1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

کانون هواداران باشگاه پرسپولیس

شروع موضوع توسط zhigol ‏Feb 21, 2013 در انجمن تیم های باشگاهی ایران

1. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    پسر داییم استقلالیه
    دیشب میگفت دیگه میترسم کم کم پرسپولیس قهرمان لیگ هم بشه:35:

Sonya از این پست تشکر کرده است.
  2. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    برای قهرمانی در جام حذفی تلاش خواهیم کرد/چاره ای جز بردن ذوب آهن نداریم

کانون هواداري قرمزته : ازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمام تلاشخود را خواهیم کرد تا در جام جذفی به مقام قهرمانی دست یابیم.

رضا حقیقی پس از پیروزی 4 بر یک پرسپولیس مقابل سایپا عنوان کرد: در نیمه دوم سایپا بی محابا حمله کرد اما ما منطقی بازی را در دست گرفتیم و حفظ توپ داشتیم و بی گدار به آب نزدیم. خدا را شکر که توانستیم 4 گل در این بازی بزنیم.

وی درمورد اینکه به نظر می رسید پرسپولیس با توجه به اینکه شانسی برای صعود به بالای جدول ندارد با انگیزه در این بازی ظاهر نشود خاطر نشان کرد: به هر حال هر جا که باشیم نام پرسپولیس بزرگ را یدک می کشیم. باید هواداران را خوشحال کنیم فکر می کنم بازی سختی با ذوب آهن داریم اما تمام تلاش خود رامی کنیم تا در جام حذفی به قهرمانی دست یابیم.

بازیکن پرسپولیس افزود: شرایط سختی مقابل ذوب آهن داریم اما چاره ای جز برد مقابل آنها نداریم . می خواهیم در جام حذفی موفق باشیم و به قهرمانی دست یابیم.

3. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    حقیقی : بازی با ذوب آهن دشوار و سرنوشت ساز است

کانون هواداري قرمزته : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: صد در صد مقابل ذوب آهن برد می خواهیم تا بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.
    رضا حقیقی پس از تمرین امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همانطور که همه می دانند مقابل ذوب آهن بازی بسیار سخت و سرنوشت سازی داریم حتی اگر این بازی در آزادی هم برگزار می شد برای ما دشوار و سرنوشت ساز بود.

وی افزود: به نظر من حق ذوب آهن نیست تا در رده های پایین جدول باشد. آنها بازیکنانی بسیار خوب و مستعد دارند و ما از الان می دانیم که کار بسیار دشواری را مقابل ذوب آهن داریم اما روحیه ما بسیار عالی است.

حقیقی در پایان ادامه داد: ما صد در صد به شکست ذوب آهن و قهرمانی در جام حذفی فکر می کنیم چون تنها کاری که می توانیم به آن فکر کنیم تا دل هواداران را به دست آوریم همین موضوع است.

4. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    مهدوی کیا: باید دست پر از اصفهان برگردیم/ در ترکیه روی نیمکت تیم ملی نمی نشینم

کانون هواداري قرمزته : کاپیتان پرسپولیس می گوید ذوب آهن تیم خوبی است اما تنها هدف این روزهای قرمزها، قهرمانی در جام حذفی و کسب سهمیه لیگ قهرمانانآسیا است.
    مهدی مهدوی کیا با اشاره به رقابت چهار تیم بالایی لیگ برتر برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا، گفت: پرسپولیس روند خوبی را در پیش گرفته و شرایط بسیار خوب شده است اما فکر می کنم با نتایجی که چهار تیم بالایی جدول می گیرند کار ما برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا از لیگ بسیار دشوار شده است. با این شرایط فکر می کنم تنها راهی که باقی مانده قهرمانی در جام حذفی است.

وی افزود: پرسپولیس با وضعیتی که پیدا کرده می تواند به فینال جام حذفی برسد. بازی با ذوب آهن دیدار دشواری خواهد بود. وقتی تیمی توانسته تا این مرحل خودش را بالا بکشد، نشان می دهد که حتما تیم خوبی است اما ما تنها به هدف مان فکر می کنیم و باید با دست پر از اصفهان به تهران برگردیم، آن هم در شرایطی که دیروز بازی بسیار خوبی برابر سایپا انجام دادیم.

مهدوی کیا درباره شرایط پرسپولیس در لیگ هم گفت: در نیم فصل دوم خوب نتیجه گرفته ایم. حتی می توانستیم در چند بازی که به مساوی رسیدیم پیروز شویم و شرایط مان را در جدول بهتر کنیم اما به هر حال در مقایسه با نیم فصل نخست وضعیت مان بهتر شده و چند پله ای خودمان را بالا کشیده ایم.

