1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

کانون هواداران استقلال

شروع موضوع توسط Angry ‏Feb 25, 2013 در انجمن تیم های باشگاهی ایران

1. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

مدافع تیم استقلال گفت: به دلیل اشتباهاتی که مقابل الریان انجام دادم شرمنده هواداران هستم.

حنیف عمران زاده درباره اتفاقاتی که در دیدار استقلال و الریان رخ داد، اظهار داشت: فوتبال است و هزار جور اتفاق در آن رخ می دهد.
    وی افزود: بسیاری از بزرگان فوتبال هم گل به خودی زده اند که از این بدتر بوده است. من بسیار ناراحتم و شرمنده همه استقلالی ها هستم اما باور کنید آنچه رخ داد در حرکت طبیعی فوتبال بود. من در حال حرکت با مهاجمی بودم که باید با او یارگیری می کردم که توپ به سرم خورد و گل شد. این توپ به سر هر کسی می تواست بخورد اما از بدشانسی به سر من خورد.
    عمران زاده تاکید کرد: مطمئنم اگر به من نمی خورد رحمتی حتما توپ را جمع می کرد. نمی توانستم یارگیری که به من محول شده بود را انجام ندهم.
    مدافع استقلال درباره ضربه پنالتی گفت: توپ از دو متری به دستم خورد و کارشناسان داوری گفتند پنالتی نبوده است. من نمی توانم سر و دستم را ببرم و دارم با همین ها فوتبال بازی می کنم. بزرگان فوتبال در این چند روزه به من دلداری دادند که برایم قوت قلب است. خوشحالم که این اشتباهات را من مرتکب شدم و برای بقیه همبازیانم رخ نداد.

Shiva از این پست تشکر کرده است.
  2. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360
    مجیدی و عاشق مجیدی به قم نمی‌روند [​IMG]

پفرهاد مجیدی و ایمان موسوی برای بازی با صبا به قم نمی‌روند.

به گزارش خبرآنلاین؛ كادر فنی استقلال اسامی نفرات این تیم برای بازی با صبای قم را اعلام كرد. طبق اعلام استقلالی‌ها، فرهاد مجیدی و ایمان موسوی در لیست این تیم حضور ندارند و به قم نمی‌روند. موسوی كه بارها اعلام كرده از بچگی عاشق مجیدی بوده، در حال حاضر مصدوم است و سرمربی آبی‌پوشان از قبل هم گفته بود كه او به این مسابقه نمی‌رسد. اما مجیدی وضعیت نامشخصی داشت و تازه مشخص شده كه او به این دیدار نمی‌رسد. جالب است كه امسال فرهاد مجیدی غیر از بازی با الریان، پایش را بیرون از تهران نگذاشته و هنوز در لیگ، برای استقلال در مسابقات خارج از خانه بازی نكرده است.

❥ℳĀΣĐξĤ❥ و Shiva از این پست تشکر کرده اند.
  3. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360

مجری برنامه ویتامین ث و مهمان ورزشکار وی کری خوانی جالبی در خصوص فوتبال داشتند.
    وحید شمسایی کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال مهمان برنامه ویتامین ث بود که مطابق انتظارها با مجری پرسپولیسی برنامه به کری خوانی پرداخت.
    شمسایی که سابقه حضور در تیم فوتبال استقلال را دارد از طرفداران سرسخت این تیم محسوب می شود و علی ضیا نیز یکی از مجریانی است که علاقه خود به پرپسولیس را علنی کرده است.
    زمانی که مجری ویتامین ث خطاب به شمسایی گفت: « دیروزم که تیم شما مساوی کرد» با پاسخ جالب شمسایی مواجه شد.
    کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال در این مورد گفت: واقعا وقتی بحث آسیا می شود رویت می شود بگویی پرسپولیسی هستی؟ باید هواداران سپاهان و تراکتورسازی برای من کری بخوانند. من با هواداران تیمی که در مسابقات آسیایی نیست کل کل نمی کنم. ضمن اینکه در مورد لیگ هم نمی شود صحبت کرد و بهتر است بحث عوض شود تا اشک تو در نیامده است!

4. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360
    *دروازه بان استقلال برترین چهره ورزشی شد

طی مراسمی که از سوی باشگاه هنرمندان ایران تدارک دیده شد، 5 ورزشکار برتر ایران انتخاب و معرفی شدند، اما در نهایت یک ورزشکار به عنوان چهره برتر شناخته شده و اعلام شد که آن شخص دروازه بان استقلال بود.

براساس این گزارش، شرایط به گونه ای است که اعضای تیم استقلال، بارها به اوضاع ایده‌ آل و تأثیرگذاری مهدی رحمتی در بازی های این تیم اشاره کردند، اما در نهایت این دروازه بان طی مراسمی مورد تقدیر قرار گرفت و از سوی مسئولان برگزار کننده این مراسم به وی لوح تقدیر و جوایزی ارائه شد که باعث ایجاد روحیه نزد این دروازه بان شد، از طرفی رحمتی در حال حاضر شرایط حضور در تیم ملی و همراهی ایران در بازی های مقدماتی جام جهانی را ندارد و تنها از دروازه تیم استقلال حراست می کند و این اتفاق برای وی خوشایند بود زیرا در عملکردش تأثیرگذار است و اوضاع را برای وی دچار تغییر و تحول می کند.

