1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

پنجــــــــــــــــره

شروع موضوع توسط ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── ‏Nov 6, 2014 در انجمن مطالب جالب

1. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── ツ▂▃▄▅▆▇█▓▒░♥♥ی دخی چت مخ و شیطون♥♥░▒▓█▇▆▅▄▃▂ツ

12,018
    103,093
    134,982

♥︎روزى مـِيرســهـ كـٓهـ عشــٓقم خـــستـٓهـ كــوفتـٓه آز ســِركــار مــيآد خــُونهـ بهــش خــستــهـ نباشــِيد بگم و اونـُم بوســٓم ميــكنــهـٓ :26:ميـــرهـ كه دوشـ بگيــٓره :107:تــــــٓا ميــرهـ حــمـومـ دآد بـــزنــــم :آقـــــامــــــــون ؟:16:آز پشـت در بگــٓهـ جــــــــُون دلـــــٓم ؟:25:بهــــش بگـم بــُدو بــُدو در رو بـــآز كــــنٓ ســِريع درو بـــآز كـــٓنه بـــگهــ چي شــدهـ خانــومـــمٓ ؟:111:منـــم بآ ذوق بهشـــ بگــٓم ميــزآرى خـٓط تـٓه ريشـٓ تو مــٓن بـٓرآت بــزنــٓم ؟:135:آقامــون لباســشــُو دربيآرهـ بـگهـ لــــازم نكـــردهــ -_- تــــُو برو غذآ تــــو بســوزونـــ مـــنمٓ قيآفمـــو اينجــٓورى كـــنم:8:بــآغــُرغــُر از حــٓموم بيآم بيــُرون -_-:50:آونـــم ســـريع از پشــت بغـٓــلمـ كــنهـ بگـــهـ چــى نــآز نآزى تشــريفـ دآرن بعضــــيآ :256:...مــٓنم با ذوق بــرمٓ سمتـٓش تآ خط ريشـُشو بــزنم ســـرشـــُو خــم كـــنه تــآ قدمـ بهــش برســٓهـ >_<بعـــد يهــُو چشـــمـم به بازوهــآى لخـتش بيفـــته:260:مظلـــُوم نگــآش كنم بگــم هــــوى آقــــا؟:251:آونمـ بازوهاشــُو بيآره جـــلو بگــهـ بيآگــاز بگــــيـر تــولــهـ لوســـٓـم ...مــنكـٓه يــهـ خانـــوم بيشـــتر ندآرمـ كـــه :252::251::252::251::252::251:

αɾҽғҽԋ_αв، ѕαмα، elahe00 و 8 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

12,018
    103,093
    134,982
    دیوونه بازی میدونی چیه؟ یعنی وقتی کنآرته یهو دمآغشو بکشی چشمآش پر اشک بشه بگــه : مگه خل شدی ؟ بگی آخ آره دیگه (!) خل تو (!) وقتی باهات بحث میکنه چشمآتو ریز کنی بگی : خآک بر سرم بآز اخم کردی؟ نگفتم بهت نمیآد؟ اصـلن گوش نمیــدیهـآآ نشستـه بـآشین تـو یه جمعِ دوستآنه ، داره حرف میـزنه یهو وسط حرفش بگی تـو پرانتز میخواستم بگم من ایشونو خیلی دوس دارم خوب داشتی میگفتی عزیزم ... دیوونه بآزی یعنی اینکه یه روز بهت بگه : مـرسی که اینقدر دیوونه ای ♥♥

αɾҽғҽԋ_αв، ѕαмα، elahe00 و 9 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

12,018
    103,093
    134,982
    ••خوشــآ مردی کِ خــآنومش من بـآشــَم : ... . !••

αɾҽғҽԋ_αв، ѕαмα، بوق و 7 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. Che royayi!!
    :smile:

ѕαмα، بوق، خانوم مهندس و 5 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

12,018
    103,093
    134,982
    وووووووووووووووووووووووووووووی نیمایی تویی داداشیم؟؟؟؟!دارم خواب میبینم یعنی؟!

ѕαмα، بوق، خانوم مهندس و 7 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

12,018
    103,093
    134,982
    عاشق لحظـہ ایҐ بشینҐ جلوت صورتتو ڪفے ڪنҐ ریشتو بزنҐ ، با ملایمت افتر شیو بزنҐ برات بعב صورتت و ببوسمو بگҐ פاضر شو برو ωـرڪار عشقҐ تو هҐ ناخونامو لاڪ بزنے و بگے منتظرҐ باش زوב میاҐ پیشت عزیزمممممممممم^_^!

αɾҽғҽԋ_αв، ѕαмα، بوق و 7 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

12,018
    103,093
    134,982
    یه ﻭﻗـﺘﻬـﺎﯾـﯽ ﺩﻟـت ﻣـﯿـﺨـﻮﺍﺩ ﯾــﻪ ﭘـــﺮﺍﻧــﺘـﺰ ﺑــﺎﺯ ﮐـﻨـﯽ ﻛـﺴـﻰ ﻛــﻪ ﺩﻭﺳـﺶ ﺩﺍﺭﯼ ﺭﻭ ﺑـــﺬﺍﺭﯼ ﺗــﻮﺵ ﺑــﻌـﺪ ﭘــﺮﺍﻧـﺘــﺰ ﺭﻭ ﺑـﺒــﻨـﺪﯼ ﮐـﻪ ﻣـﺒـﺎﺩﺍ ﺩﺳـت ﺍﺣـــﺪﺍﻟـﻨـــﺎسـی ