1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

کانون هواداران باشگاه پرسپولیس

شروع موضوع توسط zhigol ‏Feb 21, 2013 در انجمن تیم های باشگاهی ایران

1. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    خب منم الان ندارم:biggrin:
    ولی فکر میکنم میگم:wink:

zhigol و rasoolr از این پست تشکر کرده اند.
  2. zhigol

zhigol PERPOLISI

3,628
    10,648
    756

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

کریمی فیزیوتراپی کرد، مهدوی کیا سه روز دیگر در تمرینات گروهی
    در شرایطی که تمرین امروز پرسپولیس تا دستور کادر فنی تعطیل بود اما علی کریمی صبح امروز با حضور در ورزشگاه درفشی فر به مدت 40 دقیقه فیزیوتراپی کرد.

همچنین مهدی مهدوی کیا نیز به تازگی از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده تمرینات خود را زیر نظر چیذری بدنساز پرسپولیس آغاز کرده است.

مهدوی کیا از سه روز دیگر با اعلام بدنساز پرسپولیس در تمرینات گروهی شرکت خواهد کرد

اتنا .. و کلوچه خانوم از این پست تشکر کرده اند.
  3. zhigol

zhigol PERPOLISI

3,628
    10,648
    756

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی با پرسپولیس امشب با حضور در شبکه دوم سیما و سومین قسمت از برنامه «باشگاه مسایل مهمی را مطرح خواهد کرد.
    سومین قسمت از برنامه «باشگاه»امشب از شبکه دوم سیما پخش خواهد شد و محمد رویانیان با حضور در این برنامه، مسایل مهمی را مطرح خواهد کرد.

بنابر اعلام تهیه کنندگان این برنامه، پخش سرود پرسپولیس و همچنین کارشناسی داوری بازی پرسپولیس با آلومینیوم هرمزگان از دیگر بخش های برنامه امشب خواهد بود که بعد از برنامه گفتگوی خبری به مدت یک ساعت پخش خواهد شد

4. zhigol

zhigol PERPOLISI

3,628
    10,648
    756
    عکس از بازی پرسپولیس-: آلومينيوم

5. zhigol

zhigol PERPOLISI

3,628
    10,648
    756

Sonya، اتنا .. و کلوچه خانوم از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. ★ سونامی ★

★ سونامی ★ منم یکی از اون 1000 تام

3,071
    9,231
    1,845
    عزیز گذشته ها گذشته .... الان چی واسه گفتن دارین؟؟؟؟ فعلا که صدر جدول آبیه جایگاه پرس پولی سم که معلومه :35:
    تو جام باشگاهای آسیام که تشریف ندارین...........!!! :35:

7. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    اینجا تاپیک پرسپولیاست!!
    حضور استقلالیا بلامانع هست اما ارسال کامنت های ضد پرسپولیسی ممنوووووووووووووووووووووووووووع
    این که میگم برا تمام کانون های هواداریه فرقی نداره...چه پرسپولیس چه تیم های دیگه...فقط کافیه گزارش بزنید...
    این تذکر اخره!
    دفعه بعد امتیاز منفی:thumbsdown:

اتنا .. از این پست تشکر کرده است.
  8. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    نصیرزاده: چرا فقط سرمربی پرسپولیس اخراج می شود؟

کانون هواداري قرمزته : هوشنگ

کارشناس مسائل داوری از اخراج سرمربی پرسپولیس در بازی برابر آلومینیوم هرمزگان انتقاد کرد.
    هوشنگ

با انتقاد از یحیی گل محمدی به خاطر خروج از محوطه مخصوص مربیان گفت: سرمربی قرمزها کار درستی انجام نداد اما برایم عجیب است که چرا همیشه وی که با متانت و مودبانه با داوران برخورد می کند، اخراج می شود ولی سایر مربیان که بدترین الفاظ را علیه داوران استفاده می کنند، جریمه نمی شوند.

وی تاکید کرد: کمک داور بازی نیز بسیار عملکرد ضعیفی چه در اعلام ضربات کرنر و اوت، خطا و آفسایدگیری داشت و متاسفانه با قضاوت های ضعیف باعث می شوند دپارتمان داوری تحت فشار انتقادات قرار گیرد.

9. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    رویانیان: در بازدید از باشگاه آث میلان فهمیدم پرسپولیس در حد صفر است/ دوست دارم به تبریز بروم

کانون هواداري قرمزته : محمد رویانیانیکشنبه شب با حضور در برنامه تلویزیونی باشگاه اظهار داشت: جای خالی چنین برنامه ای که تریبون باشگاه ها باشد و کمتر به حاشیه بپردازد در سیما خالی بود .
    در این برنامه گزارشی از سفر رویانیان به ایتالیا و بازدید از باشگاه میلان پخش شد که مدیرعامل پرسپولیس در این خصوص گفت: در برنامه من برقراری ارتبابط با 15 باشگاه بزرگ دنیا گنجانده شده و در اولین گام تصمیم گرفتیم از پرافتخارترین باشگاه اروپا بازدید کنیم.

وی ادامه داد: در این سفر فهمیدم که باشگاه ما از لحاظ حرفه ای بودن در حد صفر است و حداقل باید پنج سال شبانه روز کار کنیم تا حرفی برای گفتن داشته باشیم.

رویانیان تاکید کرد: عکس گرفتن با گالیانی و باره سی و حضور در ورزشگاه سن سیرو قطعا برای اهالی فوتبال جذاب است اما من برای کارها نرفته بودم. می خواستم ببینم کجا قرار داریم و باید به کجا برسیم.

وی با بیان این مطلب که در ایران فقط اسم باشگاه داری وجود دارد و همه تیم داری می کنند اظهار داشت: به قدری درگیر حواشی فوتبال هستیم که نمی توانیم باشگاه داری کنیم. می خواهیم که به سمت باشگاه شدن واقعی برویم و حتی در این مدت ناکامی هایی نیز داشته ایم اما از برنامه هایم عقب نمی نشینم و ادامه خواهم داد.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص اتفاقات اخیر و انتقادها به داوران گفت: زمانی که پلیس بودم فکر می کردم اگر با مردم فاصله داشته باشیم و پرستیژ خود را حفظ کنیم ابهت بیشتری داریم اما اشتباه می کردم. باید به مردم نزدیک تر شد تا موفقیت حاصل شود. در فوتبال ما نیز به هنگام صحبت در خصوص داوری، فاصله ایجاد می شود و ما را نمی پذیرند.

وی افزود: با نگاه مدیریتی اشتباه باعث شدیم ارزش داوران پایین بیاید و هر بازیکنی به خود اجازه اعتراض دهد. چه اشکالی دارد اگر انتقاد شد با روی باز پذیرفته شود؟ من نمی توانم میلیاردها تومان هزینه کنم و به خاطر چند اشتباه داوری زحمات یکساله ام به هدر برود. من رویانیان نیستم؛ نماینده سی میلیون هوادار پرسپولیس هستم و باید با من با احترام برخورد شود.

رویانیان تصریح کرد: من مخلص همه داوران هستم اما بدانند آنها نیز اشتباه می کنند و بهتر است بپذیرند.

وی همچنین در بخشی از اظهاراتش ابراز علاقه کرد برای تماشای بازی تراکتورسازی در لیگ قهرمانان به تبریز برود چراکه ورزشگاه، تماما به رنگ سرخ است.

10. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    چشمه سری : کریمی برای بازی با سایپا مشکلی ندارد/عابدزاده سرما خورده، مهدوی کیا بدنسازی می کند

[​IMG] کانون هواداري قرمزته : پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: علی کریمی برای بازی با سایپا مشکلی ندارد.

دکتر وجیه الله چشمه سری در خصوص آخرین وضعیت بازیکنان پرسپولیس گفت: خوشبختانه کریمی شرایط ایده آل را پیدا کرده و جز اینکه به صورت اختصاصی تمرینات تقویتی و تعادلی را انجام می دهد با تیم هم تمرین می کند و مشکلی برای بازی با سایپا ندارد.
    وی در پاسخ به سؤالی که گفته می شود او فقط می تواند یک نیمه به میدان برود ، نیز گفت: کریمی یک ماه و نیم است که فوتبال بازی نکرده و آن دیگر نظر سرمربی است که چقدر به میدان برود ولی در کل مشکلی ندارد.
    وی در خصوص مهدوی کیا نیز گفت: این بازیکن زیر نظر بدنساز تیم تا آماده شدن، تمریناتش را دنبال می کند اما به احتمال فراوان به دیدار مقابل سایپا نمی رسد.
    چشمه سری در پایان درباره امیر عابدزاده گفت: عابدزاده فکر می کرد از ناحیه زانو دچار مشکل شده به همین دلیل عکسی از پای او گرفتیم که مشخص شد مشکلی ندارد. امروز هم به دلیل سرماخوردگی به او اجازه تمرین ندادم اما مشکلی ندارد.