وی درباره وضعیت خود گفت: معمولا وقتی مصدومیت کهنه کمرم عود می کرد دو هفته طول می کشید تا شرایطم به وضعیت گذشته برگردد. حالا پس از برطرف شدن آن دردها آماده ام که با تیم تمرین کنم و از امروز در کنار بازیکنان تمرین های گروهی ام را آغاز خواهم کرد و مشکلی ندارم.

کاپیتان پرسپولیس در پاسخ به این سوال که درخشش ولاتکو گروزدانوسکی با روزهای پایانی حضور شما در پرسپولیس همراه شده با این شرایط شاید رسیدن تان به ترکیب اصلی کمی دشوار باشد، گفت: برایم این مسائل اهمیتی ندارد و تنها مهم این است که پرسپولیس نتیجه بگیرد . ضمن اینکه می توانم در چند پست بازی کرده و به تیم کمک کنم.

مهدوی کیا درباره حضورش در اردوی تیم ملی نوجوانان و حضور قطعی اش در جام جهانی ترکیه گفت: علی دوستی مربی من بوده است و احترام زیادی برایش قائلم. ضمن اینکه دوست داشتم در کنار این تیم در جام جهانی حضور داشته باشم. فکر می کنم تیم ملی نوجوانان پتانسیل زیادی دارد و می تواند در جام جهانی نتیجه بگیرد. همچنین چون آغاز جام جهانی نوجوانان با شروع کار من در مربی گری همزمان می شود، دوست داشتم همزمان با آغاز کلاس های مربی گری، در چنین تورنمنتی حاضر باشم به همین خاطر تصمیم گرفتم با هماهنگی انجام شده، در کنار این تیم حاضر باشم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است شما در جام جهانی نوجوانان روی نیمکت تیم ملی ایران بنشینیند گفت: اصلا چنین چیزی نیست. تنها قرار است در تمرین ها حضور داشته باشم و تجربه ام را در اختیار بازیکنان جوان قرار دهم. قرار است در سانتر از جناحین و ضربات ایستگاهی به تیم کمک کنم. ضمن اینکه باید ترس بازیکنان نوجوان ما هم از تیم های اروپایی بریزد و من هم تلاش می کنم راهنمایی های لازم را به آن ها انجام دهم.

مهدوی کیا در پایان درباره اینکه گفته می شود ممکن است او به همراه چند بازیکن قدیمی پرسپولیس در دیدار احتمالی برابر ستاره های میلان از فوتبال خداحافظی کند گفت: من درباره این مسئله چیزی نشنیده ام بنابراین نمی توانم درباره آن صحبت کنم.

5. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    چمشه سری: کریمی و مهدوی کیا برای بازی با ذوب آهن مشکلی ندارند

کانون هواداري قرمزته : دکتر وجیه الله چشمه سری به تشریح آخرین وضعیت کاپیتان های اول و دوم پرسپولیسبرای بازی با ذوب آهن پرداخت.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت علی کریمی اظهار کرد: بعد از یک ماه و نیم برنامه ای که برای بهبود مصدومیت کریمی در نظر گرفته شد و تلاش هایی که خود این بازیکن انجام داد، او مشکلی برای بازی ندارد و برای کنترل بیشتر وضعیتش منتظر جواب MRI هستیم.

وی درباره وضعیت مهدوی کیا هم گفت: او به آمادگی کامل رسیده و امروز در تمرین گروهی شرکت کرد. حضور او در بازی با ذوب آهن به نظر کادر فنی بستگی دارد.

6. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    نخستین واکنش بنگر به محرومیتش / بخشیده هم نشوم برای تشویق پرسپولیس به اصفهان می روم

کانون هواداري قرمزته : مدافع محروم پرسپولیس با بیان اینکه تماشای بازی ها از خانه برایش سخت نیست می گوید: اگر بخشیده هم نشوم قطعاً به اصفهان خواهم رفت.
    محسن بنگر در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس درباره محرومیتش گفت: باشگاه به من گفته که فعلا مصاحبه نکنم. صبر می کنم تا ببینم وضعیتم چه می شود. هرچه خدا بخواهد.

از برد پرسپولیس مقابل سایپا بسیار خوشحالم چون همه چیز خوب است. دیدن بازی های پرسپولیس از خانه اصلا برایم سخت نیست و خوشبختانه مشکلی برای من ایجاد نکرده.

