1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

کانون هواداران استقلال

شروع موضوع توسط Angry ‏Feb 25, 2013 در انجمن تیم های باشگاهی ایران

1. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

هافبک نیم‌فصل اول تیم استقلال در اردوی این تیم حاضر شد.

اعضای تیم استقلال با وجود امکانات هتل میلینیوم باز هم ناهار را در این هتل صرف کردند. آبی پوشان از تهیه غذای هتل رضایت چندانی ندارند و حتی این موضوع را به گوش مسوولان الریان رسانده اند.
    * فریدون زندی هافبک نیم فصل اول تیم استقلال که در اواسط راه از این تیم جدا شد وارد هتل تیم استقلال شد و نهار را در کنار دیگر بازیکنان صرف کرد. وی با برخورد گرم بازیکنان و کادر فنی تیم استقلال مواجه شد.
    * پس از جلسه پیش از بازی مشخص شد که تیم الریان از لباس اصلی خود قرمز استفاده می کند و استقلال نیز با پیراهن آبی بازی خواهد کرد.
    * تیم استقلال عصر امروز آخرین تمرین خود را در زمین اصلی ورزشگاه احمد بن علی برگزار می کند. در این تمرین خبرنگاران قطری تنها 15 دقیقه فرصت پوشش خبری خواهند داشت.
    دیدار الریان و استقلال فردا ساعت 18:50 برگزار خواهد شد.

★ سونامی ★ از این پست تشکر کرده است.
  2. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت: ما در سخت‌ترین گروه لیگ قهرمانان حضور داریم اما از فردا به فکر جمع کردن امتیازات و صعود استقلال هستیم.

سید مهدی رحمتی در خصوص آخرین شرایط استقلال قبل از بازی با الریان و همچنین مسائل مختلف صحبت های زیر را انجام داد:
    بازی سختی در پیش دارید.

گروه ما یکی از سخت ترین گروه های لیگ قهرمانان آسیا است.تیم های خوبی مثل الهلال و الریان در این گروه حاضر هستند اما هدف ما صعود از این مرحله است. قبول دارم که کار خیلی سختی داریم ولی از فردا باید به فکر جمع کردن امتیازات باشیم.
    ظاهرا هنوز سرماخورگی ات برطرف نشده؟

متاسفانه قبل از بازی با نفت آبادان آنفولانزای شدید گرفتم و با تلاش کادر پزشکی توانستم در آن مسابقه بازی کنم. بعد از آن دیدار بدنم کمی تحلیل رفت و هنوز مقداری مریض هستیم اما برای بازی فردا مشکلی ندارم.
    شرایط استقلال چطور است؟

خوشبختانه از روز گذشته که به اینجا آمدیم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و برای بازی فردا آماده هستیم.
    مشکلات مالی که روی تیم شما تاثیری ندارد؟

اجازه بدهید در این خصوص صحبت نکنم چون فردا بازی مهمی در پیش داریم اما در مورد این مسئله در زمانش صحبت خواهم کرد.

قلعه نویی در کنفرانس خبری اعلام کرده که شرایط هتل محل اقامت تیم خوب نیست. مشکل چیست؟

یک مقدار در هتل مشکلاتی وجود دارد. در کل غذای بازیکنان خوب نیست اما باید با این موضوع کنار بیاییم.
    پیش بینی ات از بازی با الریان چیست؟

در وهله اول سعی می کنیم که در بازی فردا گل نخوریم و روی این مسئله تمرکز می کنیم. بازی در خانه حریف شرایط خاصی دارد.سال گذشته هم با همین شکل مقابل الریان پیش رفتیم و در دقایق آخر به این تیم گل زدیم.
    صحبتی نداری؟

می خواستم از طریق شما به تمامی کشتی گیران فرنگی و آزادکار ایران که در مسابقات جهانی باعث شادی دل مردم شدند تبریک بگویم. امیدوارم این افتخار آفرینی همچنان ادامه داشته باشد و با حضور این رشته دوباره در المپیک 2020 موافقت شود.
    حتما خبر داری که کشتی گیران آزادکار هر کدام 30 میلیون تومان پاداش گرفتند؟

نوش جانشان باشد. حقشان است.
    تو که مشکلی با این موضوع نداری؟

چطور؟
    به خاطر موضع گیری ورزشکاران رشته های دیگر بعد از المپیک؟

همان زمان هم گفتم و باز هم می گویم این پاداش برایشان از شیر مادر حلال تر باشد. در هیچ کجای دنیا فوتبال را با هیچ رشته دیگری قیاس نمی کنند. امیدوارم به تمامی رشته ها به اندازه جایگاهشان رسیدگی شود چون انصافا ورزشکاران دیگر رشته ها هم خیلی زحمت می کشند.

