1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

کانون هواداران باشگاه پرسپولیس

شروع موضوع توسط zhigol ‏Feb 21, 2013 در انجمن تیم های باشگاهی ایران

1. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    با حضور باره سی، مالدینی و گولیت؛ خداحافظی کیا در بازی پرسپولیس- میلان

کانون هواداري قرمزته : به نظر می رسد فرانکو باره سی نقش ویژه ای در هماهنگی این بازی دارد.

مهدی مهدوی کیا از ابتدای لیگ دوازدهم تاکید کرد که پس از ۲۰ سال حضور در سطح اول فوتبال ایران ، سال ۱۳۹۲ کفش ها را آویزان خواهد کرد تا با فوتبال خداحافظی کند. درخشش کیا در نیم فصل اول لیگ دوازدهم هم دلیلی نشد تا او از تصمیم خود صرف نظر کند. مهدوی کیا روی حرف خود ایستاد و حالا هم اصرار دارد که در پایان این فصل از فوتبال به صورت رسمی خداحافظی کند.

نکته جالب اما تلاش مسئولان پرسپولیس برای برگزاری یک دیدار بزرگ و خداحافظی کیا در این دیدار است. گفته می شود دیدار با میلان که از مدت ها پیش بحث برگزاری اش سر زبان ها افتاده همان دیداری است که در آن کاپیتان کیا از فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

دیدار پیشکسوتان پرسپولیس و بازیکنان قدیمی میلان که زمانی با این تیم قهرمان اروپا شدند، دیدار وداع کیا با فوتبال خواهد بود. بازی دوستانه و نمادینی که به احتمال فراوان با حضور رود گولیت، فرانکو باره سی و پائولو مالدینی در تهران برگزار خواهد شد. به نظر می رسد فرانکو باره سی نقش ویژه ای در هماهنگی این بازی دارد تا پس از مدت ها، یکی از اسطوره های فوتبال ایران در یک بازی بزرگ از فوتبال خداحافظی کند.

اتنا .. از این پست تشکر کرده است.
  2. مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در مراسم افتتاحیه اولین دوره آموزشی مرکز علمی و کاربردی پرسپولیس و در حاشیه آن خبرهایی برای رسانه‌ها و هواداران داشت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، از مسائل مورد تاکید محمد رویانیان، راه‌اندازی آکادمی فوتبال باشگاه پرسپولیس در روزهای آینده بود. مجوز این آکادمی چند ماه قبل دریافت شد و تجهیز مجموعه ورزشی امام رضا (ع) قبل از آن شروع شده بود. در این مدت به جهت استانداردسازی و استفاده از دانش و تجربه کشورهای پیشرفته فوتبال در این حوزه، قراردادهای همکاری و مذاکرات با آکادمی فوتبال ترافیک برزیل، باشگاه میلان و نمایندگان باشگاه رئال مادرید صورت گرفت.
    مدیر عامل پرسپولیس روز گذشته با اعلام این خبر که آکادمی فوتبال پرسپولیس برای راه‌اندازی آماده شده است، اعلام کرد: مراسم افتتاح آکادمی فوتبال باشگاه پرسپولیس قبل از فرا رسیدن سال نو انجام خواهد شد.
    وی همچنین خبر داد: با هدف ایجاد هزار مدرسه فوتبال در سراسر کشور، قبل از پایان رقابت‌های این فصل لیگ، حداقل 110 مدرسه فوتبال تاسیس می‌شود.
    رویانیان با اشاره به تقارن مراسم با روز احسان و نیکوکاری اعلام کرد؛ امتیاز تیم فوتسال پرسپولیس به سازمان بهزیستی واگذار خواهد شد تا از آن استفاده کنند و ابراز امیدواری کرد، این تیم به فرصتی برای افراد تحت پوشش این سازمان بدل شود.
    رویانیان همچنین با اعلام اینکه مصمم به شروع احداث ورزشگاه اختصاصی است، خاطرنشان کرد: دو منطقه متفاوت در شمال غرب و جنوب غرب تهران با مساحت بیش از 50 هکتار برای این منظور در نظر گرفته شده است که در دو، سه ماه آینده کلنگ آن زده خواهد شد.
    وی در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا زمان کافی برای اجرای طرح‌ها خواهد داشت گفت: عمر آدمی دست خدا و عمر مدیریتی دست مسئولان است. اگر بودم، می‌سازم و اگر نبودم کار را شروع می‌کنم و دیگران باید تمام کنند. وقتی کار شروع شد یعنی اینکه مکان‌یابی، در اختیار گرفتن زمین، طراحی و دریافت موافقت اصولی انجام شده است. البته از همین جا می‌گویم که این ورزشگاه را هواداران باید بسازند. وقتی شروع شد باید آن را مطالبه کنند و البته در تأمین هزینه ساخت ورزشگاه باید مشارکت داشته باشند. روی فروش کارت‌های هواداری حساب کرده‌ایم. هر هوادار پرسپولیس اگر به طور میانگین سالی 20 هزار تومان بدهد، این کار شدنی است، البته این نیاز به حضور همه جانبه همه هواداران دارد. ضمن اینکه آنهایی که خارج از کشور هستند باید لطف کنند تا 100 یورو کمک کنند. به هر حال ما می‌خواهیم با تمام دشواری‌ها این کار را به طور جدی آغاز کنیم.
    محمد رویانیان همچنین در پاسخ به سوالی درباره مطالبات وینگادا و تهدیدهای ناشی از آن گفت: بالاخره تا بوده این مشکل با مربیان خارجی وجود داشته است. می‌آیند، بخشی از پول را می‌گیرند، می‌روند و بعد شکایت می‌کنند. همین حالا پرونده آقای ژوزه هم مفتوح است. البته آقای وینگادا واقعا آدم خوبی است. بالاخره اشتباه پرسپولیس هم بوده که در پرداخت تاخیر کرده است ولی او انسان خوبی است و پرسپولیس و ایران را دوست دارد. بالاخره باید پول او را هم داد. حالا دو راه وجود دارد. یا من باید دلار را از مراجع غیررسمی بخرم یا اینکه مبادی قانونی به ما کمک کنند. البته دولت هم همیشه هوای ورزش را داشته است و ما همینجا از ریاست محترم بانک مرکزی طلب یاری داریم.

