1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

کانون هواداران استقلال

شروع موضوع توسط Angry ‏Feb 25, 2013 در انجمن تیم های باشگاهی ایران

1. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360
    تعدادی از هواداران استقلال از وزیر ورزش و جوانان خواستند به وضعیت مالی باشگاه‌شان سر و سامانی بدهد.

به گزارش نامه به نقل از (ایسنا)، طبق خبرهای رسیده تعدادی از هواداران استقلال ساعتی پیش با تجمع برابر وزارت ورزش و جوانان خواستار پرداخت پول به باشگاه استقلال شدند.
    این هواداران که حدود 40 نفر تخمین زده می‌شوند، خواستار دیدار با محمد عباسی، وزیر ورزش و جوانان هستند و اعلام کرده‌اند که تا ساعت‌ها حاضرند برابر ساختمان وزارتخانه بایستند تا مساله مالی باشگاه استقلال حل شود.
    آنها با دست داشتن بنری از وزیر ورزش خواستند که به وضعیت مالی باشگاه محبوب‌شان به عنوان یکی از نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا رسیدگی کند.
    در ادامه با حضور ماموران حراست وزارت ورزش، این هواداران استقلال متفرق شدند.

Shiva، ★ سونامی ★ و ا مین از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

لیدر باشگاه استقلال در ورزشگاه اختصاصی الریان تا مرز دستگیری پیش رفت.

پیش از آغاز بازی الریان مقابل استقلال، تصاویری از گل های تیم قطری در مسابقات اخیر از طریق اسکوربرد ورزشگاه پخش شد.
    * استقلال و الریان همزمان وارد ورزشگاه شدند. روی اتوبوس الریان عکس بزرگ بازیکنان این تیم حک شده است.
    * مهدی رحمتی اولین بازیکنی بود که وارد زمین شد تا خودش را گرم کند.
    * فرهاد مجیدی کاپیتان استقلال که در ترکیب اصلی این تیم مقابل الریان نیست بعد از ورود به ورزشگاه چند دقیقه‌ای روی زمین چمن ورزشگاه راه رفت.
    * ایرانیان حاضر در ورزشگاه با شعار ایرانی با غیرت تیم استقلال را تشویق کردند.
    * خبرنگاران و عکاسان ایرانی که برای پوشش خبری و تصویری دیدار الریان و استقلال به قطر رفته اند از سوی قطری ها با ناملایمتی مواجه شدند. از سوی مسئولین برگزار کننده اعلام شد که فقط یک عکاس یا دوربین می تواند وارد زمین شود چرا که امتیاز پخش مسابقه را شبکه الجزیره خریداری کرده و به همین خاطر فقط عکاس سایت باشگاه استقلال مجوز ورود به زمین را پیدا کرد.
    * حدود هزار هوادار ایرانی به ورزشگاه رفته اند و جالب اینکه تعداد آنها از هواداران الریان بیشتر است!
