1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

کانون هواداران باشگاه پرسپولیس

شروع موضوع توسط zhigol ‏Feb 21, 2013 در انجمن تیم های باشگاهی ایران

1. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    رویانیان:آنهایی که دم از پاکی می زنند خود از همه بدترند

[​IMG] کانون هواداري قرمزته : رویانیان :آنهایی که دم از پاکی می زنند خود از همه بدترند/این فوتبال برای مدیرانی که به دنبال عدالتند فضا ندارد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:"این فوتبال برای مدیرانی که پی عدالت هستند فضایی ندارد."

محمد رویانیان قبل از جلسه هیئت مدیره پرسپولیس که امروز تشکیل می شود در خصوص اتفاقات اخیر اظهار داشت:"ما بالاخره باید واکنشی در خصوص اتفاقاتی که علیه پرسپولیس رخ می دهد نشان می دادیم.سرمربی ما را اخراج کرده اند،بنگر را محروم کرده اند،داوری بازی با آلومینیوم به آن وضع در می آید.این که نمی شود."

وی افزود:"قبل از ما مدیرانی بودند که در پی پاک سازی فوتبال تلاش کردند اما آنقدر فضا بد بود که عطای کار را به لقایش بخشیدند.این فوتبال برای مدیرانی که دنبال عدالت هستند فضایی ندارد.آنهایی که دم از پاکی می زنند خود از همه بدترند.چرا باید هزینه های ما به خاطر غرض ورزی برخی ها زیر سوال برود؟من مدیرعامل باشگاهی هستم که 30 میلیون هوادار دارد.باید مدافع حقوق آنها باشم.از رسانه ها می خواهم که جلوی فساد را بگیرند.آنها باید به کمک کسانی بیایند که عدالت را سرلوحه کار خود قرار می دهند."
    رویانیان در پاسخ به این سوال که آیا واقعا پرسپولیس از لیگ کنار می کشد،اظهار داشت:"ما امروز جلسه داریم و آنجا به جمع بندی می رسیم.ما باید کاری می کردیم.این همه هزینه کردیم.نباید به خاطر ندانم کاری برخی ها تاوان بدهیم."
    وی ضمن حمایت از باشگاه استقلال گفت:"این تیم نماینده ایران در آسیا است.نباید وضعش این باشد.باید به این تیم کمک کرد."
    رویانیان درباره اظهارات اخیر دبیر رسیدگی به تخلفات حرفه ای حرفهایی به زبان آورد که از ما خواست آنها را منتشر نکنیم.

zhigol از این پست تشکر کرده است.
  2. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    توافق پرسپوليس با مهاجم جوان داماش

کانون هواداري قرمزته : بازيكن تيم ملي جوانان ايران مد نظر باشگاه پرسپوليس قرار گرفته و توافقات اوليه هم براي سرخپوش شدن وي صورت گرفته است.

در ايران معمولا عرف است که فصل نقل و انتقالات 2، 3 ماه زودتر از زمان رسمي اش آغاز مي شود! مثلا تيم هاي مطرح و پولدار از بهمن ماه شروع کردند به مذاکره با نفرات ساير تيم ها و اين کار همچنان ادامه دارد. اين وسط يقه يکي دو نفر و يکي دو تيم را هم نمي توان گرفت چون تقريبا خيلي ها از چند ماه قبل باب مذاکره را با نفرات مورد نظرشان باز مي کنند.

علیرضا جهانبخش بدون شک پدیده یکی دو فصل اخیر لیگ بر تر است. بازیکنی که در داماش بازی می کند و یک مهره تاثیرگذار در ترکیب این تیم است. شنيديم پرسپوليس ي ها با وي كه تنها 18 سال سن دارد مذاکره و حتي با او توافق کرده اند تا فصل آينده پيراهن پرسپوليس را بر تن کند. گويا به مهاجم داماش توصيه شده که فعلا چيزي نگويد و حتي همه چيز را تکذيب کند تا به موقع کار انتقالش به پرسپوليس انجام شود.

