1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

کامیابی‌نیا: دوست دارم با پرسپولیس به توافق برسم

شروع موضوع توسط Sαяαb ‏Jun 25, 2015 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. Sαяαb

Sαяαb بــایــد از ســمت خــدا معــجزه نــازل بــشــود... همراه انجمن

5,786
    16,110
    86,575

9c8a6a00ab41c8f2aee8c35507e02721.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن فصل گذشته نفت تهران گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است و دوست دارم که با مسئولان باشگاه به توافق برسم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، کمال کامیابی‌نیا که مورد توجه باشگاه پرسپولیس است در این خصوص اظهار داشت: هنوز صحبتی با مسئولان باشگاه نداشتم و امروز اولین جلسه را برگزار می‌کنم تا ببینم چه اتفاقی می‌افتد و آیا شرایط ما را می‌پذیرند یا خیر.

وی ادامه داد: ابتدا باید با برانکو سرمربی پرسپولیس صحبت کنم بعدا در مورد مسائل مالی و دیگر موارد مذاکره خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا باید او را پرسپولیسی بدانیم یا خیر؟ گفت: من تمایلم را نشان دادم که امروز به باشگاه آمدم و دوست دارم به توافق برسم. تیم ملی هم جزو گزینه‌های من است و می‌خواهم از پرسپولیس با توجه به شرایط سنی که دارم به آن برسم.

بازیکن فصل گذشته نفت تهران در مورد اینکه آیا پیشنهاد دیگری هم داشتید یا خیر؟ گفت: استقلالی‌ها با من تماس گرفتند اما به آنجا نرفتم. پیشنهادهای دیگری هم داشتم که نمی‌توانم بگویم.