1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

کاش همه اینگونه بودند...

شروع موضوع توسط Aryamehr ‏May 8, 2014 در انجمن مطالب جالب

1. [​IMG]
    روز اول بهارمرد روشن دلي (نابينا) روی پله‌های ساختمانی نشسته بود اون کلاه و تابلویی را در کنار پایش قرار داده بود، روی تابلو خوانده میشد: من کور هستم لطفا کمک کنید.
    روزنامه نگارخلاقی از کنار او گذشت نگاهی به او انداخت فقط چند سکه در داخل کلاه بود... او چند سکه داخل کلاه انداخت و بدون اینکه از مرد نابينا اجازه بگیرد تابلوی او را برداشت آن را برگرداند و چيزي دیگری روی آن نوشت و تابلو را سرجايش گذاشت سپس آنجا را ترک کرد.
    عصر همان روز روزنامه نگار پس از برگشت از كار روزانه متوجه شد که کلاه مرد نابينا پر از سکه و اسکناس شده است. خوشحال شد، مردکور از صدای قدمهایش او را شناخت پرسيد: آيا شما صبح چيزي روي تابلوي من نوشته بودي؟ روزنامه نگار جواب داد: چیز خاص و مهمی نبود، من فقط نوشته شما را به شکل دیگری نوشتم پس لبخندی زد و به راه خود ادامه داد. مرد کور هیچوقت ندانست که او چه نوشته است ولی روی تابلوی او خوانده میشد:

امروز بهار است، ولی من نمیتوانم آنرا ببینم !!!!!

بهترینها ممکن خواهد شد باور داشته باشید هر تغییر بهترین چیز برای زندگی است. حتی برای کوچکترین اعمالتان از دل،فکر،هوش و روحتان مایه بگذارید این رمز موفقیت است .... لبخند بزنید...

setareh، فرى جون، *avril* و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. μ~¤@ฯmit@¤~μ

μ~¤@ฯmit@¤~μ hastye eshgh Im lovable lovable for loveer

9,041
    24,805
    2,687
    اخی لایک:biggrin::biggrin::barefoot::22:

setareh، *avril*، Avin Devil و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. mini.mini

mini.mini ...

874
    4,719
    4,290
    چه فکر بکری ...تشکر

setareh، μ~¤@ฯmit@¤~μ، *avril* و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. *avril*

*avril* ارامش دل میخواهم....

547
    2,499
    453
    کاش واقعاهمه آدمابه جای دلشکستن مثل این روزنامه نگاریه قلب پاک ومتعهدداشتن....ای کاش.ممنون زیبابود

setareh و μ~¤@ฯmit@¤~μ از این پست تشکر کرده اند.