1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

کانون هواداران باشگاه پرسپولیس

شروع موضوع توسط zhigol ‏Feb 21, 2013 در انجمن تیم های باشگاهی ایران

1. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    پیام تسلیت مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به خانواده ناظم گنجاپور و پیشکسوتان پرسپولیس

کانون هواداري قرمزته :

مدير عامل باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس با صدور پيامي درگذشت ناظم گنجاپور پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس را به خانواده آن زنده ياد و همه پيشکسوتان و اهالي فوتبال تسليت گفت.

در پيام محمد رويانيان آمده است: درگذشت ناظم گنجاپور بازيکن دهه پنجاه پرسپوليس را به خانواده آن مرحوم، پيشکسوتان و خانواده بزرگ پرسپوليس تسليت گفته و براي آن مرحوم غفران الهي و براي خانواده آن عزيز از دست رفته از درگاه خداوند متعال صبر و شکيبايي مسئلت داريم.

همچنين وظيفه خود مي دانم اين ضايعه را به همه همبازيان زنده ياد ناظم گنجاپور در تيم هاي شاهين و پرسپوليس و همه پيشکسوتان و خانواده بزرگ پرسپوليس تسليت بگويم.

از دست دادن عزيزاني که در شکل گيري تيم فوتبال پرسپوليس نقش ويژه اي داشته اند ضايعه اي بس بزرگ و غم انگيز است. بدون شک خانواده بزرگ پرسپوليس اين عزيز از دست رفته را هرگز فراموش نخواهد کرد و ياد و خاطر وي هميشه زنده خواهد ماند.

" قرمزتــه " نيز درگذشت ستاره دهه پنجاه پرسپوليس را به خانواده اين مرحوم و جامعه ورزشي تسليت مي گويد.

Sonya از این پست تشکر کرده است.
  2. پرسپولیس یعنی هواداران عاشق داشتن ، پرسپولیس یعنی گل سرخ و شقایق كاشتن پرسپولیس یعنی دل پر رمزو راز ، پرسپولیس یعنی توكل به خدای بی نیاز.

Sonya، zhigol و کلوچه خانوم از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,539
    50,787
    30,076
    اينجا واسم عار داره.....باي

4. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    ولی واسه ما افتخار داره
    به سلامت
    یبار دیگه هم میگم قوانین رو بخون عزیزمthumbsup

zhigol از این پست تشکر کرده است.
  5. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,539
    50,787
    30,076
    باي باي عجيجم....

کلوچه خانوم از این پست تشکر کرده است.
  6. zhigol

zhigol PERPOLISI

3,628
    10,648
    756
    همگی صلوووووات!!!!!
    بالاخره بعضی ها فهمیدن اینجا اضافی هستن!!!!:biggrin:
    مرررررررسی از کلوچه جوووون واسه این همه پست .....و این که پست اول هم خعلی توووپ شد!!!:wink:مررررررسی:inlove:

کلوچه خانوم از این پست تشکر کرده است.
  7. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    کانون هواداري قرمزته :
    کارشناس داوری فوتبال گفت: در دیدار پرسپولیس با آلومینیوم هرمزگان سه موقعیت تک به تک پرسپولیس به اشتباه آفساید اعلام شد.

هوشنگ نصیرزاده افزود: در نیمه دوم بازی، شاهد چندین اشتباه داوری بودیم و کمک داور دوم بازی در نیمه دوم، سه موقعیت تک به تک پرسپولیس را به اشتباه آفساید اعلام کرد و چند اشتباه دیگر نیز در نیمه دوم از سوی تیم داوری شاهد بودیم و به نظر می رسید کمک داور در نیمه دوم تمرکز خود را از دست داده بود.
    نصیرزاده درباره اخراج گل محمدی و حسینی گفت: به نظر می رسید که اعتراض سرمربی پرسپولیس چندان شدید و تند نبوده باشد. در لیگ اعتراضات شدیدی را شاهد هستیم که با چنین تصمیماتی همراه نبوده اما بنده نمی دانم که آیا سرمربی و مربی پرسپولیس در اعتراض لفظی خود موضوعی را مطرح کرده اند یا خیر. به همین دلیل نمی توانیم در این باره قضاوت کرده و نظر بدهم.

zhigol، Sonya و اتنا .. از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    رویانیان: هیئت مدیره موافقت کند، از لیگ و جام حذفی کنار می کشیم

کانون هواداري قرمزته :
    مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: موضوع کناره گیری تیم فوتبال پرسپولیس از رقابت های لیگ برتر و جام حذفی را در جلسه فوق العاده و اضطراری هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس مطرح خواهم کرد و نسبت به چنین تصمیمی اصرار دارم.

