1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

کاری کن نه سیخ بسوزه نه کباب

شروع موضوع توسط fargol ‏Apr 5, 2012 در انجمن نمایشنامه و فیلمنامه

1. fargol

fargol

571
    589
    230
    18 ماه خدمت بودم و احساس می کردم تو پادگان کنار برا و بچه ها حق اب و گل دارم
    همه هم خدمتی هام یه جورای دوستم داشتن.نه اینکه فکر کنی خیلی خوش اخلاق بودما
    نه اتفاقا برعکس اصلا اخلاق درستی نداشتم .به خاطر سهمیه چاخان گفتن هر شبم تو اسایشگاهو تیکه پرونی های
    بامزه ام همه خاطر مو می خواستن.
    بچه همدان بودم.اسمم یا پلاک 18 بود یا مهدی چاخان
    واسه سربازی رفتم تهران.گذشتن از خانواده و دوستای هنرستانم کار اسونی نبود.
    وقتی تو محله رد می شدم از اون بقال و قصا ب و سبزی فروش و اهالی محل تا منو می دیدن
    دست بلند می کردن میگفتن:یا علی داش مهدی.
    البته از حق نگذریم سربازی هم روزای اولش واسم سخت بود اما به دوماه نکشید که حسابی جا افتادم
    تو ماه 18 خدمت بودم . اونقدر یه دنده بودم که گاهی اوقات با شلوار کردی زیر پرچم هم می امدم
    ناخن شستم و نمیگرفتم تا بره تو گوشت پامو بهانه پیدا کنم واسه پوتین پا نکردن
    روزای بود واسه خودش
    یه روز که سر پست بودم به همه بی سیم زدن و اماده باش دادن رفتیم دم پاسگاه
    قرار بر این شد هرچی پژوGLXمشکی رنگ بود نگه داریم
    گزارش شده بود یه همچین ماشینی داره 1 کیلو کراک حمل میکنه.ماهم دست به کار شدیم

همه پژو های GLXرو نگه داشتیم و گشتیم تقریبا به نیمه های شب رسیده بودیم که یه مورد مشابه از دور داشت می اومد
    همین که به ایست بازرسی رسید سرعت شو زیاد کرد و داشت رد میشد که علامت دادیم و بافاصله نگه داشت . تو ماشین یه زن و مرد جوان
    با بچه شان بودن
    مرده همین که دید داریم میریم سمتش از ماشین پیاده شد و با سرعت بالا شروع کرد به دویدن در عرض 30 ثانیه ناپدید شد هرچی نیرو داشتیم
    سوار ماشین شدن رفتن دنبالش
    من و هم خدمتیم وسوی که بچه خرم اباد بود بود موندیم سرپست چند نفر هم تو پاسگاه بودن دیدم زنه بچه رو از تو ماشین برداشت.............

[Broken External Image]:

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

ادامه دارد

ahriman و Admin از این پست تشکر کرده اند.
  2. vandad

vandad

1,533
    1,871
    347
    بریم ادامش...