشگاه انقلاب كرج در حالي كه مجتبي تقوي با دوربين خبرساز مشغول مصاحبه بود، برابر دوربين 90 ايستاد و...! ادامه اين ماجرا را در ماحصل اين گفت‌وگو بخوانيد.
    بازي را از لحاظ فني و ايجاد موقعيت‌ها چطور ديديد؟
    10، 12 دقيقه اول را خيلي عالي شروع كرديم. اما پس از آن تيم سايپا بود كه ميدان‌داري كرد. در نيمه دوم با تغييراتي كه ايجاد كرديم، موفق شديم دوباره كنترل بازي را در دست گرفته و اجازه نداديم ميزبان كاري صورت بدهد.
    نتيجه عادلانه بود؟
    ما با توجه به كيفيت بازي‌مان استحقاق پيروز شدن را داشتيم و خدا را شكر به 3 امتياز بازي رسيديم.
    داور بازي چطور بود؟
    به نظر من تيم داوري در اين ديدار مشكلي در جريان بازي ايجاد نكرد.
    برخي معتقدند اعتراضات اخير دايي در بازي‌هاي اخير راه‌آهن به عملكرد داور،‌در جريان قضاوت اين ديدار تاثيرگذار بوده و قهرماني كدخدامنشانه سوت زد؟
    با اين حرف شما موافق نيستم. اين سوالي است كه به هيچ وجه فوتبالي نيست. كجا محسن قهرماني كدخدامنشانه سوت زد؟!
    منظورمان به صحنه پنالتي است؟
    اين ديگر نظر شما است. اگر آن خطا را پنالتي نمي‌گرفت چه تصميمي بايد مي‌گرفت؟ حركت بازيكن سايپا صددرصد پنالتي بود. شما دوست داريد با اين جوسازي‌هاي خود حق ما را ناديده بگيريد.
    چرا اين‌گونه فكر مي‌كنيد؟
    چون من فقط هر زمان كه حق تيم پايمال شد، اعتراض كرده‌ام. كدام صحبت من در كنفرانس مطبوعاتي پس از بازي راه‌آهن – فولاد اشتباه بود كه مي‌گوييد اعتراضات من به داوري باعث اين اتفاق شد؟
    البته در برنامه نود مشخص شد برابر فولاد چند صحنه حق راه‌آهن پايمال شد.
    پس شما كه صحبت‌هاي آن روز من را تاييد مي‌كنيد، نبايد اين سوال‌ها را مطرح كنيد. اجازه بدهيد كارمان را انجام بدهيم. علي دايي با كسي غرض‌ورزي ندارد. آقاي تقوي هر صحبتي دوست دارد انجام بدهد. ايشان همكار، دوست و برادر من است. اما راه‌آهن خيلي مسايل را در زمين ثابت مي‌كند. خدا را شكر بازيكنانم با تلاش خود موفق شدند سه امتياز شيرين اين بازي را بگيرند.
    پس اين سه امتياز فوتبالي به حق نصيب راه‌آهن شد؟
    صددرصد، من راجع به خيلي مسايلي كه خارج از چارچوب فوتبال حال آدم را به‌هم مي‌زند صحبت نمي‌كنم. من فقط كار فني مي‌كنم و به فوتبال مي‌پردازم. به كسي اجازه نمي‌دهم وارد حيطه اختياراتم بشود و مشورت‌هاي بي‌جا نمي‌گيرم. كارهاي ديگري جز مسايل فني در تيم من صورت نمي‌گيرد.
    مجتبي تقوي مدعي شد در داربي پيراهن بنگر پاره شد، اما چنين صحنه مشابهي پنالتي اعلام نشد.
    ايشان بروند از محسن تركي سوال كنند، شما ديديد پيراهني بنگر چطور پاره شد؟! من از كجا بايد بدانم چرا پيراهن او پاره شد؟! مگر هر پيراهن پاره شد بايد پنالتي گرفته شود؟ اين اتفاقات شايد مي‌تواند به علت بي‌كيفيتي لباس باشد. البته من قصد بي‌احترامي ندارم. شايد خود بازيكن شيطنت كرده باشد. رفيقش شيطنت كرده باشد. آيا پيروز قرباني قصد زدن ابراهيم كريمي را داشت؟! اگر قرار باشد ما بازي پرسپوليس – استقلال را بناي مقايسه قرار بدهيم كه آنجا خطا، پنالتي اعلام نشد اينجا هم نبايد پنالتي اعلام شود، يعني اشتباه آن بازي بايد در بازي ما تكرار شود؟!
    چرا چنين اعتراضي به اين پيروزي تيم شما صورت گرفته است؟
    تيمي كه شكست خورده بايد مردانه بپذيرد كه در زمين بازي را باخته و من فقط مي‌توانم بگويم راه آهن فوتبال سالم ارايه مي‌كند.
    تعويض ماماني در نيمه اول فني بود؟
    محمدرضا يكي از بهترين بازيكنان تيم من است. او در تمرينات عملكرد خوبي از خود به نمايش گذاشت، اما من با كسي تعارف ندارم. براي من دقيقه يك و 90 ندارد. اگر بازيكني خوب عمل نكند، تعويض مي‌شود.
    گفته مشود شما گزنه هات مدره پرسپولس هستد،آیا قبول می کند؟
    طبق قانون لگ،حضور ک شخص در کادر 2تم به صورت همزمان ممنوع است ومن هم تا زمان که در راه آهن باشم نمی توانم این پیشنهاد را بپذیرم.