★ سونامی ★ و narges.m از این پست تشکر کرده اند.
  3. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: تیم الریان چند ملیتی است اما استقلال هم تیم بزرگی است.

امیرقلعه نویی در نشست خبری پیش از بازی با الریان قطر اظهار داشت: از اینکه در قطر هستم خوشحالم چون خودم در سال 1986 در تیم السد قطر بازی می کردم و امیدوارم که همبازی های سابقم در سلامت کامل باشند. البته من یک بار هم وقتی سرمربی تیم ملی ایران بودم به قطر آمدم. یک گلایه‌ای در مورد هتل دارم که شرایط مطلوب را ندارد. من به عنوان مسئول فنی باید بگویم.

وی در مورد بازی فردا عنوان کرد: در رابطه با خود بازی امیدوارم اولا بازی با کیفیت باشد. شناخت کامل از تیم الریان داریم و می گوییم چند ملیتی هستند. بازیکنان خوبی در خط هافبک و دفاع دارند.
    قلعه نویی ادامه داد: اگر بتوانیم پل ارتباطی هافک و مهاجم آنها را قطع کنیم به یکی از اهداف خود می رسیم. فکر می کنم شماره 10 این تیم محور اصلی تیمش باشد. 2 بازی گذشته را آنالیز کردیم. یکی را برده و یکی مساوی شده است. تیم بسیار خوبی هستند. در مورد نقاط ضعف این تیم هم حرفی نمی زنم.
    وی در پاسخ به این سؤال که برای بازی با الریان مشکلی دارند یا خیر گفت: چون بازی اول هستیم با تمام قوا می آییم. نه محروم داریم و نه مصدوم.
    قلعه نویی در خصوص اینکه با اعتماد به نفس حرف می زند اما الریان تیم قوی تری نسبت به سال قبل است، تصریح کرد: اعتقاد دارم چون تیم الریان چند ملیتی است نسبت به سال گذشته قوی تر است اما ما هم استقلال هستیم. تیم بزرگی در آسیا و ایران هستیم و بازیکنان بزرگی داریم و مطمئنا با اهدافی وارد جام شدیم. بازی اول برای ما خیلی مهم است که با تیم بزرگی مثل الریان بازی داریم. این گروه مرگ است و باید با روحیه بالا بازی ها را شروع کنیم.
    دیدار 2 تیم استقلال و الریان قطر ساعت 18:50 فردا (چهارشنبه) در ورزشگاه اختصاصی الریان برگزار می‌شود.
    این اولین مصاف آبی‌پوشان در لیگ قهرمانان آسیا به شمار می‌رود.

4. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360
    استقلال تهران در شرایطی بازی با صنعت نفت را با پیروزی پشت سر گذاشت که بعد از بازی شایعه درگیری لفظی امیرحسین صادقی با سیدمهدی رحمتی و همچنین حنیف عمران زاده مطرح شد.

