1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

کتک خوردن ازاده نامداری ازفرزاد حسنی وگذاشتن عکس صورت کبودش دراینستا

شروع موضوع توسط Jud/Abbot ‏May 6, 2015 در انجمن مطالب جالب

1. Jud/Abbot

Jud/Abbot دختر همیشه خندون

10,718
    18,012
    48,956
    بر ازدواج دو مجری مشهور تلویزیونی آزاده نامداری و فرزاد حسنی سال گذشته به عنوان خبر تیتر یک رسانه ها به سرعت در حال انتشار بود که پس از مدت زمان کوتاهی خبر جدایی این دو مجری همه را شوکه کرد. پس از گذشت مدتی از جدایی شان درست در دومین روز از فروردین ماه سال 94 آزاده نامداری عکسی از خودش با صورت کبود را منتشر کرد که با حمایتها و انتقاداتی روبرو شد. در ادامه گفتگوی آزاده نامداری با مجله ایده آل را در همین زمینه میخوانید که به گفته آزاده نامداریآخرین مصاحبه اش درباره جدایی اش خواهد بود.

لطف آزاده نامداری بود که به ما اعتماد کرد؛ به مجله ای که از او دلخور بود اما راضی شد گفت وگو کند. شاید هم این بهترین راه بود برای جبران آنچه که خانم نامداری تصور می کرد به زندگی اش لطمه زده؛ از آن جلد معروف مجله ایده آل به بهانه ازدواج او و فرزاد حسنی... از آن موقع دو سال گذشته، تیم مجله ایده آل عوض شده و زندگی و حتی نگاه آزاده نامداری هم.
    هیس! دخترها فریاد نمی زنند!
    * خانم نامداری زیاد عصبانی می شود؟
    نه. راستش من در مدت زیادی از زندگی ام اصلا عصبانی نمی شدم. جالب است برایتان بگویم که چند وقت پیش یکی از ویدئوهای قدیمی خودم را در یک فن پیچ اینترنتی دیدم که در آخر برنامه می گویم: «من که اصلا عصبانی نمی شوم.» با خود فکر کردم و دیدم در آن زمان چقدر نگاه درستی به خودم داشتم. البته که عصبانی شدن یک بخشی از زندگی آدم ها است؛ ولی من یک کاراکتر کاملا آرام دارم. اگر چه که در یک سال و نیم اخیر بیشتر عصبانی می شوم.
    دریک سال و نیم، دو سال اخیر و وقتی فهمیدم دنیا مهربان نیست و یک هجمه خیلی شدید به سمتم روانه شد و من برای دفاع از خودم گارد گرفتم، عصبانیت هم بخشی از وجودم شد. ولی کلا عصبانیت من خیلی جدی نیست. ممکن است با کلام با دیگران بحث کنم اما آن قدر عصبانی نمی شوم که چیزی را بشکنم یا به سمت کسی پرتاب کنم! اصلا این جور عصبانی نمی شوم. حالا چرا این را پرسیدید؟

*چون فکر می کنیم انتشار آن عکس افشاگرایانه در اینستاگرام یک واکنش از سر عصبانیت بود...
    خیلی خوب شد که این را گفتید. پس اجازه دهید کاملا برای تان توضیح بدهم. اولا باید بدانید من اصلا و ابدا دچار انقلاب روحی نمی شوم. اینکه یک انفجار روحی در من رخ بدهد که باعث بشود یقه یکی را بگیرم یا به کسی ناسزا بگویم یا عکسی از سر عصبانیت منتشر کنم. می توانم بگویم دلخوری من در آن لحظه بسیار زیاد بود اما عصبانیت و خشمی نداشتم. آن عکس اصلا به خاطر اینکه من عصبانی بودم منتشر نشد و دلایل زیاد دیگری داشت.

e1f6a9ec6a78946584437972b4fd25d8.

setareh و ΛŁФЛΞ از این پست تشکر کرده اند.