1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

چگونه به آرزوهای دونفره مان پایبند باشیم؟!

شروع موضوع توسط عاشق تنها ‏Feb 11, 2012 در انجمن روابط دختر و پسر

 1. خوشم می آید که دانشمندان نیز همه جوره به فکر دختر و پسرهای ترشیده و آرزو به دل مانده هستند و به محض این که مثل پست قبلی، هوس تخت دونفره به سرمان بیفتد یا شعر بسازیم:" ای خدای متکی تا کی بخوابم من تکی؟"، نتایج یکی از تحقیقاتشان را رو می کنند که:"خوابیدن با شریک زندگی در یک تخت برای سلامتی مضر است!"

  بدین وسیله ما جامعه مجردان، ضمن اعتراض به دخالت دانشمندان کشورهای جهانخوار مستکبر در امور خصوصی که منجر به از هم پاشیدن فانتزی های شخصیمان می شود، تک تک قسمت های تئوری آنها را نیز با این ادله (جمع دلیل است نه چیز دیگر) محکم زیر سوال می بریم:

  خوابیدن: در این فرضیه آمده "خوابیدن" با شریک زندگی در یک تخت برای سلامتی مضر است، پس سایر افعال صورت گرفته در این مکان هیچ ربطی به هیچ چیز و هیچ کس دیگر ندارد.

  با شریک زندگی: در این فرضیه آمده خوابیدن "با شریک زندگی" در یک تخت برای سلامتی مضر است. از همین جا معلوم می شود که کار، کار انگلیس و سایر دول ( با ادله فرق دارد اما این هم جمع دولت است نه چیز دیگر) بی تربیتی است که به جز شریک زندگیشان با کسان دیگری از جمله شریک کار و همکلاسی و غیره هم در یک تخت می خوابند و از این رو لازم شده توضیح بدهند که خوابیدن با چه کسی برای سلامتی مضر است. این فرضیه به تنهایی می تواند کانون های گرم خانوادگی را به انحطاط بکشاند زیرا همان طور که می بینید ضرری برای خوابیدن با آن کسان دیگر که برای کلاس گذاشتن، به جای القاب متفرقه به همه شان می گویند"پارتنر"، پیش بینی نشده است و همین موضوع، مردم را به سوی خوابیدن در یک تخت با پارتنرهایی به جز شریک زندگیشان سوق می دهد و آدمها ایدز و هپاتیت و طلاق می گیرند و تنوع طلب می شوند، یعنی همان وضعیتی که امروز در غرب شاهدش هستیم، به طوری که حتی جنون را از گاو و آنفلوآنزا را از خوک می گیرند و به آدم منتقل می کنند!

  در یک تخت: در این فرضیه آمده خوابیدن با شریک زندگی "در یک تخت" برای سلامتی مضر است. می بینید که نگفته این کار در یک رختخواب یا روی یک فرش یا در طبیعت یا... هم مضر است! فرضیه ای هم که یک جا جواب بدهد و صدجا جواب ندهد به درد عمه فرض کننده اش می خورد!

  برای سلامتی: در این فرضیه آمده خوابیدن با شریک زندگی در یک تخت" برای سلامتی" مضر است اما نیامده که همین کار برای چه چیزهای دیگری مفید است. اگر دونفره خوابیدن طبق ادعای فرضیه مربوطه، به خاطر احتمال خروپف و مشت و لگدپرانی طرف مقابل در خواب، به ضرر سلامتی بعضی جاهای بدن باشد، به جایش باید توجه کرد که به خاطر خیلی چیزهای دیگر این کار برای سلامتی بعضی جاهای دیگر بدن مفید و بلکه لازم است.

  مضر است: در این فرضیه آمده خوابیدن با شریک زندگی در یک تخت برای سلامتی "مضر است". البته خود نظریه پرداز محترم هم به طور ضمنی به این نکته اشاره کرده که " نخوابیدن روی یک تخت" با شریک زندگی هم برای سلامتی مضر است! مساله اینجاست که انگار این دانشمندها ارزش کمتری برای سلامتی روان قایلند و همه چیز را از دریچه دودوتا چهارتای خودشان می بینند. دیگر فکر نمی کنند که بعضی مسایل را باید از زوایای مختلف مورد بررسی قرار داد تا مصداق این ضرب المثل نشوند که آمد ابرو را درست کند زد چشم را هم کور کرد.


  بنابراین ما انجمن ترشیدگان همچنان با جدیت به خیالپردازی در مورد آرزوهای دونفره مان ادامه می دهیم تا مشت محکمی زده باشیم به دهان نظریه پردازانی که احتمالا در شعب مشکوک آکسفورد درس خوانده اند و همین طور روی هوا از خودشان قانون و قاعده صادر می کنند.
   
  farshid_khafan00000 و Admin از این پست تشکر کرده اند.