به نقل از حزب الله نیوز ، شایعه این بود که رحمتی و عمران زاده معتقد بودند که صادقی اشتباهاتی در خط دفاعی داشت و با او جر و بحث کردند ولی صادقی این موضوع را با قاطعیت تکذیب کرده و آن را یک شایعه خنده دار می داند.
    * از شایعه درگیری لفظی ات با رحمتی و عمران زاده شروع کنیم. این موضوع فقط شایعه است؟
    - یعنی من با حنیف و رحمتی درگیری لفظی داشتم؟ واقعا این یک شایعه خنده دار که صحت ندارد. اتفاقا بعد از بازی ما به هم خسته نباشید گفتیم و یک توپ هم به سمت دروازه زدم که حنیف تکل زد و آن را دور کرد. ما هیچ جر و بحثی با یکدیگر نداشتیم و نمی دانم این شایعه از کجا به وجود آمده است.
    * مثل این که تو چند روز پیش هم گفته بودی که نباید گل نخوردن استقلال را فقط به مهدی رحمتی ربط بدهید.
    - نمی دانم از این حرف من چه برداشت هایی صورت گرفته ولی فکر نمی کنم صحبت بدی انجام داده باشم. من گفتم در گل نخوردن تیم فقط رحمتی نقش ندارد، کجای این حرف ایراد دارد؟ وقتی یک تیم گل نمی خورد همه بازیکنان در ساختار دفاعی کمک می کنند و رحمتی هم آخرین نفر است که درون دروازه می ایستد و مطمئنا کار او باارزش است. وقتی هم گل می زنیم همه بازیکنان در آن نقش دارند، از خط دروازه گرفته تا خط حمله. من معتقدم موفقیت ها و شکست ها را نباید به نام یک نفر ثبت کرد و همه در تیم زحمت می کشند.
    * شما به مشکلات مالی باشگاه اعتراض داری؟
    - من بعد از بازی هم در این خصوص حرف زدم و دیگران هم نظرشان را دادند. ما فقط به خاطر قلعه نویی و فتح الله زاده سکوت می کنیم و دوست نداریم شرایطی درست شود که صدر جدول را از دست بدهیم. حیف است که تا حالا اینقدر خوب کار کردیم و به خاطر مشکلات مالی همه چیز خراب شود. بازیکنان استقلال رفاقت و تعصب خودشان را ثابت کردند و حالا آنهایی که اداره استقلال را برعهده دارند باید به کمک این تیم بیایند.
    * فکر می کنی وزارت ورزش چه زمانی این مشکلات را برطرف کند؟
    - نمی دانم چه بگویم و اصلا نمی دانم چرا اینطور شده است. یادم می آید قبل از این که به جام جهانی برویم تمامی بازیکنان پیش رئیس جمهور رفتند و آن زمان آقای احمدی نژاد با صراحت گفت که یک استقلالی است و حتی گفت که پرده های ساختمان ریاست جمهوری را آبی کرده است. همه حرف های ایشان را شنیدند که گفت استقلالی هستم و من امیدوارم حداقل رئیس جمهور به فکر استقلال باشد و مشکلات مالی باشگاه را برطرف کند.
    * امسال قهرمان می شوید؟
    - ما با کمترین امکانات بهترین نتایج را گرفته ایم و این شرایط را به راحتی از دست نمی دهیم. اگر مشکلات ما را برطرف نکنند طبیعتا اتفاقات خوبی نخواهد افتاد و خودشان باید جوابگوی ۲۰ میلیون هواداران استقلال باشند.
    * راستی در مورد افت فشار قلعه نویی در بازی با صنعت نفت چه صحبتی داری؟
    - به هر حال مشکلاتی که در باشگاه وجود دارد به سرمربی فشار می آورد و در این بازی هم ۱۰ نفره شدیم و این در حالی بود که به ۳ امتیاز مسابقه نیاز مبرمی داشتیم.

5. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360
    به گزارش نامه، استقلال که خود را برای دیدار با الریان قطر آماده می کند، تمرینات آماده سازی خود را در این کشور دنبال کرد.
    در تمرین این تیم علی فتح الله زاده با لباس ورزشی حاضر شد و دقایقی به دروازه بانی پرداخت.
    عکس العمل های فوق العاده مدیرعامل استقلال همه را حیرت زده کرد و هیچکس باور نمی کرد وی با سن و سال بالا بتواند همانند جوانان شیرجه بزند.

6. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360
    به نقل از گل، کاروان استقلالی‌ها برای رویارویی با الریان، دیروز با یک پرواز اختصاصی عازم قطر شد و در فرودگاه دوحه مورد استقبال قرار گرفت. با گزارش تصویری گل از این پرواز همراه باشید

❥ℳĀΣĐξĤ❥، ★ سونامی ★ و narges.m از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360
    دیدار الریان با استقلال
    شیران سرخ در قفس آبی..........

❥ℳĀΣĐξĤ❥ و ★ سونامی ★ از این پست تشکر کرده اند.
  8. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360
    استقلال تو فصل پیش رفت و برگشت الریان رو برده انشاا... دوباره میبردش..........

9. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360
    مجیدی ، امیرخان ،استقلال قهرمان.................

10. Angry

Angry esteghlali

924
    3,904
    360
    استقلال امشب در ورزشگاه ((محمدبن علی)) که استادیوم اختصاصی الریان است مقابل این تیم صف آرایی میکند.آبی پوشان پیش از این بازی بارها در استادیوم الریان (قبل و بعد از بازسازی) بازی کرده و نتایج تلخ و شیرینی هم گرفته است.
    استقلال در سال 1370 الریان را در همین استادیوم با حساب دو به یک مغلوب کرد و به فینال جام باشگاه های آسیا رسید.