وی افزود: همین که سپاهان را بردیم برایم کافی بود که نگاه کردن بازی های پرسپولیس از خانه برایم سخت نباشد.

مدافع پرسپولیس همچنین گفت: اگر محروم بمانم باز هم برای دیدار با ذوب آهن همراه تیم به اصفهان می روم.

وی در در پاسخ سوالی که اگر بخشیده شوی به اصفهان خواهی رفت یا خیر گفت: من اگر بخشیده هم نشوم قطعا به اصفهان خواهم رفت تا تیم خودم را تشویق کنم، مساله عجیبی نیست امیدوارم که بتوانیم در جام حذفی موفق باشیم.

7. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    علی کریمی: هنوز وضعیتم معلوم نیست

کانون هواداري قرمزته : هافبک پرسپولیس می گوید هنوز وضعیتش برای بازی با ذوب آهن مشخص نیست.
    علی کریمی درباره شرایط خود برای بازی با ذوب آهن اظهار کرد: فردا جواب MRI را می گیرم تا ببینم وضعیتم برای این بازی چگونه است. هنوز چیزی مشخص نیست اما امیدوارم بتوانم به پرسپولیس کمک کنم.

8. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    دلایل بخشیده شدن گل محمدی از زبان حسن زاده

کانون هواداري قرمزته : رییس کمیته انضباطی فدراسیونفوتبال درباره بخشش محرومیت یحیی گل محمدی توضیح داد.
    اسماعیل حسن زاده در پاسخ به این سوال که بخشش گل محمدی چند ساعت پس از جلسه رویانیان و کفاشیان شائبه هایی را به وجود آورده است، گفت: درباره این شائبه باید بگویم چیزی که در روز قیامت زبان ما را دراز خواهد کرد و این شایعه پردازان را روسیاه می کند، قسمی است که می خورم و می گویم به خدا من از جلسه ای که بین مقامات فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس برگزار شده اطلاعی نداشتم. اما درباره این تصمیم باید بگویم روز چهارشنبه حوالی ظهر نامه ای از دپارتمان داوری به ما رسید که در آن آمده بود داور بازی پرسپولیس و آلومینیوم اشتباه کرده و یحیی گل محمدی مستحق اخراج نبوده است.
    وی افزود: البته باید این را بگویم که پیش از آنکه این نامه به دست کمیته انضباطی برسد ما معتقد بودیم انصافا گل محمدی حتی اگر اعتراضش به داوری بوده مستحق جریمه بیشتری نبوده است اما پیش از اینکه نظر خودمان را کتبی کنیم نامه ی دپارتمان داوری به دست ما رسید. این مسئله هم کاملا قانونی است و بارها در فوتبال دنیا چنین مسئله ای رخ داده است بنابراین با توجه به آخرین نظر دپارتمان داوری چنین تصمیمی گرفته شده و قانونی است و هیچ شائبه ای وجود ندارد.
    رییس کمیته انضباطی در بخش دیگری از گفت وگوی خود درباره گلایه علی فتح الله زاده از رسانه ای شدن بدهی های استقلال گفت: ما فهرست بدهی های تیم های بدهکار را آماده کرده بودیم اما چون در روز نخست نمی توانستیم همه آرا را قطعی کنیم اسامی بیشترین بدهکاران لیگ های مختلف را اعلام کردیم و استقلال چون در میان تمام تیم های لیگ برتری بیشترین بدهی را داشت نامش ابتدا اعلام شد و اگر اشتباه نکنم در فهرست کلی بر خلاف گفته مدیرعامل باشگاه استقلال، این تیم یکی از تیم های سوم تا پنجم است. ضمن اینکه از نظر ما فاصله انتشار لیست اول و دوم بسیار کوتاه است.
    حسن زاده در پاسخ به این سوال که تهدید شما برای کنار گذاشته شدن تیم های بدهکار از حضور در فصل بعدی لیگ چه ضمانت اجرایی دارد گفت: ما ابتدا فهرست تیم های بدهکار را اعلام کردیم و از نظر کمیته انضباطی اگر تیم های بدهکار تا پیش از شروع فصل 93 – 92 بدهی هایشان را پرداخت نکنند از نظر ما مستحق دریافت هیچ خدماتی نیستند. این حکمی است که ما صادر کرده ایم و پایش می ایستیم. سازمان لیگ، جام آزادگان، سازمان لیگ فوتسال و... نباید بدون استعلام از ما به این تیم های بدهکار، خدمات رسانی کنند. این قولی است که آن ها هم به ما داده اند و امیدواریم که شرایط به گونه ای پیش برود که باشگاه های بدهکار نسبت به تسویه بدهی هایشان اقدام کنند.

9. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    تبریک پیامکی رویانیان به تراکتوری ها/ اهدای پای مصنوعی به بازیکن ایرانجوان بوشهر

کانون هواداري قرمزته : محمد رویانیان پس از بازگشت از بوشهر یک پای مصنوعی به یکی از پیشکسوتان ایرانجوانبوشهر که از ناحیه زانو دچار مشکل بود، هدیه داد.

سفر رویانیان به بوشهر برای شرکت در مراسم یادبود شهدا حاشیه های فراوانی داشت اما بعد از اینکه او بارها با افراد مختلف گفت و گو کرد با درخواست هواداران پرسپولیسی بوشهر یک پای مصنوعی را به یکی از باسابقه ترین بازیکنان ایرانجوان بوشهر اهدا کرد.قرار است این پای مصنوعی ظرف چند روز آینده به این پیشکسوت اهدا شود.

* محمد رویانیان پس از موفقیت تراکتورسازی مقابل نماینده امارات با ارسال پیامک هایی به کاظمیان و نصرتی به آنها این موفقیت را تبریک گفت.

*محسن بنگر به دلیل برخی اتفاقات و حرکت ناشایست در بازی مقابل سپاهان تا اطلاع ثانوی محروم شد. از همین رو پس از گذشت چند بازی مسئولان باشگاه پرسپولیس از فدراسیونی ها خواستند تا با توجه به شرایط این بازیکن تکلیف او را هرچه سریعتر و قبل از بازی با ذوب آهن مشخص کنند تا او بتواند تیمش را در بازی های بعدی همراهی کند.

اتنا .. از این پست تشکر کرده است.
  10. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    نصیرزاده: بخشش گل محمدی طبق قوانین فیفا و آئین نامه انضباطی بود

کانون هواداري قرمزته : سرپرست کمیته تدوین آئین نامه و مقررات فدراسیون فوتبال گفت: بخشش گل محمدی طبق قوانین فیفا و آئین نامه انضباطی فدراسیونفوتبال بود.

هوشنگ نصیرزاده در مورد بخشش گل محمدی در شب بازی پرسپولیس و سایپا گفت: طبق ماده 77 آئین نامه انضباطی فیفا و ماده 38 آئین نامه فدراسیون فوتبال بخشش گل محمدی کاملا قانونی انجام شد.

وی ادامه داد: در ماده 77 فیفا آمده کمیته انضباطی و مقامات قضایی فدراسیون می توانند سه تصمیم بگیرند و اختیارات ویژه ای دارند. اول اینکه اگر تخلفات دور از چشم داوران اتفاق افتاده باشد و دوربین های تلویزیون آن را ثبت کرده باشند، می توانند در این مورد حکم صادر کنند. دومین مورد اینکه اگر تصمیمات اشتباهی داوران در مورد صدور کارت های زرد و قرمز گرفته باشند، می توانند در این مورد ورود کنند و رای بدهند.

نصیرزاده تصریح کرد: سومین مورد این است که مدت تعلیق و محرومیت را می توانند افزایش دهند. در جام ملت های آفریقا زمانی که بازیکن بورکینافاسو به اشتباه کارت زرد دوم را گرفته بود، کن فدراسیون فوتبال آفریقا رای به بازگشت این بازیکن داد و او در فینال تیمش را همراهی کرد. اخراج گل محمدی هم به دلیل اعتراض بود. در حالی که در مقررات فوتبال اعتراض فقط جریمه اش یک کارت زرد است بنابراین کمیته انضباطی حق داشت که طبق قوانین فیفا و آئین نامه داخلی او را ببخشد.

این کارشناس حقوقی با اشاره به ماجرای مشابه در این مورد عنوان کرد: زمانی که در دیدار تراکتورسازی و استقلال احسان حاج صفی به اشتباه اخراج شد، جلسه ای با حضور من، تاج و حسن زاده برگزار شد و مقرر شد که رای کمیته انضباطی بر این باشد که حاج صفی بتواند در مسابقه آینده تیمش را همراهی کند اما در کمال تعجب در جلسه ای که بعداز جلسه ما برگزار شد، یکی از اعضای دپارتمان داوری رای کمیته انضباطی را در این مورد تغییر داد و اجازه نداد حاج صفی بخشیده شود. تصمیم گیری در این موارد نیازی به اطلاعات داوری ندارد و صرفا به مسائل حقوقی مربوط می شود.

اتنا .. از این پست تشکر کرده است.