کلوچه خانوم از این پست تشکر کرده است.
    • برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

تیم فوتبال پرسپولیس بعد از آخرین تمرین پیش از بازی مقابل ذوب آهن، با 20 بازیکن راهی اصفهان می‌شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار سرخپوشان برابر ذوب آهن از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشور اسامی 20 بازیکن را برای سفر به اصفهان اعلام کرد.
      لیست پرسپولیس به شرح زیر اعلام شد:
      نیلسون جونیور - رضا محمدی - علیرضا نورمحمدی - سید جلال حسینی - حسین ماهینی -مهرداد پولادی - امیرحسین فشنگچی- هادی نوروزی - رضا حقیقی - مارکو پروویچ - ولاتکو دانوسکی - غلامرضا رضایی - محمد قاضی - کریم انصاری‌فرد - محمد نوری - محمدرضا خانزاده -میثم نقی‌زاده - عادل کلاه‌کج - مهدی مهدوی‌کیا و علی کریمی.
      گفتنی است، تیم فوتبال پرسپولیس فردا (سه‌شنبه) از ساعت 15:30 در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برابر تیم ذوب آهن صف آرایی خواهد کرد.

کلوچه خانوم از این پست تشکر کرده است.
  3. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,479
    33,493
    ذوب آهن 0 پرسپوليس1

زننده گل محمد نوري:11::11::122::122::34::34::268::268::268::268::268::268::268::268::268:

اتنا .. از این پست تشکر کرده است.
  4. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,479
    33,493
    صعود تيم پرسپوليس به مرحله نيم نهايي بر هواداران مبارك.:11::11::11::11::34::34::34::34::122::122::122::122::180::180::180::180::268::268::268::268::268::268::268::268::268::268::268:

ذوب آهن 0 پرسپوليس 1

زننده گل محمد نوري دقيقه 110

کلوچه خانوم و اتنا .. از این پست تشکر کرده اند.
  5. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    داماش در نیمه نهایی جام حذفی میزبان پرسپولیس شد

