1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

کانون هواداران باشگاه پرسپولیس

شروع موضوع توسط zhigol ‏Feb 21, 2013 در انجمن تیم های باشگاهی ایران

1. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    بنگر : چرا کاظمیان یک جلسه محروم شد و من سه جلسه ؟

کانون هواداري قرمزته : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به حکم کمیته انضباطی واکنش نشان داد.

محسن بنگر درباره محرومیت سه جلسه ای اش از سوی کمیته انضباطی اظهار داشت: برایم جای سئوال است که چرا حکم محرومیت من توسط کمیته انضباطی 20 روزه صادر می شود و سه جلسه هم محروم می شوم اما برای کاظمیان یک روزه حکم صادر می کنند و یک جلسه محروم می شود! مگر دست کاظمیان عطر و ادکلن داشت؟! فرق حرکت من با کاظمیان چه بود؟!

وی ادامه داد: مسئولان کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می گویند هواداران سپاهان به من فحاشی کرده اند، پس چرا آنها را محروم نکردند؟! در بازی استقلال و تراکتورسازی هواداران استقلال به مظفری زاده فحاشی کردند و به همین دلیل محروم شدند. اگر مظفری زاده ناموس دارد ما هم داریم. پس چرا با آنهایی که به ما ناسزا می گویند برخورد نمی شود؟!

مدافع پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که "چرا هواداران سپاهان محروم نشدند؟"، عنوان کرد: حتما زور آنها بیشتر بوده است. هنوز نمی دانم چرا محروم نشدند و چرا محرومیت من و کاظمیان باید با هم متفاوت باشد. دوستان اگر قاضی هستند باید حکم عادلانه بدهند.

بنگر تصریح کرد: با این وضعیت حکم دادن، روزبه روز فحاشی ها در ورزشگاه ها بیشتر می شود. هر کسی که به اصفهان رفته به او توهین شده اما هیچ اتفاقی نیفتاده است. فکر می کنم در نظر دارند برای سپاهانی ها لوح تقدیر و تشویق نامه هم بفرستند! این حرکت هواداران سپاهان مزد هشت سال زحمت من برای آنها بود.

2. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    پزشک پرسپولیس: تشخیص اشتباهی برای مصدومیت کریمی صورت نگرفته است

کانون هواداري قرمزته : پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: علی کریمی تحت نظر بهترین و معتبرترین پزشکان متخصص ارتوپد قرار دارد و هیچ تشخیص نادرستی اتفاق نیفتاده است.
    دکتر وجیه ا... چشمه سری در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس ، افزود: علی کریمی مراحل تمرین و درمان را به خوبی پشت سر می گذارد. او با توجه به همت بسیار زیاد، بهبودی اش تسریع شد. فیزیوتراپ ما از صبح زود برای این موضوع در مجموعه حاضر می شد. کریمی الان شرایط خوبی دارد. همین حالا جلوی من با سرعت تمام در حال دویدن روی تردمیل است اما وقتی متخصص می گوید ریسک نکنید و بهتر است احتیاط کنیم تا ناحیه آسیب دیده تقویت شود ما که نمی توانیم برخلاف آن عمل کنیم.

وی ادامه داد: اینکه گفته می شود تشخیص انجام شده اشتباه بوده است، درست نیست. همه می دانند علی کریمی زیر نظر بهترین متخصصان ارتوپدی کشورمان قرار دارد. اولین مرحله تشخیص توسط دکتر رازی انجام شد که همان زمان رسانه ها خبرش را منتشر کردند، کریمی در حال حاضر نیز زیر نظر دکتر کیهانی قرار دارد.

پزشک پرسپولیس در ادامه با اشاره به اینکه بعضا عنوان شده است اطلاعات ارایه شده درباره آسیب دیدگی کریمی ناقص بوده است، تصریح کرد: در وهله اول قرار بود با توجه به بازی های حساسی که داریم، اطلاعات پزشکی مربوط به آقای کریمی اعلام نشود. در مرحله بعد هم مساله این بود که شاید بهبودی کریمی زودتر از زمانی که در علم پزشکی تعیین شده، بهبود یابد.

