1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

کمک میخوام دوستان

شروع موضوع توسط ♥**lovelyboy**♥ ‏Aug 17, 2013 در انجمن روابط دختر و پسر

1. سلام دوستای گلم خوبین نمیدونم منو یادتون میاد یا نه البته شاید اون قدیمیا یادشون باشه منو به هر حال ازتون میخوام وقت بزارین و مطلب منو بخونین و کمک کنید
    دوستای گلم موضوع از اونجایی شروع میشه که من از بچگی عاشق یک دختری بودم به اسم نگار دروغ چرا از فامیلای خیلی خیلی دورمونه.... (نگار = دختره پسر خاله ی ناتنی بابام میشه ) من و میلاد ( پسر عموم ) و نگار هر پنجشنبه شب ها با خانوادهامون میرفتیم خونه اقوام و ما 3 نفر بازی میکردیم ( قایم موشک و ....... ) حالا از اون روز ها 7 سال گذشته من واسه خودک کسی شدم و....
    سن من راستشو بخواین 3 دبیرستانم و نگار هم همسن منه میلاد که پسر عموم میشه 4 دبیرستانه یعنی همه ما تو یک مقطعیم.....(تقریبا)
    من الان عاشق نگار دختر مورد علاقم شدم و ....
    از یک طرفی هم تازگی ها معلوم شده پسر عموم میلاد هم عاشقش شده
    اون نمیدونه که منو نگار باهم دوستیم برا همین ازم میاد به قول گفتنی مشاوره میگیره با نگار چیکار کنم که رابطم باهاش بهتر شه و....
    و من چند وقت پیش آخر بهش گفتم که من نگار رو میخوام و تو نباید بخوای نگار ماله تو باشه و ..... خلاصه دعوا اینا داشت پیشیومد که ..........
    من بیخیال شدم
    گفتم بزار باهاش باشه ببینم نگار بهش پامیده یا نه
    متاسفانه نگار هم چون واسه اولین بار بود پشت تلفن با میلاد صحبت میکرد برا همین خیلی تحویل گرفت میلاد رو میلاد بهم خیلی چیزا از نگار گفت و .........
    عزیزاز ازتون کمک میخوام فقط همین منتظرم
    چیکار کنم میلاد دست از این کاراش بر داره و................
    بیخیاله عزیز ترین کسم بشه....
    من از اون شب تا الان کارام همش شده گریه.........
    کمک میخوام راهنمایی کنید
    اگه هر چیزو واسه رانمایی احتیاج داشتین بگین بزارم واستون...........
    ممنونم وقت گذاشتین
    اگه غلط املایی داشم ببخشید چون چشمام خیسه خیسه نمیتونم خوب تایپ کنم:cry:
    سریع لطفا..............
    :cry:

•KOSAR•، anti love، sky girl و 10 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. mehrnaz joon

mehrnaz joon خداحافظی با مهربانی :|

1,212
    2,320
    337
    چی بگم والا
    همه چی بستگی به نگار داره
    اووون باید انتخاب کنه حالا ب نظرم با نگار جدی حرف بزن ببین میخوادت؟!!!!!

★ سونامی ★، omid 70، s.m.h.a و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3.  
    magid202020، ★ سونامی ★ و s.m.h.a از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. sahar h

sahar h

861
    1,987
    335
    منم میگم به نگار حرف دلتو بزن

magid202020، ♥**lovelyboy**♥، ★ سونامی ★ و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. թคгเรค

թคгเรค ... تقدیــر بیـ تقصیــر نیــس ...

894
    3,566
    501
    ب نظرم نگاربایدتصمیم بگیره.ولی الان سنتون هنوزب جایی ک باید نرسیده...نمیخوام بگم بچه این ولی این بیشتر ی عادته ویه حس زودگذر بعدها یاتوب اشتباهت ک اگه باشه پی میبری یامیلاد.

fardin0688، magid202020، ♥**lovelyboy**♥ و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. afsoon