کانون هواداري قرمزته : مراسم قرعه کشی برای تعیین میزبانی دیدار دو تیم پرسپولیس و داماش گیلان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی( گرامیداشت آزادسازی خرمشهر) امروز در سالن روابط عمومی سازمان لیگ و با حضور سعید شیرینی سرپرست پرسپولیس و امیر عابدینی مدیرعامل باشگاه داماش و مسئولان سازمان لیگ برگزار شد.​
    بر این اساس تیم فوتبال پرسپولیس میهمان داماش گیلان است و این دیدار باید روز 16 فروردین در ورزشگاه عضدی رشت برگزار شود.​
    دیگر دیدار این مرحله بین دو تیم سپاهان و استقلال روز 10 فروردین در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.​

6. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    قاضی: نمی دانم چرا نیمکت نشین شدم؟!

کانون هواداري قرمزته : محمد قاضی در مورد شرایط پرسپولیس و وضعیت خودش در این تیم صحبت های زیر را انجام داد:

*چه شد که پرسپولیس بعد از چندین هفته مقابل راه آهن شکست خورد؟

بازی بسیار خوبی را ارائه کردیم و موقعیت های زیادی را روی دروازه حریفمان به وجود آوردیم اما از آنها استفاده نکردیم، متاسفانه روی یک غافلگیری گل خوردیم و در نهایت بازی را واگذار کردیم. این بازی برایمان اهمیت زیادی داشت و با پیروزی در آن می توانستیم شرایطمان را در جدول بهبود ببخشیم اما متاسفانه شکست خوردیم.

*گفته می شود پرسپولیس دیگر لیگ برتر را فراموش کرده و تنها به جام حذفی فکر می کند، فکر نمی کنید این موضوع دلیل باخت روز گذشته بود؟

اصلا این صحبت درست نیست و کادر فنی تاکید زیادی داشت تا مقابل راه آهن به پیروزی برسیم ، بازیکنان با یکدیگر هم قسم شده بودند تا با کسب این سه امتیاز شرایطمان برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان بهتر شود. اگر می بردیم خیلی در جدول شرایط بهتری پیدا می کردیم به همین خاطر با تمام قوا در زمین ظاهر شدیم، همان طور که دیدید موقعیت های زیادی داشتیم اما با بدشانسی از آنها استفاده نکردیم.

*شایعه شده بین مهاجمان پرسپولیس اختلافاتی وجود دارد، این موضوع را قبول دارید؟

هفته گذشته در این ارتباط توضیح دادم و مشکل خاصی وجود ندارد.نمی دانم این صحبت ها از کجا مطرح می شود همانطور که در بازی روز گذشته دیدید در زمین تمام تلاشم ان را انجام دادیم تا تیم به گل برسد اما این اتفاق نیفتاد.

*چرا مهاجمان پرسپولیس امسال نتوانستند گل های زیادی به ثمر برسانند؟

در این ارتباط نمی توانم صحبتی انجام دهم و باید کارشناسان و کادر فنی در مورد آن پاسخگو باشد، به عنوان بازیکن تمام تلاشم را می کنم تا برای تیمم مثمر ثمر باشم.

*به عنوان مهاجم ملی به پرسپولیس آمدی فکر نمی کنی برای نشان دادن توانایی هایت بیشتر از مدت زمانی که در میدان قرار می گیری نیاز به زمان داری؟

چند ماهی مصدوم بودم و وقتی به میادین بازگشتم توانستم عملکرد خوبی داشته باشم، مقابل نفت تهران بازی خوبی انجام دادم و حتی پاس گل دادم و در دیدار مقابل سپاهان هم به پیروزی رسیدیم اما نمی دانم چه شد که دوباره نیمکت نشین شدم و دلیل آن را باید از کادر فنی بپرسید. بعد از نیمکت نشینی ام هم در همه بازی ها ۵ ، ۲ ، ۴، ۱۰ دقیقه و در این دیدار آخر ۱۵ دقیقه فرصت حضور در میدان را پیدا کردم. بازیکنی بودم که با سابقه ملی و حضور در لیگ قهرمانان آسیا به پرسپولیس پیوستم. مطمئنا اگر فرصت بیشتری در اختیارم باشد می توانم تاثیر بهتری داشته باشم و برعکس اگر کم بازی کنم تاثیرگذاری ام کمتر می شود. تلاش می کنم تا در آینده زمان بیشتری برای حضور در میدان داشته باشم.

