1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

کاش..

شروع موضوع توسط Gøłšαツ ‏Apr 6, 2017 در انجمن مطالب طنز

1. ایتالیا دید هواش داره آلوده میشه سه روز از 9 صبح تا 6 عصر تردد ماشین شخصی و موتور رو ممنوع کردن. به اضطرار نرسید.
    کاش اینجام همین کارو کنن.

#کاش

Paras______2 از این پست تشکر کرده است.
  2. دوستانی که تمایل به مهاجرت به نروژ رو دارن آماده باشن که 7 آوریل ساعت 6صبح با دسته فلامینگو های انزلی حرکت میکنیم

3. وقتی داری سعی میکنی به یه نوجون هیفده هیجده ساله چیزی رو بفهمونی، میفهمی پدر و مادرت چه زجری کشیدن از دستت!

4. دوستم یه بار میخواست تو خیابون یه دختری رو سوار کنه، سوارش کرد نتونست چیزی بگه آخر مسیر دختره پونصد تومن کرایه داده بود بهش.

5. ‏حسن شماعی زاده با خواننده شدنش راه رو برای تمام خر صدا هایی که آرزوی خواننده شدن داشتن باز کرد

6. یکی از فانتزیام اینه توشو باز کنم ببینم چه حکمتی توشه که همه میگن حتما یه حکمتی توشه

#پسرک_باهوش

7. من نگران فردایم نباشم و چایی ام را بنوشم نیما یوشیج میاد خرج زندگیه منو میده؟؟

#والا_بوخودا

8. ‏یه ترانه خوب از نظر سیاوش قمیشی ترانه ایه که توش حداقل پنج بار کلمه پرنده یا اسم یکی از انواع پرنده ها توش ذکر شده باشه

9. پسره اگه دندونای جلوشو میذاشت رو هم میشد روشون شطرنج بازی کرد میگفت دختر باید شبیه اسکارلت یوهانسون باشه

10. ‏با گفتن جمله ی "تا تو هستی هوای پاک میخوام چکار؟" رابطمو مستحکم تر کردم و سرفه کنان با چشمای قرمز و سوزش ریه رفتم سر کار