1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

کامران نجف‌زاده چهره ماندگار می‌شود؟

شروع موضوع توسط girl turk70 ‏May 22, 2012 در انجمن اجتماعی

1. کامران نجف‌زاده که در سال های اخیر با خلق نگاه و رویکردی جدید در مستندسازی، سر و صدای زیادی به پا کرده، به عنوان شانس اول دریافت "چهره ماندگار رسانه" مطرح شده است.​
    کامران نجف‌زاده که در سال های اخیر با خلق نگاه و رویکردی جدید در مستندسازی، سر و صدای زیادی به پا کرده، به عنوان شانس اول دریافت "چهره ماندگار رسانه" مطرح شده است.

به گزارش سیاست‌نامه، نجف زاده که پیش از عزیمت به پاریس توانسته بود گزارش های تلویزیونی متفاوتی را به روی آنتن ببرد، در پاریس هم دست از خبرسازی برنداشت و آنقدر گزارش های تند و تیز راهی ایران کرد که دولت فرانسه راهی جز اخراج وی نیافت.

گزارش‌هایی از موزه لوور و افشاگری درباره اولین مورد ایدز در فرانسه و ... از جمله گزارش های او در فرانسه بود.

کامران نجف زاده همچنین تنها نماینده رسانه‌ای ایران در لیبی بود. او در پوشش وقایع روزهای توپ و تانک لیبی، کارنامه خوبی را بر جای گذاشت.

البته شاید برای مردم ایران مستندهای کامران از داخل کشور بیش از همه جذاب بوده باشد. مستند "کارگران معدن" نمایی جدید از روزگار سخت کارگران زیر زمین بود. "کودکان سوخته"، "باشو" و "ابوموسی" هم هر یک روایتی متفاوت از دغدغه های مردم داشت.

شاید این عملکرد موفق نجف زاده و سابقه ۱۵ ساله او در عرصه روزنامه‌نگاری و مستندسازی است که اکنون وی را به عنوان شانس اول کسب جایزه "چهره ماندگار رسانه" مطرح کرده است.

گفتنی است، مراسم انتخاب چهره‌های ماندگار تابستان امسال برگزار می‌شود.

مهربون، Admin و sara از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. sara

sara ♥ مـــلـــکــه انـجـمـن ♥

3,121
    7,349
    905
    ازش خوشم میاد گزارشای جذابی میگیره....درضمن پرسپولیسیه...:whistling:

3. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,523
    24,693
    63,065
    اسمش خیلی برام اشناس
    اگه عکسش بود خوب میشد

4. همیشه خبراش مهم و جذاب ....ای بدک نیست:3:

5. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,523
    24,693
    63,065
    دوسش دارم
    خبرایه دست اول
    ادم زرنگی که تو هر سوراخ موشی سرک میکشه و خبر میاره

6. با اینکه پرسپولیسیه منم دوسش دارم ...

تو ایران ما خیلی کم پیدا میشه همشون یه شکلکی و البته محافظ کارن...اوناییم که اینجوری نیسن مثل عادل..و فرزاد حسنی و نجف زاده فک کنم همه دوس دارن

Admin و sara از این پست تشکر کرده اند.
  7. مهربون

مهربون تخریبگر!! امید وارم امیدوار...

3,500
    6,508
    2,380
    منو نیگا !!! عین اون هستم!!!
    کمی مو رفته ، باریک اندام ، با یه لهن خبرنگاری وصدای دلچسب، همش هم میگه ما واین مدیرمون رو نگیرن خوبه(قبلا می گفت).
    عاشقشم.نامبر وان عالیه.