3. zhigol

zhigol PERPOLISI

3,628
    10,648
    756

کلوچه خانوم از این پست تشکر کرده است.
  4. zhigol

zhigol PERPOLISI

3,628
    10,648
    756

5. zhigol

zhigol PERPOLISI

3,628
    10,648
    756

6. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    رویانیان: درباره عسگری روی حرفم هستم/ نباید دور داوران حصار بکشیم

کانون هواداري قرمزته : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: درباره حرف هایی که در خصوص عسگری زدم روی حرفم هستم.
    محمد رویانیان پس از جلسه امروز اظهار داشت: من همیشه علاقه ای به اعتراض نداشتم و در خیلی از مواقع حتی حمایت خود را از فدراسیون و داوران هم داشتم، من مگر پارسال تیمم دوازدهم شد، اعتراضی به داوری داشتم؟ یا در نیم فصل اول که پرسپولیس نتیجه نمی گرفت مگر من اینطور اعتراض کردم؟ پس حتماً مواردی بوده که من باید از حق باشگاهم دفاع می کردم.
    وی در پاسخ سؤالی که آیا هنوز هم بر سر حرفتان علیه عسگری رئیس کمیته داوران هستید یا خیر، گفت: بله من سر حرفم هستم و در این خصوص حرف های دیگری هم دارم که بماند برای بعد.
    رویانیان درباره اظهارات علیپور نیز خاطرنشان کرد: آقای علیپور برای من قابل احترام است، اگر ایشان حرفی زده اصلاً من را تعلیق کند، اما دوست دارم ایشان همه چیز را بررسی کند، اگر من اعتراضی کردم حتماً اتفاقی افتاده، جالب نیست بدون برداشت حرف هایی را به زبان بیاورد. من همیشه معتقدم نباید دور داوران حصار بکشیم و آنها را از فوتبال جدا بدانیم.
    مدیرعامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: من دوست ندارم علیه داوران جو منفی به وجود بیاید اما آنها را نباید از مربیان و بازیکنان جدا کنیم. باید طوری شود اگر مدیری اعتراض می کند موضع داوران طوری نباشد که فقط بخواهد خودش را توجیه کند و حرف های بر ضررش را جواب بدهد. با توجه به اینکه هیئت مدیره نیز امروز حرف های من را شنید همه چیز به هفته آینده موکول شده تا ان شاءلله مسائل را ریزتر بررسی کنیم.
    رویانیان در پایان خاطرنشان کرد: ابتدا باید اعلام کنم من فردا برای حمایت تیم تراکتور به تبریز خواهم رفت و سپس با توجه به حضور گل محمدی در جلسه ان شاءلله بازیکنان ما با قدرت در بازی های آینده لیگ و جام حذفی به میدان می روند و کار خود را دنبال می کند. همیشه گفتم بازیکنان باید در مستطیل سبز تلاش کنند و کاری به برخی از اتفاق ها نداشته باشند.

7. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    پروین: فکر یحیی و بازیکنان به جای داوری فقط سه امتیاز باشد/هیئت مدیره کارش را بلد است

کانون هواداري قرمزته : رئیس کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت: در جلسه بعدی هیئت مدیره تصمیم های نهایی را می گیریم اما یحیی و بازیکنان باید فکر و ذکر خودشان را به سه امتیازهای بازی مشغول کنند.
    در خصوص جلسه امشب هیئت مدیره اظهار داشت: بالاخره با توجه به صحبت هایی که سردار داشت، سابقه نداشت که در یک بازی یک سرمربی و یک مربی اخراج شود اما با توجه به صحبت ها قرار شد همه تصمیم گیری ها را در هفته آینده بگیریم.
    وی افزود: یحیی هم در جلسه بود، از او خواستیم که به هیچ عنوان به بحث داوری و این حرف و حدیث ها توجهی نداشته باشد و با قدرت قدم های خود را رو به جلو بردارد. بچه های ما فکر و ذکرشان باید سه امتیازهای بعدی باشد نه چیز دیگر که خدای ناکرده ضرر نکنیم.
    پروین خاطرنشان کرد: در این جلسه همچنین از رویانیان حمایت خود را اعلام کردیم و امیدواریم ایشان بتواند در ادامه کارهای خود در پرسپولیس موفق شود. البته درباره حرف های او همانطور که گفتم باید تا هفته آینده بیشتر بررسی شود و ان شاءلله دیگر داوران ما نه تنها برای پرسپولیس بلکه برای هیچ تیمی اشتباه نمی کنند.
    پروین در پایان درباره احتمال برگزاری آشتی کنان برای برخی از فوتبالی ها که با یکدیگر قهر هستند، گفت: هرجا تا توانسته ام سعی کرده ام فوتبالی ها را به هم نزدیک کنم، اگر ثوابم کباب نمی شد همه دنیا را در ورزش با هم آشتی می دادم چون این کار لذتش از همه چیز بیشتر است. ان شاءلله روزی را ببینیم که در فوتبال هرکسی آن یکی را می بیند رویش را برنگرداند.

8. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    مالکی: کادر فنی و بازیکنان باید کار خودشان را دنبال کنند/هفته آینده همه چیز مشخص می شود

کانون هواداري قرمزته : رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: رایزنی های خود را از طریق وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال انجام داده ایم اما بازیکنان و کادر فنی باید کار خودشان را دنبال کنند.
    فداحسین مالکی پس از جلسه امروز اظهار داشت: همانطور که اطلاع دارید، متأسفانه در روزهای اخیر اتفاق هایی افتاده که به باشگاه پرسپولیس ضربه و فشارهایی را آورده است.
    وی افزود: بازی در بندرعباس متأسفانه شائبه هایی در خصوص داوری به وجود آورد و به همین دلیل جلسه فوق العاده را با تصمیم مدیرعامل مطرح کردیم اما در نهایت مقرر شد فعلاً کار با قدرت پیش برود و تصمیم نهایی در خصوص وضعیت تیم؛ هفته آینده در جلسه ای گرفته شود.
    مالکی ادامه داد: در این جلسه با توجه به اینکه گل محمدی نیز حضور داشت، از ایشان خواستیم تا جدا از همه مسائل و موضوعات داوری به همراه بازیکنان کار خودش را با اقتدار برای موفقیت پرسپولیس در جام حذفی دنبال کند و با اینگونه حرف ها تیم دچار مشکل نشود. بالاخره ما باید قبول کنیم که پرسپولیس امسال می تواند به یک جام برسد.
    وی خاطرنشان کرد: در مورد بحث کناره گیری مباحث زیادی وجود دارد که بسیار مهم بود ما نباید خدای ناکرده تصمیمی بگیریم که به باشگاه لطمه بخورد اما باید جواب 30 میلیون هوادار را از طریق مدیرعامل بدهیم. ان شاءلله در جلسه آینده با توجه به مسئولیتی که برای مدیرعامل ، روابط عمومی و برخی از اعضا در نظر گرفته ایم، تصمیم نهایی را خواهیم گرفت.
    مالکی یادآور شد: ما از طریق وزارت ورزش و فدراسیون در خصوص مسائل اخیر که برای پرسپولیس پیش آمده صحبت هایی داشتیم و معقدیم که باید حرمت داوران حفظ شود. نباید با اظهارات یک مدیرعامل ، عکس العمل شدیدی از سوی برخی ها که شاید حق با آنها نیست، ببینیم. اما ان شاءلله در جلسه آینده که هفته آینده تشکیل می شود، همه چیز مشخص خواهد شد.

9. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    باشگاه پرسپولیس: برای برنامه «باشگاه» ریالی هزینه نکرده ایم

کانون هواداري قرمزته : باشگاه پرسپولیس درباره برنامه تلویزیونی "باشگاه" که انتقاداتی نسبت به آن مطرح شده توضیحاتی ارائه داد.
    برنامه تلویزیونی «باشگاه» چندی است از شبکه دوم سیما پخش می شود. این برنامه کاملا به مسائل باشگاه پرسپولیس اختصاص دارد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره برنامه تلویزیونی باشگاه گفت: "تهیه کنندگان این برنامه از عوامل باشگاه پرسپولیس نیستند. نقدی که درباره یک طرفه بودن مطالب این برنامه مطرح شده بود، از این نظر قابل بررسی است که آیا کسانی که علیه آنها در این برنامه صحبت شده، تمایلی به پاسخگویی داشته اند و تلاشی برای تماس با برنامه انجام داده اند یا خیر؟ در این مورد باشگاه پرسپولیس نقشی نداشته و یقینا تهیه کننده برنامه هم تلاش می کند که از این پس پاسخ این گونه افراد را جویا شود."

وی در ادامه به مطالب پخش شده در این برنامه اشاره و خاطرنشان کرد: "در این برنامه به هیچ کس توهین و علیه کسی مطالب خلاف واقع مطرح نشد. در این برنامه فقط تصاویری از پرتاب اشیای متفرقه در بازی پرسپولیس و آلومینیوم پخش شد که منطبق بر واقعیت بوده است. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هیچ گاه به این مساله نپرداخت و به انتشار چند عکس که در ایسنا هم منتشر شدند، بسنده کرد."

حسین قدوسی در ادامه توضیحاتش درباره هزینه پخش برنامه باشگاه گفت : "از ایسنا تشکر می کنیم که اقدام پرسپولیس را برای تهیه چنین برنامه ای یک «اقدام پسندیده» دانسته اما برای این برنامه ریالی پرداخت نکرده ایم. تمام قراردادهای این برنامه بین تهیه کننده و اسپانسر باشگاه منعقد شده و همه هزینه ها را هم اسپانسر تقبل کرده است. حتی لوگوی اسپانسر پرسپولیس در برنامه مشخص است و مجری برنامه هم در پایان از این شرکت تشکر می کند."