    * یکی از لیدرهای باشگاه استقلال قصد داشت با بوق وارد ورزشگاه شود که از سوی مسئولین برگزار کننده مسابقه این اجازه به وی داده نشد. حتی او برای دقایقی نزد مامورین پلیس ماند و پس از تحقیقات توانست بدون هیچ وسیله ای وارد زمین شود. قطری ها معتقد بودند لیدر مذکور قصد ایجاد جو روانی در ورزشگاه را دارد.
    * سفیر ایران در قطر از نزدیک بازی تیم های الریان و استقلال را تماشا کرد. او در واکنش به برخوردهای ناخوشایند با ایرانی در ورزشگاه به مسئولین استقلال اعلام کرد همین برخوردها را در تهران تلافی کنند.
    * برخی حاضران قطری پس از اینکه الریان گل تساوی را وارد دروازه استقلال کرد بین سایر هواداران این تیم پول پخش کردند.
    * هواداران تیم استقلال با شعار علیه داور نسبت به گرفتن پنالتی برای الریان اعتراض کردند.
    * سید مهدی رحمتی پس از دریافت گل از روی نقطه پنالتی از الریان تا دقایقی از سوی هواداران استقلال تشویق شد.
    * فرزاد حاتمی مهاجم استقلال از دقیقه 32 مشغول گرم کردن خود است.
    * تماشاگران قطری که با بلندگو تیمشان را تشویق می‌کنند، بیشتر از این بلندگو با بازیکنان قطری داخل میدان صحبت می‌کنند و آنها را رو به جلو فرا می‌خوانند.
    * آرش برهانی پس از اینکه گل دوم استقلال را به ثمر رساند گلش را به یکی از دوستانش که در جایگاه ویژه حضور داشت، تقدیم کرد.
    * هواداران ایرانی که در اواسط مسابقه خود را به ورزشگاه اختصاصی الریان رساندند، نتوانستند وارد شوند. با اینکه سکوهای زیادی در ورزشگاه خالی بود اما مسئولان قطری با ورود هواداران ایرانی مخالفت کردند و معتقد بودند بیشتر از هزار نفر ایرانی حق ورود به ورزشگاه را ندارند.
    * آندرانیک تیموریان و فریدون زندی بازیکنان سابق استقلال که در قطر بازی می‌کنند، در ورزشگاه حضور دارند. فریدون زندی از ابتدای مسابقه در ورزشگاه بود و تیموریان هنگامی که استقلال گل دوم را دریافت کرد وارد ورزشگاه شد.
    * در دقیقه 60 بازی امیر قلعه نویی، دو تعویض همزمان انجام داد که طی آنها فرزاد حاتمی و فرهاد مجیدی را به جای سیاوش اکبرپور و آرش برهانی به میدان آورد. تشویق یکصدای فرهاد مجیدی توسط هواداران ایرانی در نوع خود جالب بود.
    * پس از اینکه داور بازی گل فرزاد حاتمی در دقیقه 95 را مردود اعلام کرد، امیر قلعه نویی به داور بازی معترض شد.
    * علی حمودی در پایان مسابقه به زبان عربی با دوبی اسپورت مصاحبه کرد.
    * امیر قلعه نویی در پایان مسابقه بشدت به عملکرد حنیف عمران زاده اعتراض کرد.
    * علی فتح الله زاده بعد از اتمام مسابقه الریان و استقلال به رختکن آبی پوشان رفت و صحبت هایی را انجام دا

