1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

چندنمونه از اثاراستاد محمدحسن محولاتی

شروع موضوع توسط Iron Man ‏Mar 6, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Iron Man

Iron Man ای روزگارچرا با ما بدی؟

1,089
    1,523
    344
    دختری کرد سوال از مادرکه چه طعم و مزه دارد شوهراين سخن تا بشنيد از دخترانـدکــي کــرد تــامــل مـــادرگفت باخود که بدين لعبت مستگـر بگويـم مـزه اش شيرين استيا غم شوي ، روانش کاهديـا بـلافاصله شوهـر خواهدور بگــويـــم مـــزه آن تـلخـسـتتا ابد مي کشد از شوهر دستلاجــرم گـفـت بـدو اي زيباتُرش باشد مزه شوهر هادخترک در تب و در تاب افتادگـفـت مـادر ، دهنم آب افتاد

نسیم عرب امیری هم مجموعه از نظرات وبلاگ ها و عناوین آنها را به صورت زیبایی جمع آوری کرده بود!یک فیلم کوتاه(یعنی دوتا) جالب در این قسمت برنامه پخش شدقاسم حللت مدیر مجله موفقیت هم برای دقایقی سخنرانی کرد!محمد رضا عالی پیامشاعر بعدی بود که روی سن آمد:وزیر قبلی بهداشت را گفت که نازی و مامان همچو هلوبه او گفتم وزیر فعلیت؟ گفت چون سرکار علیه است لیموو گفت:شنیدم در زمان خسرو پرویزگرفتند آدمی را توی تبریزبه جرم نقض قانون اساسیو بعض گفتمان های سیاسیولی آن مرد دور اندیش، از پیشقراری را نهاده با زن خویشکه از زندان اگر آمد زمانیبه نام من پیامی یا نشانیاگرخودکار آبیبود متنشبدان باشد درست و بی غل و غشاگر با رنگقرمزبود خودکاربدان باشد تمام از روی اجبارتمامش از فشار بازجویی ستسراپایش دروغ و یاوه گویی ستگذشت و روزی آمد نامه از مردگرفت آن نامه را بانوی پر دردگشود و دید با هالو مآبینوشته شوهرش با خطآبی:عزیزم، عشق من ، حالت چطور است؟بگو بی بنده احوالت چطور است؟اگر از ما بپرسی، خوب بشنوملالی نیست غیر از دوری تومن این جا راحتم، کیفور کیفوربساط عیش و عشرت جور وا جوردر این جا سینما و باشگاه استغذا، آجیل، میوه رو به راه استکتک با چوب یا شلاق و باطومتماما شایعاتی هست موهومهر آن کس گوید این جا چوب دار استبدان این هم دروغی شاخدار استدر این جا استرس جایی ندارددرفش و داغ معنایی نداردکجا تفتیش های اعتقادی ست؟کجا سلول های انفرادی ست؟همه این جا رفیق و دوست هستیمچو گردو داخل یک پوست هستیمدر این جا بازجو اصلن نداریمشکنجه ، اعتراف، عمرن نداریمبه جای آن اتاق فکر داریمروش های بدیع و بکر داریمعزیزم، حال من خوب است این جاگذشت عمر، مطلوب است این جاکسی را هیچ کاری با کسی نیستنشانی از غم و دلواپسی نیستهمه چیزش تمامن بیست این جافقط خود

SHAPARAK، Sonya و اتنا .. از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Iron Man

Iron Man ای روزگارچرا با ما بدی؟

1,089
    1,523
    344
    هردو شعره .......

اتنا .. از این پست تشکر کرده است.
  3. :20:20:20

Iron Man از این پست تشکر کرده است.
  4. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226