1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

کانون هواداران استقلال

شروع موضوع توسط Angry ‏Feb 25, 2013 در انجمن تیم های باشگاهی ایران

1. Shiva

Shiva

5,462
    12,103
    1,270
    تراکتور رو هم که بردیم!

❥ℳĀΣĐξĤ❥ از این پست تشکر کرده است.
  2. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

دیدار تیم های استقلال و الهلال فردا شب در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

به گزارش نامه به نقل از باشگاه خبرنگاران ، تیم های استقلال و الهلال عربیستان در جریان مسابقات لیگ قهرمانان آسیا فردا شب در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند.
    بر اساس این گزارش در این بازی نمایندگان کشورمان آبی می پوشند و تیم الهلال عربیستان با پیراهن مشکی در زمین حاضر می شود.

3. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم سایر مسئولان کشور هم مورد توجه ۲۰:۳۰ و مدیران ارزشی آن قرار بگیرند.

به گزارش نامه به نقل از فارس ، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار با الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: به هر حال بازی‌های استقلال و الهلال همیشه سخت است. الهلال تیم بسیار تاکتیکی است و خوب بازی می‌کند و در خلیج فارس یکی از تیم‌های خوب محسوب می‌شود. ما نیمه اول فینال را برده‌ایم و نیمه دوم فینال غرب آسیا فردا برگزار می شود که امیدوارم آن را هم ببریم.
    وی با اشاره به دیدار رفت گفت: آنها در جناح چپ و خط هافبک و بخصوص بازیکن شماره 24 خیلی خطرناک هستند ولی در آن بازی با حضور پژمان منتظری او را خنثی کردیم و در نیمه دوم هم با حضور حمودی سرعت را بالا بردیم و پیروز شدیم البته هنوز هیچ چیز تمام نشده و آن بازی را باید به خاطر بسپاریم.
    قلعه‌نویی در مورد وضعیت فرهاد مجیدی گفت: مجیدی در بازی با سپاهان در دقایقی از بازی از ناحیه کمر مصدوم شد و وقتی به او گفتیم پنالتی بزن گفت مصدوم است و نمی‌تواند پنالتی بزند و بعد از آن هم با تیم پزشکی تماس گرفت و گفت اصلا نمی‌تواند تکان بخورد. شرایط او به گونه‌ای است که با مشورت کادر پزشکی تصمیم گرفتیم او در بازی فردا هم نباشد.
    سرمربی استقلال در مورد حضور هواداران استقلال در بازی فردا و تاثیرش بر روحیه بازیکنان گفت: جلسه خوبی داشتیم که فردا بخشی از مبلغ قراردادها پرداخت خواهد شد. جا دارد از دوستانی که این کار را انجام دادند تشکر کنم. بخشی از پاداش‌ها در عربستان پرداخت شد و بقیه آن را هم تهیه می‌کنیم و به آنها می‌دهیم. در مورد هواداران باید بگویم آنها یار اصلی و اول هستند نه یار دوازدهم، هواداران استقلال همیشه از نظر فرهنگی الگو بودند و چه آنها به ورزشگاه بیایند و نیایند از آنها تشکر می‌کنیم و امیدوارم برای پیروزی ما دعا کنند.
    قلعه‌نویی در مورد شرایط میزبانی از الهلال گفت: در عربستان سه ساعت معطل شدیم و آنها می‌گفتند و این مسئله به پلیس ربط دارد و دست ما نیست و امروز خبر ندارم چه اتفاقی افتاده و هرچه هست به مسئولان ربط دارد.
    وی در مورد اینکه بازیکنان استقلال مغرور شده‌اند یا نه، گفت: از بازیکنانم تشکر می‌کنم و تا اینجا مردانه کار کرده‌اند و پای کار ایستاده‌اند. این پول‌ها از شیر مادر برایشان حلال‌تر است که امیدوارم به آنها تزریق شود و شارژ روحی خوبی شود.
    سرمربی استقلال تصریح کرد: بحث اصلی من در تمرین این بود که آن بازی تمام شده و این بازی می‌تواند برای ما خطرناک باشد اگر غرور و نفس اماره بر ما حاکم شود به مشکل می‌خوریم اما بر اساس وحدت تاکتیکی فکر کنیم به هدف‌مان می‌رسیم. حرف‌های من در دو سه روز گذشته آنقدر که به غرور و عدم مغرور شدن برمی‌گردد به مسایل تاکتیکی پرداخته نشد.
    قلعه‌نویی در مورد اینکه چرا با خبرنگار 20:30 صحبت نکردید و او را در تمرین نپذیرفتید، گفت: اول جای تاسف دارد که دوستان اینگونه حرف می‌زنند، آیا این از نظر شما پذیرفتن نیست. او یک ساعت در تمرین ما حضور داشت و با بازیکنان صحبت کرده است. ایراد شما این است اگر کسی جواب شما را ندهد چون میکروفن دارید اما توقع دارید هرچه می‌گویید ما ناراحت نشویم. اول بروید رسیدگی کنید وقتی آدم‌های سیاسی وقتی به سفر می‌روند چند آدم با خود می‌برند. تلویزیون ارزشی شما این مسایل را نمی‌گوید. چطور 20:30 نگفت هواپیمای 320 میلیونی را 120 میلیون کرایه کردیم و نگفتند 200 میلیون به سود استقلال کار کردیم چرا مدیران ارزشی شما اینها را نمی‌گویند اتفاقا باید 800 نفر را به این سفر معنوی و ارزشی می‌بردیم.
    وی افزود: مگر این همه بازیکن و مربی حرف نزدند شاید یک روز آمادگی نداشتم نخواهم صحبت کنم روز گذشته تمام فکر و ذکرم تمرین تیم بوده است آیا اشکالی دارد. این قضاوت شما خدایی نیست. شاید من دیروز روی فرم نبودم و به چند نفر دیگر هم گفتم مصاحبه نمی‌کنم و فردا در نشست خبری حرف می‌زنم.
    همان خبرنگار دوباره بار ارایه توضیحاتی داد و قلعه نویی در جواب گفت: وجدانا من اصلا گزارش 20:30 را ندیدم و اصلا تلویزیون نگاه نمی‌کنم. حالا که یک مدیر برای 80 نفر ویزا گرفته و هواپیمایی تابان و زاگرس به عشق ایران و استقلال 200 میلیون تخفیف داده‌اند باید اینگونه حرف بزنیم. نمی‌دانم شما مشرف شده‌اید یا خیر ولی اینکه 40 نفر به زیارت خانه خدا برود ایرادی دارد؟ این سفر شخصی نبوده است و هواپیما هم چارتر بوده و بحث بلیت نبوده است و امیدوارم بقیه مدیران مملکت هم مورد توجه شما قرار گرفته شوند.
    قلعه‌نویی در موردناراحتی مسئولان الهلال و معطلی آنها در فرودگاه و اینکه عربستانی معتقدند کاروان استقلال، در عربستان با میزبانی خوب آنها مواجه شده، گفت: ظاهرا رئیس باشگاه الهلال چنین حرف‌هایی زده است و چرا بعد از باخت این حرف‌ها را زد تلویزیون عربستان 90 دقیقه ماجدی را به جای من نشان داده‌اند و چگونه می‌دانند من این حرف‌ها را زدم آنها حتی نمی‌دانستند من مربی استقلال هستم. به نظر شما این حرف آنها درست است؟ حتی گفتیم اگر الهلال با 80 نفر می‌امدند استقبال می‌کردیم و هتل آزادی هم یکی از بهترین هتل‌هاست. آنچه مربوط به استقلال بوده بهترین پذیرایی را انجام داده است. ما هم آنجا انگشت نگاری شدیم ولی اعتراضی نکردیم.