Shiva، ★ سونامی ★ و narges.m از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360
    اس اسی ها

❥ℳĀΣĐξĤ❥، Shiva، ★ سونامی ★ و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360
    فانتزی اس اسی ها ۱
    یکی از فانتزیام اینه که فرهاد مجیدی بهم اس بده بگه داداش بیکاری بریم چرخ بزنیم ولگردی ! بعد منم الکی بهش بگم نه عزیزم وقت ندارم ٬ بعد اون هی گیر بده اصرار کنه که فقط نیم ساعت ! نیم ساعته برمیگردیم منم بهش بگم نه فرهاد جووون جان تو نمیتونم مشغله کاری نمیذاره ! بعد همون روز یهو منو تو خیابون ببینه الافم عصبانی بشه تو افق محوم کنه !! [​IMG]
    ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
    فانتزی اس اسی ها ۲
    یکی دیگه از فانتزیام اینه که یه پیکان ۴۸ خسته بگیرم برم تو چراغ قرمز پشت لکسوز ایمان موسوی دستمو بذارم رو بووووووق ! حالا اینجا سوال پیش میاد که چرا پشت چراغ قرمز بووق بزنم ؟؟! سوال خوبیه ! ولی گ.ه خوریش به کسی نیومده ماشین خودمه دوس دارم پشت چراغ قرمز از بوووقش استفاده کنم ! بعد یهو ایمان قاطی کنه پیاده شه با قیافه شاکی بیاد طرفم بعد یهو یه گاز بدم یه دود درست کنم برم توش محو شم !!
    ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
    فانتزی اس اسی ها ۳
    یکی دیگه از فانتزیام اینه که بازی پرسپولیس برم استادیوم یهو وسط بازی عین اسب زورو از رو نرده ها بپرم برم زارپ بزنم زیر گوش ممد نوری !! بعد اونم به حالت دوویدن شیث بیوفته دمبالم بعد یهو لنگیا یه ترقه بزنن منم برم تو دودش محو بشم ! [​IMG]
    ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
    فانتزی اس اسی ها ۴
    یکی از فانتزیام اینه که فینال جام حذفی بخوریم به لنگیا منم برم استادیوم بعد تا دقیقه ۸۹ یک هیچ جلو باشیم یهو دقیقه ۹۰ لنگیا تک به تک بشن با دروازمون بعد توپو بزنن به سمت دروازه بعد همینجوری که توپ داره میغلته بره تو دروازه یه سنگ مشتی پرت کنم طرف دروازمون بعد سنگه بره درست رو خطه دروازمون بیفته بعد توپه بخوره به سنگه گل نشه !! بعد هوادارای لنگی علیه سنگه! شعار بدن بعد بازی رو با همون یه گل ببریمو قهرمان شیم ! حالا الان شاید سوال پیش بیاد که چرا تو افق محو نشدم ! سوال خوبو به جاییه !! ولی باس بگم گ.ه خوریش به کسی نیومده ! خودم افق رو متری ۹۵۰ با جلوه های ویژهش به همراه دود غلیظش خریدم هر وقت دلم بخواد میرم محو میشم الان که قهرمان شدیم موقع محو شدنه آخه ؟؟!
    ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
    فانتزی اس اسی ها ۵
    یکی از فانتزیام اینه که منو فرهاد مجیدی رو با لکسوس بیارن میدون اصلی شهر بعد مردوم جم شده باشن اونجا بعد در عقب لکسوزو باز کنن من پیاده شم ! بعد همه دس بزنن سوووت جییییییغ بگن اس اسی پست طلایی ٬ پستات دارن فداییییییییی حالا یِ چن تا دخدرم خواس بپره بغلم موردی نداره !! بعد بگم فقط واس شما فرهادو اوردمش !!
    ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
    فانتزی اس اسی ها ۶
    یکی دیگه از فانتزیام اینه که تو خیابون حنیفو ببینم داره میخنده برم دس بذارم رو شونش بگم : هـــی پسر ! به چی میخندی بگو مام بخندیم :smile:
    فانتزی اس اسی ها ۷
    یکی دیگه از فانتزیام اینه که یهو هاشم بیگ زاده رو تو یه ماشین ببینم بعد بپرم تو یه تاکسیه بگم آقا اون ماشین جلوییه رو تعقیب کن . بعد یارو هم بگه : برو گم شو پایین بابا ٬ ما دمبال شر نمیگردیم . هیچی دیگه منم پیاده شم برم :(

❥ℳĀΣĐξĤ❥، Shiva، narges.m و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. ★ سونامی ★

★ سونامی ★ منم یکی از اون 1000 تام

3,071
    9,231
    1,845
  6. ★ سونامی ★

3,071
    9,231
    1,845

❥ℳĀΣĐξĤ❥، Shiva و Angry از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. ★ سونامی ★

3,071
    9,231
    1,845

❥ℳĀΣĐξĤ❥، Shiva و Angry از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360
    آرش آقای گل!!!!!!!!!!!

❥ℳĀΣĐξĤ❥، Shiva، narges.m و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360

بعد از اینکه اداره مالیات بدهی مالیاتی مجتبی جباری را 140 میلیون تومان اعلام کرد وی سر تمرین استقلال حاضر نشد تا اینکه باشگاه تعهد کرد تا بدهی اورا بپردازد.

