1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

پیامک های انگلیسی به همراه ترجمه

شروع موضوع توسط ILMAH_68 ‏May 9, 2014 در انجمن اس ام اس

1. ILMAH_68

ILMAH_68 خدایا شکرت

2,142
    8,277
    2,351
    If you want to succeed you should strike out on new paths, rather than travel the worn paths of accepted success.
    John D. Rockefeller

اگر میخواهید موفق شوید باید بجای قدم برداشتن در راههای فرسوده ی موفقیت های قدیم باید مسیرهای جدیدی را امتحان کنید
    جان دی. راکفلر

!!HISS!! و alireza1377 از این پست تشکر کرده اند.
  2. ILMAH_68

ILMAH_68 خدایا شکرت

2,142
    8,277
    2,351
    Every year on your birthday, you get a chance to start new.
    Sammy Hagar

تولد هر سال شما شانس جدیدی برای شروع دوباره است.
    سمی هاگار

3. ILMAH_68

ILMAH_68 خدایا شکرت

2,142
    8,277
    2,351
    A real decision is measured by the fact that you’ve taken a new action. If there’s no action, you haven’t truly decided.
    Tony Robbins

سنجش تصمیم جدید بر این اساس است که شما شروع به عمل کرده باشید. اگر هنوز شروع به عمل نکرده اید یعنی تصمیمی هم نگرفته اید.
    تونی رابینز

4. ILMAH_68

ILMAH_68 خدایا شکرت

2,142
    8,277
    2,351
    When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then I realised that the Lord doesn’t work that way so I stole one and asked Him to
    forgive me.
    Emo Philips

وقتی من بچه بودم هر شب برای داشتن دوچرخه ای دعا میکردم. بعدها متوجه شدم که روش کار خدا اینگونه نیست. بنابراین دوچرخه ای دزدیدم و از خدا طلب
    آمرزش کردم!
    امو فیلیپس

alireza1377 از این پست تشکر کرده است.
  5. ILMAH_68

ILMAH_68 خدایا شکرت

2,142
    8,277
    2,351

It takes a lot of courage to release the familiar and seemingly secure, to embrace the new. But there is no real security in what is no longer meaningful.
    There is more security in the adventurous and exciting, for in movement there is life, and in change there is power.
    Alan Cohen

برای رها کردن امنیت آنچه با آن آشنا هستیم و در آغوش گرفتن چیزهای تازه جرئت زیادی لازم است. اما واقعیت این است که در چیزی که دیگر معنایی ندارد،
    امنیتی هم وجود ندارد. در ماجرا جویی و شگفتی ها امنیت بیشتری نهفته است. چرا که زندگی در حرکت معنا پیدا میکند و قدرت در تغییر.
    آلن کوهن

6. ILMAH_68

ILMAH_68 خدایا شکرت

2,142
    8,277
    2,351

A mind that is stretched by a new experience can never go back to its old dimensions.
    Oliver Wendell Holmes, Jr.

ذهنی که با تجربه های جدید شکل میگیرد هرگز نمیتواند به ابعاد قبلی اش بازگردد.
    الیور وندل هولمز جی آر