وی همچنین اظهار کرد: "از این که اسپانسر پرسپولیس به باشگاه های دیگر پیشنهادهای چند صد میلیونی ارائه کرده باشد، بی خبریم اما پرسپولیس برای این برنامه پولی نپرداخته است. این را می دانیم که همین شرکت اسپانسر استقلال هم هست و این هفته یا هفته آینده برنامه باشگاه مختص استقلال پخش می شود. اگر سایر باشگاه ها توان جذب اسپانسر قدرتمند ندارند، گناهش به گردن پرسپولیس نیست. محمد رویانیان در پرسپولیس زحمات زیادی کشیده و اقدامات نوینی را به انجام رسانده است."

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در ادامه افزود: در اروپا تیم های مطرحی هستند که برای خود شبکه تلویزیونی اختصاصی دارند. آنها به راحتی می توانند از طریق این شبکه ها اخبار خود را به اطلاع هواداران برسانند. در چنین وضعیتی که حتی باشگاه های ترکیه ای شبکه اختصاصی دارند، باشگاه پرسپولیس بدون پرداخت هزینه ای یک برنامه 45 دقیقه ای تلویزیونی دارد که می تواند از طریق آن هواداران را از اخبار و فعالیت های اقتصادی، فرهنگی و ورزشی اش آگاه کند. در این حال صحیح است که به باشگاه پرسپولیس حمله شود؟"

10. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    آشتیانی: امیدوارم کمیته داوران تکانی به خودش بدهد

کانون هواداري قرمزته : در دیدارهای استقلال و پرسپولیس برخی داوران برای اینکه ثابت کنند از این تیم ها ترسی ندارند گاها سوت هایی می زنند که به ضرر این دو تیم است و این موضوع به هیچ وجه درست نیست.
    پیشکسوت باشگاه پرسپولیس بااشاره به تهدید محمد رویانیان مدیرعامل این باشگاه مبنی بر کناره گیری از لیگ برتر گفت: رویانیان به دلیل فشاری که بر روی این باشگاه است چنین حرفی را زده و انشاءالله این گفته او عملی نخواهد شد.

ابراهیم آشتیانی با بیان این مطلب افزود: وقتی تیم پرسپولیس با بیش از 25 میلیون هوادار نمی تواند نتایج لازم را کسب کند، فشار زیادی بر روی مدیرعامل باشگاه وارد می شود و همین فشار باعث شده رویانیان به دلیل اشتباهات داوری تهدید به کناره گیری از لیگ برتر کند.

وی ادامه داد: سوای تیم پرسپولیس سایر تیم ها نیز از قضاوت های داوران می نالند و به نظر من داوران کشور ما برای اینکه قضاوت های به مراتب بهتری داشته باشند باید یک بازنگری در آماده سازی خود و مرور آیین نامه داوری داشته باشند، ضمن اینکه رئیس دپارتمان داوری نباید بلافاصله پس از آنکه انتقادی از یک داور به دلیل اشتباهاتش مطرح می شود، واکنش نشان دهد.

این پیشکسوت فوتبال خاطرنشان کرد: انتقادات سازنده باعث پیشرفت جامعه داوری می شود و داوران و کمیته داوران به جای اینکه بخواهد در مورد انتقاداتی که می شود واکنش نشان دهند، بهتر است ضعف های خود را بررسی و آنها رفع کنند.

آشتیانی اضافه کرد: در حال حاضر ما برای مسابقات جام جهانی داور یا داورانی برای قضاوت نداریم، در حالیکه بسیاری از کشورها حتی مالدیو که فوتبال آنها در سطح درجه 3 آسیا هم نیست از داورانی برخوردارند که در سطح جام جهانی قضاوت کنند که نشانگر این است که ما در بحث داوری ضعیف هستیم و باید روی این موضوع کار کنیم.

وی افزود: موضوع دیگری که در دیدارهای استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر وجود دارد اینکه برخی داوران برای اینکه ثابت کنند از این تیم ها ترسی ندارند گاها سوت هایی می زنند که به ضرر این دو تیم است و این موضوع به هیچ وجه درست نیست ، چراکه در نهایت این دو باشگاه و هواداران آنها ضرر می کنند، با این حال معتقدم کنار کشیدن پرسپولیس راه درستی نیست اما امیدوارم کمیته داوران یک تکانی به خود بدهد.