1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

چهره حق به جانب تكواندوي ناكام ؟

شروع موضوع توسط girl turk70 ‏Aug 17, 2012 در انجمن اخبار ورزشی

1. روز گذشته كنفرانس خبري تكواندو بعد از بازگشت تيم ملي از بازيهاي المپيك لندن در محل فدراسيون تكواندو برگزار شد و مديران، مربيان و بازيكنان تيم ملي به سوالات ريز و درشت خبرنگاران پاسخ دادند. كنفرانس خبري تكواندو بيش از آنكه به جلسه پرسش و پاسخ شبيه باشد به محلي براي سلب اتهام اعضاي تيم ملي از يكديگر تبديل شد. در ابتداي كنفرانس خبري سيد محمد پولادگر، رئيس فدراسيون تكواندو منتقدان را به جوسازي عليه تكواندو متهم كرد و گفت:
    صحبت هایی كه در این چند روز از سوی برخی‌ها مطرح شده بیشتر سوء تفاهم و مشكلات شخصی بوده است. ما نباید تیمی كه سال‌ها افتخار آفرینی كرده را اینگونه به حاشیه ببریم.ما در المپیك 2008 پكن تنها طلای كاروان ایران را به‌ دست آوردیم اما امسال افتخارات ورزشكاران زیاد بود و مدال ما دیده نشد. » بعد هم نوبت به فريبرز عسگري، سرمربي تيم ملي رسيد تا به خودش نمره قبولي بدهد:« خیلی‌ها بدون آنكه در تمرین حاضر شوند از تمرینات من ایراد می گيرند. دوستانی كه حتی یك جلسه تمرین تیم ملی را هم ندیده‌اند، چگونه تشخیص می دهند تمرینات كادرفنی ضعیف بوده است. من با تمام توان برای موفقیت تیم تلاش كردم و به همین دلیل بالاترین نمره را به خودم می دهم.»
    در كنفرانس مطبوعاتي تكواندو كه به نظر مي‌رسيد سناريوي آن از قبل نوشته شده بود، محمد باقري معتمد دارنده مدال نقره المپيك لندن هم تلاش كرد تا از مربيان تيم ملي سلب اتهام كند. او با تعريف و تمجيد از فريبرز عسگري گفت:« از کادر فنی تیم ملی که در این مدت به من کمک زیادی کرده است تشکر می‌کنم. من این مدال نقره را مدیون کادر فنی هستم. » در كنفرانس خبري روز گذشته يوسف كرمي به عنوان يكي از ناكامان بزرگ كاروان ورزشي ايران در المپيك لندن بيشتر مورد توجه قرار گرفت. كرمي البته با ادبيات قانع كننده‌تري پاسخ انتقادها را داد. كاپيتان تيم در مورد لبخندهايش بعد از حذف از بازيهاي المپيك گفت:
    « موفقیت در مسابقات حفظ یک پازل است که اگر یک تکه آن نباشد کامل نمی‌شود. شب قبل از مسابقه وقتی نزد کشتی‌گیران رفتم آنها دکتر تغذیه، ماساژور و چند مربی داشتند اما من آن شب را کاملا تنها بودم. به خاطر اینکه معتمد در آن شب مسابقه داشت و کادر فنی کنار وی بودند. در‌ آنجا یک لحظه فکر کردم به ته دره افتادم. تنهایی باعث شد که استرس بر من غلبه کند. روز اول مسابقات اگر یک کمربند قرمزهم مقابل من قرار می‌گرفت به راحتی مرا شکست می‌داد.»

Admin از این پست تشکر کرده است.