وی افزود: بخش اصلی مصدومیت او به پارگی درجه 3 رباط جانبی زانو مربوط می شد. اتفاقا در دو MRI بعدی هم که انجام شد، ترمیم آسیب دیدگی مشخص است. کریمی تمام تست ها را هم به خوبی انجام داد اما نظر پزشک متخصص این بود که برای اطمینان خاطر بیشتر، بازگشت کریمی به میادین به تعویق بیفتد. نکته مسلم اینکه آنها تشخیص اشتباه نداشته اند.

دکتر چشمه سری درباره اینکه گفته می شود کریمی برای بازی با داماش آماده خواهد بود، گفت: امیدواری ما همین است. کریمی در حال حاضر به خوبی تمرین می کند اما مجوز بازگشت او به میادین توسط متخصص صادر خواهد شد.

3. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    باشگاه پرسپولیس با درخواست مرخصی بگوویچ موافقت کرد

کانون هواداري قرمزته : باشگاه پرسپولیس با درخواست مرخصی یک هفته ای وینکو بگوویچ موافقت کرد.

بگوویچ که در حال حاضر مدیر فنی تیمهای پایه پرسپولیس است، از باشگاه تقاضای مرخصی یک هفته ای کرد که مسئولان پرسپولیس هم با این درخواست موافقت کردند.

ضمن اینکه با توجه به تعطیلی تمرینات پرسپولیس باشگاه به دنبال تهیه بلیت برای بازیکنان خارجی است تا آنها هم از این تعطیلات استفاده کنند.

4. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    با استعلام از سازمان لیگ / نوری برای بازی با داماش مشکلی ندارد

کانون هواداري قرمزته : مسئولان باشگاه پرسپولیس در استعلامی از سازمان لیگ متوجه شدند که محمد نوری برای بازی با داماش مشکلی ندارد.

اولین سالگرد فوت پدر محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس روز پنج شنبه در مسجد امام حسین (ع) قم از ساعت 11 الی 13 برگزار خواهد شد. در این مراسم بازیکنان پرسپولیس مسئولان حضور پیدا خواهند کرد.

افراسیاب رویانیان سال گذشته درگذشت.

خبری دیگر از پرسپولیس اینکه مسئولان این باشگاه با درخواست کادر فنی استعلامی را برای آخرین وضعیت محمد نوری و بازیکنان خود در آستانه بازی حساس مقابل مس کرمان و بازی با داماش در خصوص کارت های دریافتی از سازمان لیگ گرفتند.

پرسپولیس ی ها متوجه شدند که محمد نوری در بازی مقابل ذوب آهن کارت دریافت نکرده و به همین دلیل برای بازی با داماش مشکلی ندارد. همچنین استعلام در خصوص سایر بازیکنان نیز گرفته شده است.

5. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    گزارش تمرینات / حضور خوردبین و غیبت علی کریمی/ اتمام حجت گل محمدی با بازیکنان

کانون هواداري قرمزته : تمرین امروز پرسپولیس در شرایطی برگزار شد که یحیی گل محمدی در جلسه 30 دقیقه ای با بازیکنان به گفت و گو پرداخت.

تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 16 امروز به مدت 60 دقیقه در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد.

در این تمرین بازیکنان پرسپولیس مرور کارهای تاکتیکی، سانتر از جناح و ضربه به گل و شوت زنی را تمرین کردند.

*در تمرین امروز شیرین سرپرست پرسپولیس غائب بود.

*برادر محمود خوردبین سرپرست سابق پرسپولیس در تمرین امروز حضور داشت، وی پسر خود را برای حضور در کلینیک به درفشی فر آورده بود.

*کریم باقری در تمرین امروز غائب بود.

*علی کریمی هم در تمرین امروز حضور نداشت، وی قرار است یکشنبه هفته آینده از پای خود مجددا ام آر ای بگیرد.

*گل محمدی در ابتدای تمرین 30 دقیقه در جلسه ای با بازیکنان شرکت کرد، او در خصوص شائبه هایی که درباره لیست مازاد پیش آمده بود با بازیکنان به گفت وگو پرداخت و با آنها اتمام حجت کرد که هیچ لیستی تا به امروز در خصوص بازیکنان مازاد و بازیکنان جدید فصل آینده نداشته است.