از طرفی مسئولان و مربیان استقلال اعلام کردند که رحمتی بدلیل فشارها و شرایط خاصی که با آن روبروست به این مراسم و تقدیر و تشکری رسمی نیازمند بود تا با روحیه ای مضاعف اعضای تیم استقلال را در ادامه بازی های لیگ و آسیا همراهی کند.

5. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360

مهاجم باتجربه تیم فوتبال استقلال که به خاطر مصدومیت شرایط مبهمی برای دیدار با صبای قم داشت، نمی‌تواند این تیم را در بازی روز دوشنبه همراهی کند.

به گزارش نامه به نقل از مهر، کادر پزشکی تیم استقلال پس از آخرین معاینات نهایی که روی فرهاد مجیدی انجام داد، اعلام کرد مصدومیت این بازیکن برطرف نشده و به همین دلیل او نمی‌تواند استقلالی‌ها را در مسابقه با صبای قم در هفته بیست و هشتم لیگ برتر همراهی کند.
    میرشاد ماجدی، سرپرست تیم استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تایید کرد و گفت: مجیدی در تمرین امروز استقلال به مدت 20 دقیقه تمرین اختصاصی انجام داد و سپس راهی منزل شد.
    استقلال در این بازی فرزاد حاتمی، جواد نکونام و سیاوش اکبرپور را به خاطر محرومیت و ایمان موسوی را هم به دلیل مصدومیت به همراه ندارد.

6. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360

بازیکن استقلال می‌گوید اگر در دیدار با صبا به او بازی نرسد، باید این تیم برود.

به گزارش نامه ، میثم بائو در گفت‌وگو با (ایسنا) درباره صحبت های اواخر تمرینش با امیر قلعه نویی گفت: مطالب خاصی رد و بدل نکردیم، من کلا درباره بازی کردن با مربی صحبت نمی کنم؛ صحبت های من با قلعه نویی درباره یک سری حرفهایی بود که از طرف من به ایشان گفته شده بود و می خواستم آنها را روشن کنم.
    او در ادامه در پاسخ به این سوال که پس درباره بازی کردن برابر صبا صحبت نمی کردید، گفت: بازی با صبا را اگر بازی نکنم، دیگر باید بروم.
    بائو در حالی که می خندید گفت: در دیداری که چند بازیکنمان را نداریم اگر بازی به من نرسد، پس هیچ وقت دیگر بازی به من نخواهد رسید.

7. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360

کاروان تیم استقلال در میان استقبال هواداران به قم رسید.

به گزارش نامه به نقل از جام ورزشی، اعضای تیم استقلال دقایقی قبل در میان استقبال هوادارانشان به هتل خورشید قم رسیدند. حدود 400 هوادار تیم استقلال در مقابل درب هتل استقرار داشتند و در حمایت از تیمشان شعارهایی سر دادند.
    پس از این، امیر قلعه نویی به همراه تنی چند از بازیکنان تیم به زیارت حرم حضرت معصومه (س) رفتند.

8. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360

سرمربی تیم استقلال از مجیدی خواست تا تمرینات بیشتر و منظم تری انجام دهد.

فرهاد مجیدی پس از بازی با الریان قطر بلافاصله راهی امارات شد تا با خانواده اش دیدار داشته باشد و به همین خاطر در یکی از تمرینات تیمش شرکت نکرد.

مجیدی در تمرین حاضر شد اما قلعه نویی او را کنار کشید و با این بازیکن صحبت کرد.

وی خطاب به کاپیتان تیم گفت: می خواهم بیشتر تمرین کنی و شاید به خاطر تمرینات کم باشد که هنوز بازیکن 90 دقیقه ای نشدی. من دوست دارم که هواداران همان مجیدی را در زمین ببینند که همیشه ستاره بود و خوب بازی می کرد اما اگر اینطور ادامه بدهی خودت افت می کنی.

9. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360

این روزها اعضای تیم استقلال برای گرفتن پول از وزارت متحدتر از همیشه هستند.
    بحث استعفای فتح الله زاده و حواشی آن همچنان یکی از مباحث اصلی فوتبال ایران است.
    مدیرعامل استقلال چندی پیش به خبرنگار یکی از خبرگزاری ها اطلاع داد که نامه استعفای خود را به وزارت ورزش تقدیم کرده است چرا که دیگر توان ادامه کار با بی پولی را ندارد.
    فتح الله زاده کمی بعد مجبور به تکذیب این خبر شد تا خبرگزاری مذکور نیز فایل صوتی اظهارات وی را منتشر کند و مشخص شود مدیرآبی ها برای دریافت بودجه از وزارت اقدام به این کار کرده است.
    از سوی دیگر مربی و بازیکنان استقلال نیز همراه با فتح الله زاده در روزهای گذشته بارها از مشکلات مالی گلایه کرده و از وزارت خواستار توجه شدند.
    قلعه نویی چندی پیش اعلام کرد بازیکنان این تیم تنها 30 درصد از مبالغ قرارداد خود را گرفته اند که البته شنیده می شود برخی از بازیکنان این تیم بسیار بیشتر از این مبلغ را دریافت کرده اند.
    وزارت طبق مصوبه مجلس باید 6 میلیارد تومان به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بپردازد اما به گفته مدیران دو باشگاه، تاکنون تنها 2 میلیارد پرداخت شده و مسئولان باشگاه ها مجبور شده اند برای گرفتن باقیمانده این مبلغ دست به چنین اقداماتی بزنند.

10. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360
    ❥ℳĀΣĐξĤ❥، Shiva و narges.m از این ارسال تشکر کرده اند.