1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

چه میتوان گفت ، شهدا شرمنده ایم ! :(

شروع موضوع توسط ShekaMu º³¹ ‏Sep 6, 2014 در انجمن مذهبی

1. ShekaMu º³¹

ShekaMu º³¹ ᓅـاڪً בیــس لایـــᓅ

403
    1,309
    3,839
    7527a04283f5b6fe4eb22afc379f41bb.

1895d9eefeedf4243de918952d1e04a2.

خونه اون مادر شهید توی طرح اتوبان بود...
    باید بهش می گفتیم خونه رو تخلیه کنه...
    وقتی شنید...
    اشک توی چشمانش جمع شد و گفت...
    پسرم بیاد...
    فقط راه اینجا رو بلده...
    0e168e26d4fa63417b20c5347bf83866.

موضوعات مشابه

فدایی رهبر، دختری آسمونی، ★ سونامی ★ و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── ツ▂▃▄▅▆▇█▓▒░♥♥ی دخی چت مخ و شیطون♥♥░▒▓█▇▆▅▄▃▂ツ

12,018
    103,092
    134,981
    الان من یه توله سگه کوشولوی پشمالو دارم یعنی دخمله بدی هستم عایاا؟!سگ داشتن خوبه ک خخخخخخخ....میسی عزیزم!ولی خدایی روحه همه ی شهدا تو ارامش باشه خدایی خعلی ادمای خوبی بودن خعلی پاک بودن دیه الان کسی تو این مملکت نیس مثه اینا!

دختری آسمونی و ★ سونامی ★ از این پست تشکر کرده اند.
  3. ShekaMu º³¹

ShekaMu º³¹ ᓅـاڪً בیــس لایـــᓅ

403
    1,309
    3,839
    نجاست سگ در روایات
    از امیرالمومنین علیه السلام روایت است كه آن حضرت فرمودند : از پیامبر اكرم صلَّى الله علیه و آله سۆال شد: خداوند سگ را از چه آفرید؟ حضرت فرمودند: حق تعالى آن را از آب دهان ابلیس آفرید. محضر مباركش عرض شد: یا رسول الله چگونه؟ حضرت فرمودند: هنگامى كه خداوند متعال آدم و حوّا را به زمین هبوط داد، آن دو همچون دو جوجه لرزان مى لرزیدند، ابلیس نزد درندگانى كه پیش از آدم در زمین بودند رفت و به آنها گفت: دو پرنده از آسمان به زمین آمده‌اند كه تا به حال بزرگتر از آنها دیده نشده، برویم و آنها را بخورید. درندگان به طرف ایشان حركت كردند و ابلیس پیوسته ایشان را تحریص و ترغیب مى كرد و فریاد مى زد و درندگان را به مسافتى نزدیك آدم و حوّا آورده بود، از سرعت و شتاب در كلامش آب دهان او بیرون ریخت و خداوند متعال از آن ب دو سگ آفرید، یكى نر و دیگرى ماده، این دو سگ در اطراف آدم و حوّا ایستادند سگ ماده در جدّه و سگ نر در هند و نگذاردند كه درندگان نزدیك آن دو شوند و از همان روز سگ دشمن درندگان و درندگان نیز دشمن سگ گردیدند. (علل الشرائع ج1 ص 152)

نکوهش از نگهداری سگ در خانه
    پیامبر(صلی الله علیه وآله) فرمود: خانه ای که سگ در آن باشد، ملائکه الهی به آن در نمی آیند.
    امیرمومنان علی(علیه السلام) فرمود: از نگهداری سگ در خانه بپرهیزید.

بی شک نهی از نگهداری این حیوان در محیط زندگی و نهی از نزدیک شدن به آن، برای آلوده بودن آن و زمینه انتقال برخی از میکروب ها و نجس بودن آن از نظر حکم فقهی است و روشن است که حفظ و نظافت و بهداشت خود و محیط زندگی و پاکی بدن و لباس و ظروف و ابزار و وسایل خورد و خوراک از نظر تعالیم دینی اهمیت بسیاری دارد؛ ولی با این حال داشتن سگ آموزش دیده که از آن برای اهدافی مانند نگهبانی مزرعه، کارخانه و گله یا در شکار و جست و جوی اجناس قاچاق استفاده می شود، در صورتی که سه نکته یاد شده (نظافت، طهارت و بهداشت) درباره آن مراعات شود از نظر احکام اسلامی اشکال ندارد.

امیر مومنان فرمود: در نگهداری سگ خیری نیست، مگر در سگ شکاری برای نگهبانی و سگ همراه گله گوسفندان.

------------------------
    وارده بحثی که با منطق بهش جواب نمیدی نشو دخترک !
    خدارو اگه قبول داری ، باس حرفا ائمش رو هم قبول داشته باشی !
    حرفی نیس ، نظر شما متین و قابل احترام !
    دیگه جواب نمیدم ، چون با دلایل الهی و جواب دادم ، روزخوش !

دختری آسمونی، ★ سونامی ★ و ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── ツ▂▃▄▅▆▇█▓▒░♥♥ی دخی چت مخ و شیطون♥♥░▒▓█▇▆▅▄▃▂ツ

12,018
    103,092
    134,981
    ببین ما اومدیم نت ک خوش باشیم و حال کنیم نیومدیم ک فقط بشینیم ببینیم بهشت چیه جهنم چیه و فقط چیزای مذهبی بخونیم....کلا الان مملکت این جور شده ک هیچ ادم خدا پرسته واقعی دیه وجود نداره....منم زندگیه خودمو داره و هر کاری دلم بخوا میکنم....چون میدونم ک خعلی ا ادمای مذهبی ا همه خودشون بدترن...بیخیال!

ShekaMu º³¹ و ★ سونامی ★ از این پست تشکر کرده اند.
  5. ★ سونامی ★

★ سونامی ★ منم یکی از اون 1000 تام

3,071
    9,231
    1,845
    من توی یه کتاب خوندم که یه دانشمند خارجی اینو کشف کرده که وقتی آب دهان سگ رو یه ظرفی میریزه تنها راه از بین بردن کصافت و میکروباش خاک مال کردنه
    دقیقا همون چیزی که تو احکام اسلام اومده

دختری آسمونی، ShekaMu º³¹ و ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. دختری آسمونی

دختری آسمونی نوکری پیش حسین است که شیرین باشد

2,787
    27,982
    60,272
    ):

ShekaMu º³¹ از این پست تشکر کرده است.