*فیلم بازی های مس کرمان رسید.

*پرسپولیسی ها برای دیدن بازی نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا زودتر تمرین را ترک کردند.

*در پایان تمرین، گل محمدی تمرینات ویژه ای را برای مهاجمان زیر نظر دستیارانش برنامه ریزی کرده بود که هافبک ها سانتر می کردند و مهاجمان نیز در محوطه 18 قدم ضربه به گل می زدند.

*منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس نیز سر تمرین امروز این تیم حضور یافت.

*تعدادی از لیدرهای باشگاه پرسپولیس نیز با روشن کردن فشفشه های قرمز مقابل درب ورزشگاه درفشی فر از بازیکنان برد مقابل داماش را می خواستند.​

6. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    کلاه کج: از نیمکت نشینی خیلی خیلی خیلی ناراحتم

کانون هواداري قرمزته : هافبک تیم پرسپولیس گفت:مهدوی کیا به من گفت همین جوری ادامه بده و تمرین کن ،حقت را خواهی گرفت.

عادل کلاه کج درباره بازی روز جمعه تیم پرسپولیس مقابل مس کرمان اظهار داشت:بازی مهمی در پیش داریم و باید نشان بدهیم هنوز لیگ برایمان جدی است.این بازی نباید با مسابقات ما در جام حذفی برایمان تفاوتی بکند و با انگیزه بالا باید به مصاف مس برویم چون این تیم پتانسیل بالایی دارد و ممکن است برایمان دردسرساز شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا به نظرش مقابل تیم سابقش بازی می کند یا نه عنوان کرد:خیلی خیلی خیلی دوست دارم بازی کنم ولی نمی دانم این اتفاق می افتد یا نه.خیلی هم انگیزه دارم.

هافبک پرسپولیس درباره دلیل نیمکت نشینی خود در این تیم گفت:من دلیل این مساله را نمی دانم.باور کنید خیلی هم از این مساله ناراحتم.ناراحتی من هم طبیعی است.من از تیمی آمدم که در آسیا بود و در آن تیم هم شرایط خوبی داشتم اما در پرسپولیس به یک نیمکت نشین تبدیل شدم.با این وجود به خاطر شرایط پرسپولیس و به دلیل علاقه ام به هواداران در این مدت سکوت کردم و باز هم نمی خواهم حرف بزنم.

وی درباره اینکه آیا درباره نیمکت نشینی اش با کادر فنی صحبت کرده است یا نه اظهار داشت:نه ،صحبتی نداشته ام.من در زمین حرفم را می زنم.مطمئن هستم مشکل من فنی نیست ولی نمی دانم دلیلش هم از کجاست.انتظار دارم کسانیکه من را به پرسپولیس آوردند حمایتم کنند.با این وجود دوست ندارم پرسپولیس را به حاشیه بکشانم و امیدوارم قهرمان جام حذفی شویم و طرفدارانمان را خوشحال کنیم.

کلاه کج افزود:گذشته ها گذشته است.اگر من در سپاهان مانده بودم و نیم فصل پرسپولیسی نمی شدم،الان در لیگ قهرمانان بازی می کردم اما خودم با خواست خودم پرسپولیسی شدم چون این تیم را دوست دارم.امیدوارم از من حمایت کنند و اجازه بدهند تا کارم را بکنم.با بزرگان تیم هم که صحبت می کنم آنها می گویند همین رویه را ادامه بدهم.مهدی مهدوی کیا در این مدت خیلی به من کمک کرد و مرتب می گوید تمریاتت را ادامه بده ،حقت را می گیری.من هم امیدوارم و تلاشم را می کنم اما خیلی ناراحتم.​

7. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    مهدوی کیا مرد اخلاق سال شد/ سوریان، سلیمی و حدادی برترین ورزشکاران نود ویک

در کانون هواداري قرمزته : مراسم تجلیل از ورزشکاران برتر سال ۹۱ که از سوی شورای هماهنگی ورزش صداوسیما صورت گرفت، مهدوی کیا مرد اخلاق سال شد .
    مراسم تجلیل از برترین ورزشکاران سال 91 از سوی شورای هماهنگی ورزش صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در محل ساختمان شهدای رسانه سازمان صدا و سیما برگزار شد و در این مراسم یازده نفر از ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی و قهرمانان جهان به انتخاب 70هزار نفر از مردمی که در نظرسنجی رادیو ورزش شرکت کرده بودند به عنوان ورزشکاران، مربیان و ورزشکاران اخلاق برتر سال 91 انتخاب شدند.