محمد رویانیان در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس افزود: اشتباهات داوری به طور مکرر و سریال وار علیه تیم پرسپولیس در حال شکل گیری است. اشتباهات ی که از اول فصل شروع شده و همچنین ادامه دارد و ظاهرا تمام شدنی نیست. امروز هم بر اساس نظر کارشناسان داوری، سه موقعیت تک به تک و مسلم گلزنی پرسپولیس با اشتباه داور و کمک داور و بدون دلیل آفساید اعلام شد.
    وی افزود: سرمربی و مربی پرسپولیس با کوچکترین اعتراض اخراج شدند. این اشتباهات بویژه در نیمه دوم به گونه ای بود که شائبه و خبر حمایت رئیس دپارتمان داوری از تیم آلومینیوم هرمزگان را که در رسانه ها مطرح شده بود را در ذهن بنده تداعی کرد. در همین بازی قبلی با سپاهان و به گفته کارشناسان داوری، یک پنالتی پرسپولیس را نگرفتند و یک بازیکن سپاهان که می بایست کارت قرمز بگیرد، اخراج نشد.
    مدیر عامل پرسپولیس تصریح کرد: در دربی برگشت، سه پنالتی پرسپولیس را نگرفتند و در دربی رفت هم یک پنالتی. در نیم فصل دوم و در دیدار با صنعت نفت آبادان، فجر سپاسی، استقلال و سپاهان شش پنالتی پرسپولیس به گفته کارشناسان نادیده گرفته شد و هفت موقعیت مسلم گلزنی تیم ما با اشتباهات داوری آفساید اعلام شده است. حال بماند که در نیم فصل اول چه اشتباهات ی به تیم ما لطمه زد.
    رویانیان خاطرنشان کرد: بنده این اتفاقات سریال وار و این ظلم آشکار را به رئیس دپارتمان داوری تبریک می گویم. ایشان می تواند مثل همیشه از حربه حمله به معترضین استفاده کرده و با این مصاحبه ها، پشت این اشتباهات سنگر بگیرد. امیدوارم آقای عسگری امشب بتواند آسوده بخوابد.
    محمد رویانیان در ادامه گفت: موضوع کناره گیری تیم فوتبال پرسپولیس از رقابت های لیگ و جام حذفی را با رئیس هیأت مدیره باشگاه در میان گذاشته و خواستار برگزاری یک جلسه فوق العاده و اضطراری شدم و به آقای فدا حسین مالکی هم گفتم که نسبت به چنین تصمیمی اصرار دارم و امیدوارم سایر اعضای هیأت مدیره نیز با این تصمیم موافقت کنند. چرا که من نمی توانم پرسپولیس را در میادینی بفرستم که اشتباهات داوری علیه آن به طور مکرر ادامه دارد و تمام شدنی نیست.
    وی در ادامه افزود: من نمی توانم پرسپولیس را در این لیگ بی عدالت و این میادین ظالمانه به میدان بفرستم. چرا مربیان ما با کوچکترین اعتراض، اخراج می شوند اما در قبال شدیدترین واکنش ها و اعتراضات تیم های دیگر تصمیمی گرفته نمی شود؟ این چه بلایی است که بر سر پرسپولیس می آورند؟ در این لیگ انگار پنالتی گرفتن برای پرسپولیس حرام شده و آفساید اعلام کردن موقعیت های تک به تک و اخراج مربیان ما صواب تلقی می شود.
    رویانیان در ادامه گفت: بنده به عنوان مدیر عامل باشگاه به هواداران 30 میلیونی پرسپولیس ، کادر فنی و بازیکنان تیم هیچ پاسخی ندارم جز اینکه بگویم در این فضای ناعادلانه و ظالمانه تنها کاری که می توانم انجام بدهم، کناره گیری پرسپولیس از رقابت های لیگ و جام حذفی است. مگر می شود که در یک بازی سه پنالتی تیم را نگیرند؟ اتفاقی که در دیدار رفت با سایپا و در دیدار برگشت با استقلال رخ داد. مگر می شود که در یک بازی سه موقعیت تک به تک یک تیم را آفساید اعلام کنند و مربیانش را با کوچکترین اعتراض اخراج کنند و بعد هم ما را در واکنش به اعتراض ها تهدید کرده تا دهان ما را ببندند؟ چرا آقای عسگری به رغم این همه اشتباه علیه یک تیم همچنان رئیس دپارتمان داوری است و برکنار نمی شود؟!
    مدیر عامل پرسپولیس اظهار داشت: این داور و کمک داوری که مرتکب این اشتباهات آشکار شده اند باید با محرومیت شدید مواجه شوند. چرا فقط زورشان به پرسپولیس می رسد؟ چرا از سوت و پرچم داوری و از قدرت ریاست دپارتمان داوری و کمیته انضباطی علیه تیم ما استفاده می شود اما هیچکس نیست که پاسخگوی ظلم آشکار بر علیه یک تیم باشد.
    محمد رویانیان افزود: بنده سکوت نمی کنم. از خودم می گذرم و همه تهدیدها را به جان می خرم و مقابل این بی عدالتی ها می ایستم تا حق پرسپولیس را بگیرم. بنده روی کناره گیری پرسپولیس اصرار دارم و هیچ اعتقادی ندارم در یک رقابت نابرابر و ناعادلانه تیم پرسپولیس را به مسلخ بفرستم.

9. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    گل محمدی: نمی دانم باید با حریف مبارزه کنیم یا تیم داوری/باید 3 گل می زدیم

کانون هواداري قرمزته :
    سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی دانم باید با حریفان مبارزه کنیم یا تیم داوری؟

یحیی گل محمدی پس از تساوی بدون گل برابر آلومینیوم در نشست خبری اظهار داشت: در نیمه اول موقعیت های گلزنی زیادی از دست دادیم که آنها را هدر دادیم. می توانستیم سه گل بزنیم. اما این اتفاق نیفتاد.
    وی ادامه داد: نیمه دوم تحت تاثیر سوت های نابه جای داور قرار گرفت و در مورد این نیمه حرفی برای گفتن نمانده است. خطای پنالتی پرسپولیس را داور نگرفت و خطای ما را اعلام کرد. نمی دانم باید با حریفان مبارزه کنیم یا تیم داوری؟ از حسین عسگری می خواهم به جای صدور بیانیه فکری به حال مشکلات داوری بکند.

وی ادامه داد: داور سوت های بی موردی زد که بازی را از تکاپو انداخت. من راجع به نیمه دوم صحبتی نمی کنم ، چون با قضاوت های این داور دیگر حرفی برای گفتن نمی ماند. واقعا متوجه نمی شوم که انصاری فرد با دروازه بان حریف تک به تک می شود، اما خطای انصاری فرد را می گیرند. یا روی نوروزی پنالتی می شود ، اما به او کارت زرد می دهد. نمی دانم که ما باید با تیم حریف مبارزه کنیم یا با تیم داوری. درباره داوری حرفی نمی زنم و از عسگری می خواهم به جای صدور بیانیه و گفتن این که » اگر اعتراض کنید محروم می شوید» به وضعیت داوری خودتان رسیدگی کنید.

سرمربی تیم پرسپولیس با اشاره به اشتباهات گذشته داوران گفت: در گذشته هم ازداوری متضرر شده ایم.4-5 پنالتی ما را نگرفتند. دلیل اخراجم را در بازی امروز نمی دانم. زمانی که امروز از بازی اخراج شدم، از داور پرسیدم که چه گفتم که من را اخراج می کنی، اما به من گفت برو بالا و حرفی نزن. من به داور توهین نکردم و حرف بدی نزدم. اصلا بازیکنم خطایی نکرده بود. یعنی ما خطا را نمی فهمیم و فقط داور می فهمد. حریف می خواست فوتبال بازی کند، اما داور در نیمه دوم بازی را خراب کرد.

وی همچنین درباره پرتاب سنگ و گوجه به سمت پرسپولیس ی ها به خبرنگاران گفت: همیشه به تماشاگران حریف احترام می گذارم به ویژه مردم خوب بندر عباس. من جنوبی ها را خیلی دوست دارم، اما این مشکل فقط در ورزشگاه بندر عباس نیست و در همه جا ممکن است پیش بیاید. اما از یک فرد متمدن ایرانی پرتاب سنگ بعید است.