مجتبی جباری بازیکن استقلال ببعد از بازی با الریان قطر و در بازگشت از سفر درفرودگاه امام پاسپورت خود را در اختیار ماموران قرار داد تا برای سفر تیم ملی به کویت وضعیت مبهمی داشته باشد.
    مبلغ بدهی مالیاتی جباری 140 میلیون تومان است که طبق قرارداد باشگاه استقلال مسئول پرداخت آن است اما آن ها تاکنون این کار را انجام نداده اند تا مجتبی در آستانه بازی حساس با صبا به فکر تحریم تمرین بیافتد.
    جباری که بسیار عصبانی است در این باره می گوید: چون فعلا با باشگاه سفر خارجی نداریم آن ها با من کاری ندارند، درحالیکه من به خاطر بازی با الریان این تصمیم را گرفته بودم که همراه تیم به قطر بروم . من بسیار روی این موضوع تاکید داشتم که باشگاه مالیات را پرداخت کند اما متاسفاته این اتفاق نیفتاد . من در حال حاضر ممنوع الخروج هستم.

Shiva از این پست تشکر کرده است.
  10. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360

مدافع تیم فوتبال استقلال در واکنش به انتقادهای صورت گرفته از وی بعد از بازی با الریان قطر که منجر به تساوی آبی‌پوشان در اولین دیدار لیگ قهرمانان آسیا شد گفت: روی دو گلی که استقلال دریافت کرد مقصر نبودم ولی انتقادهای زیادی از من صورت گرفت که منصفانه نیست

حنیف عمران‌زاده در گفتگوی مهر با اشاره به انتقادهای صورت گرفته نسبت به وی بعد از بازی با الریان قطر گفت: متاسفانه بعد از این مسابقه انتقادهای زیادی از من صورت گرفت که باید درباره آن توضیح بدهم. در خصوص پنالتی حریف باید بگویم که من در آن لحظه تکل رفتم و اصلا تعادل نداشتم. خودم هم تعجب کردم که چرا داور پنالتی گرفت. مشابه همین صحنه را در بازی میلان و بارسا دیدیم که داور در آن صحنه هند اعلام نکرد و توپ هم گل شد. من اصلا در آن صحنه دید نداشتم و مقصر نبودم.
    این بازیکن در خصوص ضربه سر مدافع حریف که با اصابت به سر وی درون دروازه رحمتی رفت نیز توضیح داد و گفت: در آن صحنه گلی که دریافت کردیم به من ربطی نداشت چرا که توپ ارسالی خیلی محکم بود و بازیکن حریف با ضربه سر مسیر آن را تغییر داد و بعد از اصابت به سر من درون دروازه رفت. آن لحظه توپ در اختیار من نبود و در این صحنه نیز تقصیری نداشتم ولی متاسفانه در این چند روز انتقادهای زیادی از من کردند که از انصاف به دور است.
    وی با بیان این که همواره برای موفقیت تیمش با همه وجود تلاش می‌کند، افزود: من حتی در یک صحنه هم دروازه حریف را باز کردم که متاسفانه داور آن را آفساید گرفت. کاش به جای این همه انتقاد، کمی هم از استقلال حمایت می‌کردند. ما تازه اول راه لیگ قهرمانان آسیا هستیم و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به موفقیت دست یابیم. مطمئن باشید که در تهران از حمایت طرفداران خودمان برخوردار هستیم و تلاش می‌کنیم حریفان را شکست دهیم.
    مدافع باتجریه استقلال ادامه داد: در لیگ برتر ما دو بازی مهم داریم. صبا تیم سختکوشی است که در زمین خودش به سختی تسلیم می شود به همین خاطر بازی ما مقابل این تیم دشوار خواهد بود. از طرفی دیگر دیدار با تراکتورسازی هم به خاطر شرایطی که در جدول رده‌بندی داریم سخت خواهد بود به خصوص این که طرفداران این تیم در تهران هم به ورزشگاه می‌آیند.
    حنیف عمران زاده در پایان گفتگویش با خبرنگار مهر گفت: هواداران استقلال اگر می‌خواهند قهرمان شویم باید برای این دو بازی سنگ تمام بگذارند چرا که ما نیاز به حمایت آنها داریم. اگر در این دو بازی بتوانیم 6 امتیاز بگیریم تقریبا به قهرمانی امیدوار نزدیک می‌شویم.

Shiva از این پست تشکر کرده است.