❥ℳĀΣĐξĤ❥ و Niloofare از این پست تشکر کرده اند.
  4. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360

بازیکن کره‌ای تیم الهلال گفت: آرش برهانی مهاجم سریع و خطرناکی است و باید مراقب او باشیم.

به گزارش نامه به نقل از فارس، بی یونگ سو بازیکن کره‌ای تیم فوتبال الهلال در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال در خصوص مسابقه فردا اظهار داشت: بازی فردا را باید ببریم و نسبت به مسابقه دور رفت با فشار بیشتری بازی خواهیم کرد.
    وی در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر اینکه کدام بازیکن استقلال را در بازی رفت تاثیر‌گذار دید، گفت: آرش برهانی بازیکن شماره 9 استقلال مهاجم خطرناک و سریعی است و حتی قبل از بازی هم این موضوع را می‌دانستیم و باید مراقب او باشیم.
    وی در خصوص اینکه چه تیم‌هایی از این گروه به مرحله بعد صعود می‌کنند، گفت: استقلال و الهلال تیم‌های صعود‌ کننده خواهند بود.
    بازیکن کره‌ای در پایان در پاسخ به این سوال که چه تیمی برنده مسابقه فردا است، گفت: الهلال نیاز به 3 امتیاز دارد پس ما برنده بازی خواهیم بود.

5. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم به الهلال گل بزنیم و زننده گل مهم نیست.

به گزارش نامه به نقل از فارس ، آرش برهانی در نشست خبری پیش از بازی با الهلال در مورد پرداخت شدن پاداش‌ها به بازیکنان استقلال گفت: هنوز پاداش بازی با تراکتورسازی به ما پرداخت نشده است البته امروز فتح‌الله‌زاده سر تمرین آمد و قول داد بخشی از قراردادها پرداخت شود که این خبر خوبی بود و ما را شارژ روحی کرد.
    وی در مورد اینکه در بازی فردا قول گلزنی می‌دهد یا نه گفت: الهلال تیم خوبی است مهم آن است که ما به این تیم گل بزنیم و امیدوارم این اتفاق بیافتد.
    مهم نیست که زننده گل چه کسی باشد، من گل بزنم یا فرد دیگری، مهم آن است که دروازه حریف را باز کنیم.

❥ℳĀΣĐξĤ❥ و Niloofare از این پست تشکر کرده اند.
  6. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360

بازیکن تیم استقلال پس از برتری تیمش برابر گهر گفت: فرهاد مجیدی بازیکن بزرگی است و افتخار می‌کنم در کنار او بازی می‌کنم.

به گزارش نامه به نقل از خبرگزاری فارس، سید ایمان موسوی پس از برتری دو بر صفر تیمش مقابل گهر گفت: بازی خوبی بود و ما سخت تلاش کردیم تا در این دیدار به برتری برسیم.
    وی ادامه داد: دو گل زدیم و چند موقعیت نیز استفاده نکردیم.
    موسوی در مورد عدم حضور تماشاگران استقلال در این بازی گفت: امیدوارم در بازی‌های بعدی هواداران در کنار ما باشند چون بازی در حضور آنها رنگ و بوی دیگری دارد.
    وی در مورد تشویق فرهاد مجیدی از سوی تماشاگران گفت: فرهاد بازیکن بزرگ و خوبی است. وقتی در نفت بودم زیر لباسم پیراهن فرهاد را می‌پوشیدم و الان هم می‌پوشم و افتخار می‌کنم در کنار او بازی می‌کنم.

Niloofare از این پست تشکر کرده است.
  7. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360

مدافع تیم استقلال دیدار آینده تیمش مقابل سپاهان را از دست داد.

به گزارش نامه به نقل از فارس ، هاشم بیک زاده با اخطاری که در دیدار روز گذشته مقابل گهر از داور بازی دریافت کرد سه اخطاره شد و دیدار با سپاهان را از دست داد.
    دیگر بازیکن جناح چپ استقلال حسن اشجاری است که او نیز با مصدومیت روبرو است و نمی تواند مقابل سپاهان به میدان برود.
    علاوه بر بیک زاده، آرش برهانی نیز به دلیلی محرومیت انضباطی در دیدار با سپاهان غایب خواهد بود.
    دیدار تیم های استقلال و سپاهان روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

8. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360

معاون پزشکی و علوم ورزشی باشگاه استقلال از حضور بازیکنان در هتل برای بازگشت به شرایط مسابقه خبر داد.

به گزارش نامه ، دکتر امین نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس با اشاره به حضور بازیکنان در هتل اظهار داشت: با توجه به اینکه زمان مسابقات و فاصله آنها بسیار کم است و بنابر مشورتی که با متخصص تغذیه حاضر در گروه پزشکی باشگاه داشتیم مقرر شد برای تمامی بازیکنان برنامه غذایی پیاده کنیم از همین رو و در این شرایط که ریکاوری باید سریع‌تر انجام شود بازیکنان را در هتل جمع کردیم تا علاوه بر تغذیه مناسب و نیاز برخی از بازیکنان به ماساژ مکمل‌های غذایی استاندارد و مجاز را برای آنها در نظر بگیریم تا بازگشت بازیکنان به شرایط مسابقه هر چه سریعتر انجام شود.

معاونت پزشکی و علوم ورزشی باشگاه استقلال در خصوص آخرین وضعیت ساموئل گفت: قرار است از این بازیکن صبح فردا تست بگیریم، اما با توجه به درمانی که در چند روز گذشته انجام داده شرایط ساموئل بهتر شده و به وضعیت این بازیکن برای بازی با سپاهان خوش‌بین هستیم.

