• این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

کاربران بخوانند حتما

behnam7503

ناظم انجمن
لایک ها
10,932
سلام به کاربران عزیز
عزیزان توجه کنید که تو این چند روز خبرهایی به من میرسه که عده ای دارن به بعضی از کاربران بی احترامی میکنند
به اون دسته از کاربران که کمو بیش میدونم کی هستن اینجا تو این تاپیک عرض میکنم که این سایت جای دوست یابی و بی احترامی به کاربران نیست
خبری به من رسیده که یکی از کاربران به جنس مخاطب که آبجیه خودم میدونمش و از گل نازکتر بهش نگفتم حرفهای رکیکی زده که اینجا نمیشه گفت
گفته باشم اینجا چاله میدان نیست که هر کی از راه میرسه عشقش میکشه به هر کسی هر چه دوست داشته باشه بگه
در صورت تکرار این دسته از کاربران از انجمن حذف خواهند شد و باهاشون برخورد میشه

MHK1372

I,R.I.B
لایک ها
5,971
من ندیدم تو انجمن ؛راسی گفتی داداش=-O
شاید تو پیام خصوصی بوده ...تو پیام خصوصی به خودشون ربط داره و هر کسی اونقدر عاقل و بالغ هست...البته داداش بهنام درست میگه تو کسی حق بی احترامی نداره چه برسه به دخترای سایت...

لایک ها
34,326
افرین داداش البته من تو این سایت بهم بی احترامی نشده ولی ی سری افرادی هستن دارند دهه هفتادیا رو به سوی دیگری میکشانند :cautious: خاهشا اخراجشون کنید :55: اینگونه افراد را ممنون:20

MHK1372

I,R.I.B
لایک ها
5,971
افرین داداش البته من تو این سایت بهم بی احترامی نشده ولی ی سری افرادی هستن دارند دهه هفتادیا رو به سوی دیگری میکشانند :cautious: خاهشا اخراجشون کنید :55: اینگونه افراد را ممنون:20
به چه سمتیییییییی؟:16:
به کجا چنین شتابان؟؟؟

لایک ها
271
داداشی ،من فکر میکنم درسته که این تاپیک لازم بوده ولی کمکی به انجمن نمیکنه،خب اینجا بچه ها با توجه به اقتضای سنیشون دارن یه چیزایی میگن که اصلا شاید شخصیتشون هم همچین چیزی نباشه ،وقتی این تاپیک رو گداشتین یعنی دارن مستقیما بعضی از بچه ها توهین میکنن کما اینکه بعضی از توهین های غیر مستقیم خیلی یه مراتب عواقب بدتری داره، چرا تو خصوصی به بچه ها نمیگین؟ خب واقعا بعضی از بچه ها احساس صمیمیت میکنن با بچه ها ،و واقعا نمیدونن کدوم رفتار درسته.

MHK1372

I,R.I.B
لایک ها
5,971
داداشی ،من فکر میکنم درسته که این تاپیک لازم بوده ولی کمکی به انجمن نمیکنه،خب اینجا بچه ها با توجه به اقتضای سنیشون دارن یه چیزایی میگن که اصلا شاید شخصیتشون هم همچین چیزی نباشه ،وقتی این تاپیک رو گداشتین یعنی دارن مستقیما بعضی از بچه ها توهین میکنن کما اینکه بعضی از توهین های غیر مستقیم خیلی یه مراتب عواقب بدتری داره، چرا تو خصوصی به بچه ها نمیگین؟ خب واقعا بعضی از بچه ها احساس صمیمیت میکنن با بچه ها ،و واقعا نمیدونن کدوم رفتار درسته.
کاملا موافقم....
داداش قبل از اینکه شماها بیاید

بالا