*از نیمکت نشینی ناراحت نیستی؟

تیم ما در این هفته ها بیشتر خوب نتیجه می گرفت و شرایط مناسبی داشت. طبیعی است که برای هر بازیکنی این دوران اتفاق بیفتد، بعد از مصدومیتم کسی فکر نمی کرد در این فصل بتوانم دوباره بازی کنم و پیش بینی زمان بیشتری برای مصدومیتم می کردند اما با تلاشی که انجام دادم و با لطف خدا توانستم خیلی زودتر به ترکیب پرسپولیس بازگردم. در دوران مصدومیت روزی ۵ جلسه تمرین می کردم بالا و پایین در فوتبال زیاد است و ممکن است در هر دوره فوتبالیستی با این شرایط روبرو شود. اینکه بعد از مصدومیت چطور باز گردم و چه اندازه بازی کنم بستگی به نظر کادر فنی دارد. اکنون تمام تلاشم را انجام می دهم تا هر چه زودتر نظر مثبتی کادر فنی را به دست بیاورم و برای پرسپولیس بیشتر بازی کنم. موفقیت تیم برایم اهمیت زیادی دارد و برای رسیدن به این موضوع همه تلاشم را می کنم.

*برخی رسانه ها اعلام کرده اند به دلیل شرایط موجود قصد داری در پایان فصل پرسپولیس را ترک کنی؟

این خبر را نشنیدم اما من به عنوان کسی که بازیکن ملی بودم کارم را با قدرت انجام می دهم، مصدومیتی که برایم به وجود آورد کارم را سخت کرد در حال حاضر با پرسپولیس قرارداد دارم و تا پایان فصل تمام تلاشم را می کنم تا دل هواداران را شاد کنم. در پایان فصل وقت فکر کردن به این مسائل وجود دارد و آن زمان در این مورد تصمیم گیری می کنم.

* پرسپولیس هفته آینده به مصاف مس کرمان می رود، این مسابقه را چطور ارزیابی می کنی؟

مس تیم بسیار خوبی است که کادر فنی اش به تازگی عوض شده است، شرایط خوبی دارد برای آنها احترام قائل هستیم اما برای حفظ شرایطمان در جدول باید در این مسابقه به پیروزی برسیم ، مس اگر مقابل ما به پیروز برسد با توجه به اینکه هم امتیاز هستیم و راه آهن نیز با برد دیروز امتیازش با ما یکسان شد ممکن است دو پله سقوط کنیم، پس به همین دلیل این بازی برایمان اهمیت زیادی دارد و حتما باید پیروز شویم.​

7. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    علی کریمی: دوست دارم مقابل داماش بازی کنم/وضعیتم معلوم نیست

کانون هواداري قرمزته : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در این شرایط خیلی دوست دارم به پرسپولیس کمک کنم و دوست دارم به بازی با داماش برسم.

علی کریمی اظهار داشت: پس از اینکه مصدومیتم دوباره اذیتم کرد در حال حاضر در شرایط خوبی هستم و تمریناتم را دنبال می کنم. خودم و با کمک کادر پزشکی در تلاشم خیلی زود به بازی ها برسم اما هنوز چیزی مشخص نیست.

وی افزود: مگر می شود من دوست نداشته باشم در بازی مقابل داماش به میدان بروم اما باور کنید هنوز چیزی معلوم نیست و فعلا می بینید باید تمرینات اختصاصی ام را دنبال کنم.

کریمی در خصوص برگزاری بازی پرسپولیس مقابل داماش در رشت گفت: بالاخره قرعه ای بوده که در آمده و نمی شود آن را کاری کرد اما اگر می خواهیم قهرمان شویم باید آماده باشیم تا هر کجایی که شد حریف را شکست دهیم و به خواسته خود برسیم. حالا با من یا بدون من. امیدوارم در روز سخت مقابل داماش به پیروزی برسیم.

8. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    رضایی: قهرمانی جام حذفی هدف اول پرسپولیسی ها است/زمین بازی مهم نیست

کانون هواداري قرمزته : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس درباره رویارویی سرخ پوشان با داماش در رشت: هدف ما قهرمانی در جام حذفی است و مهم نیست که در کدام زمین بازی کنیم.

