1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

کاسیاس:همه چیزم را برای رئال می دهم

شروع موضوع توسط empty-x ‏Apr 5, 2013 در انجمن اخبار ورزشی

1. empty-x

empty-x Z a h r a

178
    426
    160

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

به گزارش ملت ایران به نقل از گل – ایکر کاسیاس دروازه بان باتجربه رئال مادرید که بعد ازرهایی از بند مصدومیت چند ماهه اش هنوز نتوانسته به ترکیب اصلی تیم مادریدی راه پیدا کند درصحبت هایی تمایلش را برای کسب جام های بیشتر ابراز کرده.
    کاسیاس که در یک آگهی تبلیغاتی برای کمپانی هیوندای شرکت کرده بود در صحبت هایی گفته:« دوست دارم همچنان به کسب جام های قهرمانی ادامه دهم.حتی روزی که کفش هایم را آویزان کنم هم با دنیای فوتبال درارتباط خواهم ماند و جام قهرمانی مورد علاقه ام درمیان تمام جامهایی که کسب کرده ام جام قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا در سال 2000 است.»

این درحالی است که کاسیاس جام های زیادی در ویترین افتخاراتش می بیند ولی برای انتخاب از میان آنها او جام قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا در سال 2000 را برگزیده:« این اولین جام قهرمانی من در دنیای فوتبال حرفه ای بود و وقتی اولین جام قهرمانی ات، جام قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا باشد، فوق العاده است.»

با وجودی که هنوز زمان زیادی تا خداحافظی کاسیاس با دنیای فوتبال باقی مانده، او دوست دارد تا مردم از او اینگونه یاد کنند:« دوست دارم مردم از من به عنوان بازیکنی یاد کنند که با غرور و احترام تمام پیراهن رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا ر ا برتن می کرد و با تمام توان در دفاع از این پیراهن ها می جنگید.»

این دروازه بان باتجربه درمورد زندگی اش بعد از خداحافظی از فوتبال گفت:« زمانی که کشف هایم را آویزان کنم هم به دنیای فوتبال متصل خواهم ماند.»

او هنوزهم فراموش نکرده که چه کسی اولین گل را وارد دروازه او نموده:« ژولن گررو در ورزشگاه سن ممس اولین بار دروازه من را باز کرد. در آن بازی 2-2 کردیم و این اولین بازی من با پیراهن رئال مادرید بود.»

کاسیاس درمورد الگوها و سمبلهای دوران کودکی اش گفت:« همیشه طرفدار وفادار تمام دروازه بانان رئال مادرید بودم ولی الگوی بزرگ من پیتر اشمایکل بود.»

کاسیاس در مورد اینده اش هم گفت:« چالش پیش روی من کسب بیشترین جام های ممکن است؛ چون این است که مرا خوشبخت می کند.می دانم که این،باعث می شود تا هواداران رئال و تیم ملی اسپانیا هم احساس خوشبختی کنند.»

behnam7503 از این پست تشکر کرده است.