دیدار تیم‌های استقلال و سپاهان از ساعت 19 روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

9. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360

تمرین تیم فوتبال استقلال در غیاب ۶ بازیکن این تیم و زیر بارش باران برگزار شد.

به گزارش نامه به نقل از فارس ، تیم فوتبال استقلال از ساعت 17:30 امروز درحالی تمرینات خود را پیگیری کرد که مطابق معمول روز‌های گذشته خبرنگاران رسانه‌های گروهی مقابل درب مجموعه ورزشی آزادی معطل شده و برای ورود با دردسرهایی مواجه شدند.
    این درحالی است که مسئولان و کادر فنی استقلال از عدم ورود خبرنگاران و هماهنگی برای ممانعت از ورود آنها بی‌اطلاع هستند. امیر قلعه‌نویی به محض آنکه وارد مجموعه ورزشی آزادی شد و دید که خبرنگاران پشت درب‌های بسته مانده‌اند، خطاب به مسئولان استادیوم آزادی اعلام کرد هر روز در خصوص ورود و خروج خبرنگاران از من سؤال می‌پرسید ولی باز هم تاکید می‌کنم که من هیچ مشکلی برای ورود آنها ندارم و خبرنگارانی که مورد تایید شما هستند و کارت خبرنگاری دارند می‌توانند وارد مجموعه شوند.
    *تمرین امروز آبی‌پوشان درحالی برگزار شد که مهدی رحمتی، مجتبی جباری، امیرحسین صادقی، فرهاد مجیدی و حنیف عمران‌زاده به همراه سیاوش اکبرپور غایب بودند. بقیه بازیکنان زیر نظر امیر قلعه‌نویی و دیگر اعضای کادر فنی تمرینات خود را پشت سر گذاشتند.
    *تمرین امروز آبی‌پوشان در حالی پیگیری شد که از همان ابتدای بارش باران آغاز شد و از همین رو کادر فنی تصمیم گرفت تمرینات سبکی را برای بازیکنان در نظر بگیرد.
    *ساموئل که در بازی مقابل الهلال دچار آسیب‌دیدگی شده بود زیر نظر کادر پزشکی به تمرین پرداخت و برنامه‌های آماده‌سازی خود را به صورت اختصاصی پیگیری کرد.
    *ویسنته آرزه بازیکن بولیویایی استقلال امروز تنها در تمرین حضور داشت و در برنامه‌های آبی‌پوشان شرکت نکرد.
    *حدود 20 نفر از هواداران استقلال در تمرین امروز حاضر بودند که به خاطر بارش شدید باران برای تماشای تمرین دچار مشکل شدند.
    *امیر قلعه‌نویی بعد از گذشت 30 دقیقه از تمرین ورزشگاه آزادی را ترک کرد.
    *شاهرخ بیانی، دکتر نوروزی، سیروس دین‌محمدی و منصور پورحیدری حاضران امروز آبی‌پوشان بودند.
    *تمرین تیم استقلال با حضور بازیکنان ذخیره این تیم ادامه پیدا کرد اما تمامی بازیکنان اصلی بعد از ریکاوری محل تمرین را ترک کردند.
    *آخرین تمرین آبی‌پوشان قبل از دیدار با سپاهان فردا برگزار خواهد شد.
    دیدار تیم‌های استقلال و سپاهان از ساعت 19 روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. نشست خبری مربیان دو تیم نیز ساعت 14 در سازمان لیگ برگزار می‌شود.

10. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360
    استقلال در بازی های اخیر خود در غیاب آرش برهانی با زوج حاتمی، موسوی و یا مجیدی و حاتمی به میدان رفته است اما با اخراج موسوی در دیدار با سپاهان این بازیکن بازی آینده تیمش را در لیگ برتر از دست داده است.

همچنین فرزاد حاتمی فعلا حق همراهی با استقلالی ها را ندارد تا به این ترتیب با پایان محرومیت برهانی قلعه نویی تصمیم بگیرد در دیدار با الریان از فرهاد مجیدی و برهانی استفاده کند.
    از سوی دیگر در دیدار با فولاد در اهواز نیز همین حالت رخ خواهد داد و استقلالی ها با زوج شماره 7 و 9 به مصاف یاران حسین فرکی خواهند رفت.