1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

پیشنهاد فیلم خوب در حال اکران(کلاه قرمزی و بچه ننه)

شروع موضوع توسط MHK1372 ‏Aug 22, 2012 در انجمن اخبار سینما

1. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    فیلم «کلاه قرمزی و بچه ننه» در سه روز ۲۶۱ میلیون تومان فروخت
    «کلاه قرمزی و بچه ننه» به کارگردانی ایرج طهماسب، بدون در اختیار داشتن سینماهای حوزه هنری و شهرداری به فروش ۲۶۱ میلیون تومانی دست یافت.

علی سرتیپی ـ مدیرعامل فیلمیران و پخش کننده سه فیلم «کلاه قرمزی و بچه ننه» ،‌« بی خداحافظی» و «ضدگلوله» خبر داد: فروش شب گذشته «کلاه قرمزی و بچه ننه» تنها در سینماهای تهران به حدود ۱۱۰میلیون تومان رسیده است‌ که فروش بسیار خوب و در حد یک رکورد است. اکنون این فیلم در مدت سه روز، مجموعا در سینماهای تهران به فروش ۲۶۱ میلیون تومانی دست یافته است.

وی ادامه داد: اکنون ۲۴ سینما در تهران «کلاه قرمزی وبچه ننه» را اکران می‌کنند و شهرستان‌ها هم از ۲۹ مرداد ماه اکران این فیلم را آغاز کرده‌اند.
    فیلم‌ سینمایی «کلاه قرمزی و بچه ننه» در سینماهای پردیس شکوفه ،‌ فلسطین‌، عصرجدید،‌ اریکه ایرانیان‌، فرهنگ،‌ جوان‌، قدس‌، ماندانا‌، ایران‌، صحرا،‌ مرکزی‌، پارس‌، برج میلاد‌، آستارا‌، موزه سینما و… اکران می‌شود.

پس از حذف سینما «آزادی» از چرخه اکران عمومی سینماها ،موسسه تصویری شهر و حوزه هنری سینماهای خود را در اختیار سه فیلم «کلاه قرمزی و بچه ننه»،«بی‌خداحافظی» و «ضد گلوله» نگذاشتند و این فیلم‌ها سینماها و پردیس‌های مهمی مانند آزادی‌ و ملت را در اختیار ندارند.

تکلمه خودم:(به نظر من اگه تا الان هم با سینما قهر بودید این فیلم خوش ساخت ایرج تهماسب انتخاب خوبی برای آشتی مجدد شما با سینما است و در ضمن برای مخاطبین عام هم آنطور که من دیدم بسیار خوشایند بوده و بارها در طول نمایش فیلم تماشاچیان با دست زدن خود از اکثر پلان ها استقبال می کردند)
    258527_684.

nima110، Admin، marzieh و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. marzieh

marzieh

6,019
    4,021
    553
    واییییییییییییییییییی خیلی باحاله حتما ببینید !!!
    من دیروز رفتم سینما خیلییییییییییییییییییی شلوغ بود !!!!
    کلی ام خندیدم !!! :35::35::35::35: