1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

چیزی ندارم برای گفتن ; فقط : اینجا ایرانه....

شروع موضوع توسط s.m.h.a ‏Jul 21, 2013 در انجمن عکسهای جالب

1. ببین دوست عزیز! قبل هرچی ، طبق تجربه ای که دارم ازت میخوام به اعتقادات هم احترام بزاریم. ok؟
    امیدت به رهبر انقلاب باشه، ولی کار هم بکن! خود رهبر اصلا از افرادی که الکی امیدوارن و کاری نمیکننخوشش نمیاد!
    دولت مردای متقلب؟؟ دیگه از آقای خاتمی و عارف گنده تر (در جناح اصلاحات) داریم؟ خود این دو شخص گفتن که تقلبی در کار نبوده! همون کسایی که گفتن تقلب شده الان به اشتباهشون پی بردن.
    کی گفته هدف جلیلی و مصباح اینی هست که گفتی؟ من اصلا از این 2تادفاع نمیکنم ولی خوشم نمیاد کسی به سند و مدرک حرف بزنه. لطفا منبع یا سند معتبر رو کن.
    شما گفتی خودمونو از دنیا جدا کردیم. چرا واقعا نمیبینی؟ دوست عزیز! 12 سال پیش که اول تحریم ها بود و هیچ خبری از انرژی هسته ای نبود، چه بهونه ای برای تحریم کردن داشتن؟ اون موقع که انرژی هسته ای راه اندازی نشده بود؟ میدونی چیه؟ مشکل اونا با این انقلابه! با اسلامه. چرا؟ چون تنها کشور جهان سومی بود که جلوی آمریکا ایستاد و اونا همون موقع فهمیدن چه خبره و ایران میتونه چه خطری براشون بشه. یه چیزی هم یادت باشه! دشمن همیشه وقتی نفس های آخرش باشه دیگه همه زورشو میزنه....
    امیدوارم که خسته نشده باشی رفیق! مراقب خودت باش:cool:

sara از این پست تشکر کرده است.
  2. راستی!! این جمله که (نظامی اش شهردار میشود) میشه توضیح بدی؟؟؟
    مگه عیبش چیه؟ نه ! خدایی بگو عیبش چیه.
    چطور وقتی آمریکا این کارو میکنه عیب نیس؟؟؟؟؟
    مگه آرنولد شهردار نیویرک نیست؟
    برای همین حرفا میگم بزرگ شید

sara از این پست تشکر کرده است.
  3. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,479
    33,493
    جالب بود

parimah از این پست تشکر کرده است.
  4. s.m.h.a

s.m.h.a رو به تو سجده میکنم , دری به کعبه باز نیست....

907
    5,122
    493
    راهکار عقلانی اینه که جوونامون به خاطر مهر پای شناسنامشون نرن رای بدن...راهکار اینه که جوونامون به جای مواد و هوس بازی برن دنبال اینکه یه کشور داشته باشیم مثه خیلی کشورای موفق دنیا...ما از امریکا و کشورای غربی فقط بدیاشونو دیدیم...نکات مثبتم دارن ...ندارن؟!!!!!!!من میگم راهکار اینه که مردممون به جای کمک به سومالی یه دست به سر بچه های سر چهار راه ها بکشن....

5. اولا که شما یه جایی رو بگو که به مهر شناسنامه احتیاج دارن. دقیقا کجا؟ آدرس بده چون میرم چک میکنم!
    در مورد بقیه حرفات کاملا درسته! نکات مثبت دارن و ما هم ایشا لله بهش میرثیم.
    قضیه سومالی هم اینه که این دو تا ربطی به هم ندارن! بودجه هر کدوم از این 2تا جدا هست! این مسئولین هستن که مباید دزدی کنن وگرنه انقدر بودجه هست که فقیری باقی نمونه!

sara و s.m.h.a از این پست تشکر کرده اند.
  6. nama

nama

1,808
    2,576
    354
  7. Inspirator

Inspirator My world Is inspired from My Dream

504
    1,471
    284
    داداش از تقلب منظورم تقلب انتخاباتی نیس.دوز و کلک تو اداره ی کشوره.هیچکس منکر گندهای اخیر اصول گراها نیس.راجع به اتوپیای آقای مصباح هم باید بگم به نظر من از نظریات شهید آوینی پیروی میکنه.من باب کتاب توسعه و مبانی تمدن غرب آقای آوینی میگم.یه دلیل عقلانی برام بیار که اوتوپیای مد نظر آوینی تندروی نیس.تو همین کتاب به صراحت دموکراسی که اساس جمهوریت نظامه نفی شده.شما هم مدرک بگو.دعوا نداریم.از بابت توهین هم معذرت

8. omid xann

omid xann باحال

1,108
    3,395
    353
    کاملا موافقم در حد غلیظ....

9. در مورد قسمت اول حرفت موافقم! باید ریشه این دوز و کلک ها کنده شه و برای این کار از خودم شروع کردم! با اینکه ضرر زیادی کردم ولی به فکر نسل بعدی هستم که تو یه جامعه سالم زندگی کنه.
    و اما شهید آوینی!
    خیلی خوشحالم که مقاله های یک شهید رو مطالعه کردی!
    اتوپیا منظورت همون مدینه فاضله هست؟ خب همیشه آدم نسبت به آرمان هایی که داره فاصله دوری داره و واسه همین برای امثال من و تو این حرفای شهید آوینی ملموس نیست.
    شما به دموکراسی اعتقاد داری؟ فقط یه مثال ساده میزنم.
    حضرت علی (ع) 25 سال خونه نشین شد ، چون مردم کوفه خواستن؛ در یک کلام چون دموکراسی خواست! ولی حق چی بود؟ حق این بود که حضرت حکومت رو به دست میگرفت. همیشه طرف حق باش دوست عزیزم! نه دموکراسی.ممنون که حرفامو خوندی

10. Inspirator

Inspirator My world Is inspired from My Dream

504
    1,471
    284
    خب الان کی باید حکومت اسلامی رو بر عهده بگیره؟؟امام حاضر داریم؟صراحتا امام غایب نماینده تعیین کرده؟جایگزین حاکم کیه؟کسی که آقای مصباح تعیین میکنه؟؟؟؟