این مراسم با حضور سجادی معاون وزیر ورزش ، افشارزاده دبیرکل کمیته ملی المپیک و خسروی وفا رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین و چند تن از مدیران سازمان صدا و سیما برگزار شد.

مجید ندیری مدیر شبکه رادیویی ورزش در این مراسم گزارشی از چگونگی و نوع انتخاب ورزشکاران برتر سال ارائه داد و اظهار امیدواری کرد که این مراسم در سال آینده با برنامه ای بهتر برگزار شود.

وی اظهار داشت: 70هزار نفر در نظرسنجی شرکت کردند که تقریباً می توان گفت همگی افراد تخصصی ورزش هستند.

همچنین در این مراسم عبدالحمید احمدی رئیس نویسندگان و عکاسان ورزشی به نمایندگی از اعضای انجمن ورزشی نویسان به ایراد سخن پرداخت و گفت که از دیدگاه رهبری ورزش یک پدیده اخلاقی و ارزشی است و ما هم باید خودمان را با این باور تنظیم کنیم.

همچنین حمید سجادی معاون وزیر ورزش نیز در این مراسم گفت: افتخار همکاری با آقای اسکویی که برادر بزرگتر بنده هستند را داشته ام، حرف دل همه ورزشکاران و افتخارآفرینان در دیدار بسیار مؤثر ورزشکاران با مقام معظم رهبری از سوی ایشان زده شد و ما مزد خودمان را نزد ایشان گرفتیم و شاید بتوانیم با این بیانات منشور ورزش کشور را دنبال کنیم.

وی افزود: امیدوارم پیشکسوتان بیشتر ما را یاری کنند تا فضای احترام و آقامنشی و روحیه پهلوانی و گذشت را در ورزش کشور احیاء کنیم. به نظرم مقداری جایگاه پیشکسوتان در ورزش در حال کمرنگ شدن است. جایگاهی که باید تا آخر عمر زنده نگه داشته شود که این خواسته رهبری نیز است.

در این مراسم از یازده ورزشکار تجلیل شد که حمید سوریان، بهداد سلیمی و احسان حدادی، ورزشکاران مرد برتر سال 91 شناخته شدند. در قسمت خانم ها نیز الهه احمدی، ندا شهسواری و سوسن حاجی پور بهترین ورزشکاران سال91 شدند. همچنین عبدالرضا جوکار ، سیامند رحمان و زهرا نعمتی بهترین ورزشکاران جانباز و معلول سال 91 شناخته شدند. محمد بنا بهترین مربی سال 91 شد و عنوان بهترین ورزشکار اخلاق سال 91 به مهدی مهدوی کیا رسید.

8. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    عابدینی: حاضریم در تهران با پرسپولیس بازی کنیم / روش بردن پرسپولیس را بلدیم جایش فرقی ندارد

مدیرعامل کانون هواداري قرمزته : باشگاه داماش گیلان عنوان کرد در صورتی که پرسپولیس هزینه های میزبانی دیدار نیمه نهایی جام حذفی را پرداخت کند و درآمدهای خالص نیز به داماش برسد حاضرند به جای رشت در تهران با این تیم بازی کنند.
    امیر عابدینی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به قرعه کشی مرحله نیمه نهایی رقابتهای فوتبال جام حذفی باشگاهی کشور گفت: خودم به مراسم قرعه کشی رفته بودم که قرعه را به سود داماش در بیاورم. البته این را هم گفتم که اگر بی پولی به ما فشار بیاورد حاضریم در تهران بازی کنیم.
    وی در پاسخ به این پرسش که آیا داماش واقعا حاضر به بازی در تهران است؟، عنوان کرد: بله این حرف من کاملا جدی بوده است. این بازی 150 یا شاید حتی 160 میلیون تومان می تواند درآمد داشته باشد. در صورتی که پرسپولیس هزینه های برگزاری بازی را پرداخت کند و درآمد خالص به ما برسد در تهران به میدان خواهیم رفت. البته باید دید که پرسپولیسی ها این شرط ما را می پذیرند یا نه، چرا که اگر آنها را در تهران شکست دهیم برایشان گران تمام می شود.
    مدیرعامل باشگاه داماش در خصوص این موضوع که در صورت برگزاری بازی در تهران شانس حضور در فینال را کاهش می دهند، خاطرنشان کرد: اصلا شانس ما کم نمی شود چون که همه جا پرسپولیس را می بریم. بردن این تیم روشی دارد که ما آن را بلدیم. این پرسپولیس که تا آن روز فرقی نخواهد کرد. بازیکنان همان بازیکن هستند و سبک تیم هم که معلوم است. اگر سبک بازی این تیم را ببندیم کارشان تمام است و هیچ دگرگونی نمی توانند در کارشان ایجاد کنند چون بازیکن هایی که گرفتند نمی توانند دگرگونی ایجاد کنند.
    وی افزود: یک تیم مثل بارسلونا سبک خاص خودش را دارد ولی بازیکنانش طوری بازی می کنند که مقابله با سبک آن به سختی انجام پذیر است ولی شرایط پرسپولیس فرق می کند. راه آهن این سبک را بست و توانست برنده شود. ما از حالا خودمان را در فینال می بینیم. اگر در رشت بازی کنیم که روز سنگینی در انتظار پرسپولیس خواهد بود و کار برای ما راحت تر می شود. تماشاچی ما 10 هزار نفر است که تازه بخشی از آن را پرسپولیسی ها تشکیل می دهند، بنابراین در استادیوم آزادی هم بازی کنیم برای ما جا به اندازه کافی وجود دارد و هواداران هم از رشت می توانند به تهران بیایند.
    عابدینی با بیان این که در تهران 80 هزار نفر برای این دیدار به استادیوم آزادی خواهند آمد، گفت: تنها تفاوت بازی در رشت و تهران در همین نکته است که این موضوع هم روی کار ما تاثیری نخواهد داشت. من یک نسخه دو سر برد پرسپولیس را نوشتم که رویانیان نمی داند با آن چه کار کند. البته این را هم عنوان کنم که ما اگر در تهران بازی کنیم و ببازیم چیزی را از دست نمی دهیم ولی در صورتی که آنها بازنده شوند ممکن است برایشان خیلی گران تمام شود.

9. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    فهرست مازاد پرسپولیس را چه کسی منتشر کرد؟

کانون هواداري قرمزته : انتشار فهرست اسامی بازیکنان مازاد پرسولیس در فصل آینده عصبانیت مسئولان این باشگاه را به دنبال داشته است.
    پس از آنکه برخی رسانه ها بر اساس شنیده ها و تحلیل خود اسامی بازیکنانی که فصل بعد در پرسپولیس جایی ندارند را منتشر کردند مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس امروز به شدت نسبت به این مساله واکنش نشان داده و تاکید کردند از کسانی که این اسامی را منتشر کرده اند شکایت خواهند کرد.​

10. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    محمد سیانکی گزارشگر پرسپولیس و مس

کانون هواداري قرمزته : اگر اتفاق خاصی رخ ندهد محمد سیانکی بازی فردای تیم های پرسپولیس و مس را گزارش خواهد کرد.​
    تیم های فوتبال پرسپولیس و مس کرمان از ساعت 17:35 فردا در چهارچوب هفته سی ام لیگ برتر به مصاف هم می روند. این مسابقه قرار است از طریق شبکه سوم سیما و شبکه جهانی جام جهانی یک و دو و همچنین رادیو ورزش به صورت زنده روی آنتن برود.​
    به گفته مهدی هاشمی تهیه کننده برنامه فوتبال برتر ، محمد سیانکی گزارشگر این مسابقه خواهد بود مگر آنکه تا فردا اتفاق دیگری بیفتد. سیانکی که اجرای برنامه رادیویی باشگاه پرسپولیس را هم به عهده داشته است این مسابقه را همزمان برای بینندگان داخلی و خارجی گزارش خواهد کرد.