1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

چك كهكشاني‌ها پاس نشد !

شروع موضوع توسط girl turk70 ‏Jul 16, 2012 در انجمن اخبار ورزشی

 1. سروصداي 3 بازيكن استقلال در باشگاه به خاطر بي‌پولي
  انتشار گزارش كوتاهي از حضور سه استقلالي «چك» به دست در باشگاه كه حكايت از بي‌پولي باشگاه داشت بيانگر اوضاع وخيم مالي يكي از دو باشگاه پرطرفدار ايران در آستانه آغاز ليگ دوازدهم برتر داشت.
  به نوشته روزنامه گل : البته اينكه خبرگزاري مهر اين گزارش را منتشر كرد. با همزمان شدن با ديگر گزارش‌ها و مصاحبه‌هاي مرتبط با اوضاع نابه‌سامان مالي استقلال سبب شد تا پيش‌بيني‌ها از احتمالات روزهاي‌ آينده چندان مطلوب نباشد. ديروز امين منوچهري در مصاحبه‌اي گفت كه نگران پاس شدن چك رضايتنامه‌اش است. همان چكي كه به باشگاه قبلي‌اش داده تا رضايت‌نامه‌اش براي استقلال صادر شود.
  منصور پورحيدري هم براي چندمين بار پياپي طي روزهاي گذشته از اين بابت ابراز نگراني كرد كه اوضاع وخيمي بر باشگاه حاكم است. فتح‌ا...‌زاده هم گفته بود كه همه مسوولان باشگاهش چشم انتظار بازگشت وزير (ورزش و جوانان) از خارج از كشور هستند تا اندكي پول به باشگاه تزريق كند... و اين جملات مديرعامل در حالي بيان مي‌شد كه كاروان اعزامي ايران به المپيك هنوز بودجه لازم براي مهياي سفر شدن را دريافت نكرده است!
  اين شرايط بود كه خبر مربوط به حضور سه استقلالي در باشگاه را تا حد زيادي مهم جلوه داد. اينكه حنيف عمران‌زاده، هاشم بيگ‌زاده و سياوش اكبرپور با حضور در باشگاه استقلال دنبال پول بودند اما راه به جايي نبردند! البته ديروز فتح‌ا..‌.زاده هم از صبح تا بعد از ظهر اين در و آن در مي‌زد تا پول تهيه كند اما ظاهرا هنوز اتفاقي رخ نداده است... و شايد به همين خاطر بوده كه حنيف پيش از خروج از باشگاه استقلال به كاركنان حاضر در آن محل گفته كه امروز چك دارد و اگر پول به حسابش واريز نشود، چكش برگشت مي‌خورد. همچنين حاضران در آن مكان از حالت عصباني حنيف هم خبر داده بودند كه با نگراني توام بوده است. البته اين نكته را هم بايد اضافه كرد كه ظاهرا در آن زمان كه اين سه نفر به باشگاه رفته‌اند فتح‌ا...‌زاده در محل كارش حضور نداشته و اين مساله بيشتر باعث شده تا اين سه نفر ناراحت و دلخور از ساختمان باشگاه خارج شوند. با اين اوصاف قطعا شرايط كار براي استقلال و امير قلعه‌نويي سخت خواهد شد.
  فعلا كه استقلال پولي در بساط ندارد و بايد ديد آيا اين تيم مي‌تواند با همين موج رفاقتي و هماهنگي و يكدلي به كارش ادامه دهد يا نه. آيا بازيكنان استقلال مي‌توانند به طلبكاران‌شان و احتمالا به همسر و فرزندانشان بگويند بايد جاي پول باشگاه استقلال روي اعتبارش حساب كنند؟ اعتباري كه طي هفته‌هاي اخير به ويژه روزهاي گذشته فتح‌ا...‌زاده دايم آن را در رسانه‌ها عنوان مي‌كند و به نوعي اعتبار باشگاه و بعضا خودش را به رخ همه مي‌كشد. آيا با اعتبار علي فتح‌ا...‌زاده اقساط املاكي كه برخي بازيكنان استقلال پيش خريد كرده‌اند پرداخت مي‌شود؟ آيا با اعتبار فتح‌ا...‌زاده چك ماشين‌هاي بازيكنان پاس مي‌شود؟ احمد رسولي‌نژاد و تيم وزارتخانه‌اي‌اش آيا نبايد كم‌كم خودشان را نشان بدهند و اندك حركتي در جهت رفع مشكلات مديرعامل‌شان انجام دهند. چرا كه مشخصا فتح‌ا...‌زاده با اعتبارش در يارگيري سنگ تمام گذاشت و انگشت حيرت را به سمت دهان همه اهالي فوتبال برد. پس حالا وقت تزريق پول به باشگاهي است كه تا اينجا به لحاظ منابع انساني در بالاترين سطح (چه در كادر فني، چه كادر بازيكنان، چه كادر پزشكي و چه كادر حقوقي) يارگيري كرده و فقط مانده اداي دين و پرداخت مبالغ وعده داده شده به آنها. اسپانسر 9 ميلياردي سردار صلاحي هم كه ظاهرا در حد همان وعده وعيد بود.
   
  Admin از این پست تشکر کرده است.