1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

پ ن پ

شروع موضوع توسط ILMAH_68 ‏Dec 11, 2013 در انجمن پ ن پ

1. ILMAH_68

ILMAH_68 خدایا شکرت

2,142
    8,277
    2,351
    به استاد میگم لطفا كمكم كنید دارم مشروط میشم میگه نمره میخوای گفتم پَـــــنَپَــــــ... نظرشما رو در مورد مقدار و جنس خاكی كه باید بریزم تو سرم میخوام.خخخخخخخخخخ

بچه تازه به دنیا اومده و از بیمارستان آوردیم خونه خوابیده، فامیلمون اومده میگه آخی خوابه؟؟؟میگم پَنَپَ زدیمش تو شارژ ! دکتراگفتن۷ – ۸ ساعت اول خوب بزارین شارژ بشه بعد ازش استفاده کنین و گر نه خوب گریه نمیکنه !

تو خونه ایم صدای میووووووووووووووووو میاد. خواهرم میگه: صدای گربه است؟ میگم: پـنـپـ بروسلیه اومده انتقام بگیره!!!!!!!!!

گوشیمو سایلنت کردم ،رو میز میلرزه … میگه داره زنگ میخوره؟!؟ میگم پَنهپَ خربزه خورده فکر اینجاش و نکرده خخخخخخخخخخخخ

رفتم نونوایی گفتم نیم کیلو خمیر بده.گفته: خمیرنون؟گفتم:پنهپ خمیر دندون.برای دندونام میخوام

بادوستم داشتم از خیابون رد میشدم بش گفتم بیا از خط عابر پیاده بریم. رسیدیم به خط عابر پیاده گفت این خط عابر پیاده است؟؟؟ گفتم پ ن پ شهرداری برای زیبایی طرح گورخر رو خیابون ها میزنه!!!

♕ مـــــ☽ــــــاه بانــــو ♕، Sonya، mania20 و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. mania20

mania20 ديوونه كي مثل من باتو ميمونه ..

257
    3,760
    346
  3. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,479
    33,493