غلامرضا رضایی در مورد میزبانی داماش در چارچوب مسابقات جام حذفی عنوان کرد: ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا در این دیدار به پیروزی دست یابیم. هدف مان قهرمانی در جام حذفی است و برایمان فرقی نمی کند در چه زمینی بازی کنیم. اگر در زمین خودمان بود شرایط برایمان بهتر بود اما در گیلان هم تمام تلاش خودمان را می کنیم.

وی ادامه داد: شرایط سختی در گیلان داریم اما هدف مان قهرمانی است و باید مقابل داماش به برتری دست یابیم. تمام تلاش خود را در این زمینه انجام می دهیم تا بتوانیم به مرحله بعد صعود کنیم.

مهاجم پرسپولیس در مورد شکست روز گذشته مقابل راه آهن، خاطرنشان کرد: در 5 دقیقه ابتدایی 2 موقعیت صد در صد گل داشتیم که یکی را خودم از دست دادم توپ به پایم نگرفت و نتوانستم به توپ ضربه بزنم. شاید بخت با ما یار نبود و شاید هم کمی بی دقت بودیم. راه آهن از یک موضعیت نصفه نیمه به گل رسید و سه امتیاز حساس از دست دادیم.

رضایی تصریح کرد: ما خوب بازی کردیم و بازیکنان تمام مسائلی که سرمربی به آنها گوشزد کرده بود را در زمین پیاده کردند اما توپ هایمان به گل تبدیل نشد. شاید از روی بی دقتی و شاید از روی بدشانسی ما بود. به هر حال آن بازی گذشته وباید به فکر بازی های آینده باشیم.

وی در مورد اینکه آیا بازیکنان پرسپولیس بی انگیزه و با غرور بازی می کردند، گفت: هیچ کدام از بازیکنان اینگونه نبودند. ما بازی خود را انجام دادیم و دوست داریم در لیگ همه بازی ها را پیروز ببریم و جایگاه بهتری داشته باشیم.

9. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    گل محمدی: خدا راه سخت را برای قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی در نظر گرفته است

کانون هواداري قرمزته : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به نظر می رسد خدا راه سخت را برای قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی در نظر گرفته است.

یحیی گل محمدی در حاشیه بازی دوستانه امروز پرسپولیس مقابل پرسپولیس قائمشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قسمت ما این بود که در مرحله نیمه نهایی جام حذفی در رشت به میدان برویم. شاید این شانس و اقبال ما است که به ما رو کرده و یا برگشته ولی مهمتر از این مسئله این است که به نظرم خدا این راه سخت را برای ما در نظر گرفته تا ما از آن رد شویم و به قهرمانی برسیم.

وی افزود: قهرمانی با این سختی های خاص خودش قطعا لذت بخش تر خواهد بود. تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا در بازی برابر داماش هر طوری که شده حریف را شکست دهیم و به فینال برسیم.

گل محمدی ادامه داد: به نظرم فرقی ندارد که بازی در رشت یا در تهران باشد ما این راه سخت را به جان می خریم و با سختی ها به خواست خدا قهرمان جام حذفی می شویم. انگیزه زیادی قطعا در رشت خواهیم داشت و صد در صد در خانه حریف قوای ما چند برابر می شود.

سرمربی پرسپولیس افزود: همیشه در بازی های خارج از خانه به گونه ای تمرکز ما بیشتر به برد است که امیدوارم باز هم این اتفاق بیفتد.

وی در خصوص برگزاری این بازی در ورزشگاه عضدی و یا سردار جنگل نیز گفت: فرقی ندارد که کجا بازی کنیم. قطعا گنجایش عضدی کمتر از سردار جنگل است و اگر دنبال فوتبال قشنگ هستیم باید در سردار بازی کنیم اما ما در کل آماده این بازی هستیم.

گل محمدی در پایان در پاسخ به سؤال خبرنگاری که آیا باخت شما در دیدار مقابل راه آهن به نپوشیدن رنگ قرمز ربط داشت؛ گفت: خیر این حرف ها چیست که می زنید. باخت ما هیچ ربطی به رنگ قرمز و مشکی نداشت. از فرصت ها استفاده نکردیم و باختیم.

وی افزود: در مورد این موضوع که رکوردم شکسته شده و این حرف ها بعدا حرف می زنیم. این طور بهتر است.