afsoon

1,412
    3,448
    425
    خب می دونی تو چند تا اشتباه کردی
    1- با نگار دوست شدی و تو این سن وارد یه رابطه کردیش ببین دوستی و این چیزا یه چیز مزخرفه البته مشخصه که تو قصد بدی نداشتی و فقط چون دوسش داشتی می خواستی با این دوست اطمینان پیدا کنی که اون مال خودته ولی اصولا رابطه ی دوستی تو این سن چیز جالبی نیست شاید بهتر بود فقط مطمئن میشدی که اون با کسی دوست نشه و ازش دورا دور مراقبت میکردی ولی خب دیگه حالا اتفاق افتاده
    2- تو باید وقتی میلاد راجب علاقش به نگار بهت گفت فورا بهش می گفتی که با نگار دوستی و هم دیگه رو دوست دارید ولی نگفتی
    3- تو گذاشتی میلاد با نگار حرف بزنه و بهش نزدیک بشه این بدترین اشتباهت بود اگه من جای نگار بودم و از این جریان باخبر میشدم دیگه نگاهت هم نمی کردم
    چون تو اونو پیش کشش کردی به یکی دیگه که خیلی کار بدی بوده الان نگار فکر می کنه تو فقط برای تفریح می خواستیش که انقد راحت اجازه دادی یه پسر دیگه بهش نزدیک بشه ( ناراحت نشو برای خودت می گم فکر کن دارم جای خواهرت اینا رو می گم ولی اخه غیرتت کجا رفته پسر من اگه پسر بودمو یه نفر دیگه می یومد می گفت عشق منو دوست داره همون جا از وسط نصفش می کردم )
    حالا هم بهتره خیلی جدی با نگار حرف بزنی و مطمئن بشی اون دوست داره یا نه اگه دوست داشته باشه که میلاد خودشو بکشه هم نمی تونه کاری کنه ولی اگه دوست نداشت نمی گم ازش دست بکش بازم سعی کن ادم باید واسه عشقش بجنگه ولی خیلی بهش فشار نیار سعی کن واسش تکیه گاه باشی اگه نخواستت خب می تونی فقط به عنوان یه دوست یا یه فامیل کنارش باشی و ازش مراقبت کنی مطمئن باش دوست داشتنی ترین مردا کسایی هستن که میشه بهشون تکیه کرد حتی قوی ترین زنا هم دوست دارن که یه مرد رو به عنوان تکیه گاه کنار خودشون داشته باشن تو اگه بتونی بهش اطمینان بدی که همیشه مثل یه کوه پشتش هستی صد در صد بهت نه نمی گه
    امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم چون سخته ادم درد و رنج یه نفر رو به خاطر عشق ببینه

anti love، magid202020، ★ سونامی ★ و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. ★SARINA★

★SARINA★ بانوی زمستان:d

11,703
    27,122
    1,447
    سلام .....خیلی وقت بود نیومده بودی سایییت......
    بنظر من برو با نگار صحبت کن و حرف دلتوکامل کامل بهش بگو...
    برو با میلاد هم جدی صحبت کن.....
    بقیه ی چیزارم بزار به عهده ی خود نگار

magid202020، ★ سونامی ★، omid 70 و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. nafa30

nafa30 boys are toys"some boys are less than toys"

3,174
    6,460
    532
    نگار باید انتخاب کنه
    اینو بدون که :عشق یه طرفه بدرد نمیخوره
    اگه دیدی نسبت بهت بی علاقست !هرچند سخته ولی سعی کن کنار بکشی !وگرنه زندگیت تباهه!
    تو وارد جامعه خاهی شد!با ادمای زیادی رو به رو میشی! بزرگ تر میشی!به عنوان یه مرد جوون شاید معیارات هم تغییر کنه!
    به هر حال مهم این وسط انتخابه نگاره! اون باید انتخاب کنه!

anti love، magid202020، ♥**lovelyboy**♥ و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. mojt@ba

mojt@ba داداش کریس

3,108
    6,715
    488
    خب بهترین کار حرف زدن با نگاره ببین اون بیشتر ب تو علاقه داره یا میلاد ...
    یا میتونی با میلاد سنگاتو وا بکنی
    و نگار رو امتحان کنی ...
    خب دوتاتون ب نگار زنگ یک بار تو زنگ بزن . یک بار میلاد ... بعد هر دوتون از نگار میپرسید که منو بیشتر دوس داری یا اون یکی رو !!!
    ببینید نتیجش چی میشه ...
    بذار یه چیز دیگه بگم اگه بخوای اینطوری با یه همجنس خودت بجنگی واسه ب دست اوردن ی دختر بدون سخت در اشتباهی و فردا عاقبت خوشی نداره ...

به نظر من دوتا پسر , بهتر میتونن حرف همو بفهمن و راحت تر به یه نتیجه برسن ... !!!

پس بهترین کار حرف زدن با میلاده البته با درستی نه با دعوا و داد بیداد ...

رفاقت دوتا پسر بیشتر از این ارزش داره ک بخواد بخاطر ی دختر اون رو خراب کنه !!!
    بعد هم میتونین با هم توافق کنید ک نگار رو امتحان کنید ....
    یا علی

magid202020، ★ سونامی ★، omid 70 و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. afsoon

afsoon

1,412
    3,448
    425
    جنس خودتو خیلی دست بالا گرفتی اقا

سامره، magid202020، ♥**lovelyboy**♥ و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.