1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

کاکتوس

شروع موضوع توسط barfi ‏Mar 9, 2013 در انجمن درد دل

1. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,480
    50,620
    29,368
    رفت تنهایی، آمد جای آن یک عشق آسمانیشکست شیشه غمها،شد روزگارم مثل آن روزها،روزهایی که با تو بودم و تو در کنارم،مگر اینکه این روزها تنها از درد دلتنگی بنالم!ناله های من نیز همراه با نفسهای دلتنگیستاین حال و هوایی که در من میبینی همیشگیست،همین یک ذره غباری هم که بر روی دلم نشسته از خستگی لحظه ها...

rezaco2196 از این پست تشکر کرده است.
  2. barfi

20,480
    50,620
    29,368
    ♥ ⊰طعــــــم شیــــــرین عشــــــق √⊱ وقتی سرت بر روی شانه هایم بود، دستانم درون موهایت بودآرامش را از صدای تپشهای قلب مهربانت حس میکردمحس میکردم دیگر تا ابد مال منی ، همانطور که تو حس میکردی که من مال توامدلت میخواست یک سکوت عاشقانه بین ما باشد، دلم میخواست این سکوت همچنان پا برجا باشددلت می...

leili از این پست تشکر کرده است.
  3. barfi

20,480
    50,620
    29,368
    ما عهدهای بزرگ میبندیم سنگهای بزرگ برمیداریم با حرفهای کوچک دلهای بزرگ میشکنیم ادعای بزرگی داریم ولی در نهایت خیلی تنها و کوچکیم وقتی در سکوت شب از اینهمه ادای بزرگ بودن خسته و دلگیر به اشک پناه میبریم ...

leili از این پست تشکر کرده است.
  4. barfi

20,480
    50,620
    29,368
    ادمون باشه : عشق رو میشه ، هم تو دستای خسته پدر دید هم توی نگاه نگران مادر نه فقط تو دستای منتظر یه غریبه !!! ...

rezaco2196 و leili از این پست تشکر کرده اند.
  5. barfi

20,480
    50,620
    29,368
    ا گول خوردیم وقتی گفتند: سلام سلامتی میاورد.... از همان روز که به عشق گفتیم: سلام.....تا به امروز تب کرده ایم . چه سلامی ؟؟؟ چه علیکی خدا خیرتان دهد... ما جوابی هم از عشق نگرفتیم ..... ...

6. barfi

20,480
    50,620
    29,368
    نمی دانم دلم در هزارتوی مغزم گم شده یا مغزم در دهلیزهای قلبم اینک هر گاه فکر میکنم مغزم می تپد وهمه ی تصمیماتم را قلبم می گیرد از همین روست که همواره می شکنم ...

7. barfi

20,480
    50,620
    29,368
    چقدر فــــرق کرده ایم با گذشته ! قبلا هـــمیشه غم بر روی دل و چهره مان بود ! حالا به دروغ هــــمیشه لبخند بر لب و دل داریم ! زندگیمان شده است دروغ ! پر از دروغ ! ... خوب می دانم خودم هم پر از دروغم ! دروغ ! فقط یک راست وجود دارد ، آن هم این است که من عاشقش شده ام ! و نمی خواهم به روی خودم بیاورم ! ...

8. barfi

20,480
    50,620
    29,368
    مگر چندبار به دنیا آمده ایم...که اینهمه می میریم؟؟؟؟؟؟ ...

9. barfi

20,480
    50,620
    29,368
    وقتی دو عاشق از هم جدا میشن ...دیگه نمی تونن مثل قبل دوست باشن....چون به قلب همدیگه زخم زدن...نمی تونن دشمن همدیگه باشن...چون زمانی عاشق بودن...تنها می تونن آشناترین غریبه برای همدیگه باشن.... ...

10. barfi

20,480
    50,620
    29,368
    نه هیچ چیز مرا از هجوم خالی اطراف نمی رهاندوفکر می کنم این ترنم موزون حزنتا ابد شنیده خواهد شدنه وصل ممکن نیست !!!همیشه فاصله ای هست... ...

rezaco2196 از این پست تشکر کرده است.