1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

کل کل امیر جعفری با مهراوه شریفی نیا در برنامه 7

شروع موضوع توسط Acontius ‏Mar 4, 2012 در انجمن اخبار سینما

1. Acontius

Acontius دیوانه متفکر !

2,893
    1,173
    388
    کل کل امیر جعفری با مهراوه شریفی نیا در برنامه 7

شب دربی 74 مهراوه شریفی نیا دختر محمد رضا شریفی نیا مهمان برنامه 7 بود که با گستاخی تمام و نشون دادن سطح پایین ظرفیت پرسپولیسی ها به کری خوانی زبان باز کرد که با پاسخ های دندان شکن امیر جعفری که مهمان تلفنی برنامه بود روبه رو شد:

و اما متن رجز خوانی ( البته یک رجز خوانی یک طرفه چون شرفی نیا حرف خاصی برای گفتن ندارد):

جیرانی: خب آقای جعفری چه پاسخی به کری خوانی های خانوم شریفی نیا دارید؟

امیر جعفری: ما وقتی که میبازیم میگیم آقا ما باختیم ! ولی این برد برای بقای پرسپولیس و همه تماشاچی ها لازم بود که حد اقل تو لیگ بمونن من واقعا بهشون تبریک میگم.

من از اون استقلالی ها هستم البته تمام استقلالی ها همین مدلین که اگر میبازیم هم حداقل اسم مربیه دیگه رو صدا نمیکنیم، حداقل نیمکت نمیشکنیم ، حداقل استادیوم تخلیه نمیکنیم ، دو هیچ که عقب بودن نصف استادیوم رفت بیرون ، من نمیدونم اینا چه جور تماشاچی هستن !!!! چه جوری روشون میشه بگن با بردیم!!!! حالا یه بارم اینا بردن مگه چه اتفاقی افتاد!!!

مهراوه شریفی نیا: ما خیلی خوشحال شدیم من سلام عرض میکنم خدمتتون آقای جعفری و ابزار همدردی میکنم باهاتون!!!

امیر جعفری: سلام حال شما؟ خوب هستین؟ ابراز همدردی میکنی!!! واسه چی ابراز همدردی میکنی!!!

به قول معریف سرتو بالا کن جدولو نگاه کن!!! حالا شما اون بالا رو نگاه کنید!!

شما پرسپولیسی ها برید جدول ضرب حل کنید بهتر از اینه که بشینید جدولو نگاه کنید!!!

آخه من فکر میکنم شما پرسپولیسی ها جدولو با جدول جوب و جدول ضرب اشتباه گرفتید!!!

شرفی نیا: میپره تو حرف امیر جعفری میگه 10 دیقه 3 تا گل خوبه دیگه!!!

امیر جعفری: اینم که گفتی ربطش تو قسمت 6 تایی هاست که هیچ مدرکی ندارین!!!

جیرانی: آقای جعفری دیگه ادامه شو نگین الان همه پرسپولیسی ها میریزن این جا!!!

امیر جعفری: به خدا یه تنه همه شونو حریفم!!!!

ودر آخر مهراوه شریفی نیا دختر شیرین عقل شریفی نیا هیچ حرفی در جواب امیر جعفری به جز خندیدن ندارد.

_______________________________-
    پ.ن :
    البته فکر کنم این برنامه بعد از دربی بوده باشه ........ یکم هم شکل خبری نداره به خاطر اینه که یکی از دوستان زحمتش رو کشیده

اترو، Mohseni و Admin از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Mohseni

Mohseni the end

4,512
    22,101
    24,538
    مرسی ممنون

اترو از این پست تشکر کرده است.