در ادامه نشست خبری یکی از خبرنگاران گفت، وقتی تیم داوری در هتل آلومینیوم مستقر می شود معلوم است که باید به نفع این تیم سوت بزند. گل محمدی نیز در پاسخ به او گفت: طبق مقررات حضور گروه داوری در هتل تیم ها خلاف قانون است. در این لحظه یکی از خبرنگاران هرمزگانی در اعتراض به گل محمدی گفت چرا شما به جای پرداختن به تیم خودتان تقصیر را بر گردن بقیه می اندازید؟ حاشیه ها را لیدرهای پرسپولیس ی شروع کردند. سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این خبرنگار گفت: یعنی می گوید سنگ را هواداران پرسپولیس ی انداخته اند؟

در این لحظه بین خبرنگاران تهرانی و هرمزگانی درگیری لفظی ایجاد شد و گل محمدی در ادامه درباره عملکرد آلومینیوم در این بازی نیز تصریح کرد: آلومینیوم با توجه به تغییراتی که در تیمش داشت خوب بازی کرد. من در مصاحبه قبل از بازی هم گفتم که امیدوارم آلومینیوم در لیگ بماند، چون حق این مردم است که تیم لیگ برتری داشته باشند.

گل محمدی در مورد آلومینیوم هرمزگان گفت: این تیم خوب بازی کرد و به آلومینیوم شوک وارد شده. من به تماشاگران جنوبی همواره احترام می گذاشتم. مشکلاتی هم که در ورزشگاه وجود داشت فقط مختص به این ورزشگاه نیست و مربوط به کل ورزشگاه های ایران است. این تیم با هوادارانی که دارد شایسته حضور در لیگ برتر است و امیدوارم در لیگ بماند و آینده موفقی داشته باشد.
    سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: این دوازدهمین بازی بود که نباختیم و روند خوبی را تا اینجا طی کرده ایم. امروز هم برای برد آمده بودیم اگر از موقعیت های گلزنی خود استفاده می کردیم اکنون3 امتیاز را گرفته بودیم و روند خوبمان را ادامه می دادیم اما با شرایطی که بازی داشت همین یک امتیاز هم خوب بود و جایگاه ما را در جدول بهتر می کند.

سرمربی پرسپولیس همچنین با بیان این که این دوازدهمین بازی است که نباختیم، مطرح کرد: روند خوبی را مطرح کردیم. در بازی امروز هم برای کسب سه امتیاز آمده بودیم و اگر از موقعیت هایمان در نیمه اول استفاده می کردیم با سه امتیاز بازی از زمین خارج شده بودیم، اما در این وضعیت یک امتیاز هم خوب بود و جایگاهمان را در جدول بهتر کرد. هر چند که همه می دانند که جایگاه پرسپولیس این نیست. ما به آینده امیدواریم و با توجه به حمایت هواداران می توانیم نتایج خوبی بگیریم.

zhigol و Sonya از این پست تشکر کرده اند.
  10. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    رویانیان: ۳۰ میلیون هوادار را به سخره گرفتید/ تساوی را به رئیس تبانی گر تبریک می گویم

کانون هواداري قرمزته :
    مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: تساوی آلومینیوم مقابل پرسپولیس را به رئیس تبانی گر دپارتمان داوری تبریک می گویم.

محمد رویانیان اظهار داشت: همیشه سعی کرده ام تا هیچ وقت خدای ناکرده به داوران زحمتکش بی احترامی نشود اما مثل اینکه آقایان دنبال مسائل دیگری هستند.
    وی افزود: بازی مقابل آلومینیوم را دیدید که چه اتفاقی افتاد. چگونه کادر ما را اخراج کردند و چگونه خطا روی بازیکنان ما را برعکس اعلام می کردند. من این تساوی را به رئیس تبانی گر دپارتمان داوری تبریک می گویم.
    رویانیان ادامه داد: آقای عسگری خوب بازی را در آوردید. شما 30 میلیون هوادار پرسپولیس را به سخره گرفته اید و آنها را سر کار گذاشتید.
    وی افزود: ارتباط شما با تیم آلومینیوم هرمزگان قابل انکار نیست و به همین دلیل این نظر من است که شما شایستگی ریاست دپارتمان داوری را ندارید و باید به این مردم جواب بدهید.
    وی افزود: به زودی منتظر افشاگر ی هایی باشید که باید آنها را به خاطر اینکه جواب مردم را بدهم به زودی به زبان خواهم آورد. فعلا منتظرم تا ببینم اتفاقات بازی پرسپولیس و آلومینیوم را چگونه می خواهند توجیه کنند.