1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

پوشش مورد علاقه شما کدوم یکی هست دوست خوبم ؟

شروع موضوع توسط barfi ‏Nov 5, 2012 در انجمن اسپمکده

1. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    الان تکلیف هوادارانتا روشن کن که با د<هان های باز چشم انتظار نتیجه هستند!!!!
    2یا3یا4یا5
    آیا باید در این بین میانگین گرفت؟؟
    آیا 3با5قابل قیاسه؟؟؟؟
    آیا حد این اعداد که به خدا نزدیک شود عدد منفی می شود؟؟؟؟؟
    پاسخ همه ی این پرسش ها در برنامه محمد حسین سلااااااااااام!!!

2. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,480
    50,615
    29,365
    :35::35::35::35:

3. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    می خندی؟؟؟؟
    برنامش به نام منه....اما جنابعالی که انگار دکترید باید جواب بدی؟؟؟؟؟؟
    یالا زود تند سریع مردم منتظرند!!!!!

4. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,480
    50,615
    29,365
    من دندون پزشکم....!:241::241:

5. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    به همین خیااااااااال بااااااش!:16:

6. هرکسی ازاده هرجورمیخواد بگرده درست اما نوع پوشش اجازه میده هرکسی درمورد شخصیت شما اظهار نظرکنه مثلا دخترخانومی که مدام لاک میزنه وارایشای جلف میکنه این اجازه رو میده که بقیه خیال کنن ایشون نماز نمیخونه یا خیلی چیزای دیگه اما شاید اون دختر خیلی پاک ومعصوم باشه
    بقول ی نفرما دخترا مث طلا میمونیم باید توی جعبه ازمون محافظت بشه که دردسترس هر دزدی قرار نگیریم
    وبقول یکی از بچه ها حیای دختر به دست نیافتنی بودنشه

marzieh و MHK1372 از این پست تشکر کرده اند.
  7. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    ببین مرضیه حرفتا کاملا قبول دارم...
    ببین من وقتی می بینم یه دختری خیلی راحت بدنشا و زیبایی هاش را به نامحرم نشون می ده این مسئله برام پیش میاد که این دختر نتونسته توی خونه حس زیباییشا و تحسینشا ارضا کنه...پس میاد بیرون و خودشا به نامحرم عرضه می کنه....
    من خودم سعی می کنم به همسرم و فرزندم اگه دختر بود اونقدر تمجید کنم از زیباییش و از جذابیت هاش که نیازی به تمجید غریبه ها نداشته باشه....
    و این شدنیه!!من مطمئنم اگه دو نفر عاشق هم باشند تموم تلاششونا می کنند تا همدیگه را به تعالی برسونند...
    بازم می گم این نظر شخصیمه ممکنه یه پسری بیاد بگه من دوس دارم تموم بدنه همسرم(مرواریدم) در دید رس غریبه باشه ولی من اینا خلاف اصولم می دونم...
    باور کنید با عشق هر کاری آسون می شه

8. منظورت من بودم؟
    اون پسر عاشق زنش نیست اگه کسی کسیا دوس داشته باشه میخواد فقط مال خودش باشه همونطور که من بعنوان ی دختر دوس دارم همسرم مال من باشه ودوس ندارم دکمه های لباسشو باز بذاره یا بعد ازدواج بامن با کس دیگه ای باشه
    باحرفت موافقم قشنگ ترین حس اینه که بدونی اونی که دوسش داری جزتو مطعلق ب کسی نیست

9. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    یه چیزی دیگه شما گفتی لاک و آرایش...
    باید بگم اشکالی نداره اینا....
    خواهرم و مامانم اکثر اوقات توی خونه آرایش می کنند و لباسای زیبا می پوشند....حتی من و آبجیم هفته ای یبار بزن و بکوب و رقص داریم برا خودمون...
    ببینید با این موارد آبجی من ترغیب نمی شه بخواد تحسین مرد نامحرما به خودش ببینه و حتی تو خیابون شیکترین و برندهای معروفا می پوشه اما بدنش و زیبایی هاشا هم نمایش نمی ده...
    من خودم به شخصه سعی می کنم عشقم را با خودم اینگونه همراه کنم...و می تونم چون به خودم و اصولم باور دارم...

10. من نمیگم ارایش ولاک بده من میگم بیرون وتومعرض دید نامحرم بده
    من باشیک پوشی موافقم حتی با اینکه ی زن تو خونه واسه همسرش جلفترین ارایشو بکنه واز لباسای خفن استفاده کنه موافقم بدجور اما واسه همسرش که باهر قدمی که برمیداره خدا واسش ثواب بنویسه اما ن واسه نامحرم که باهر قدمش فرشته ها لعنش کنن

MHK1372 از این پست تشکر کرده است.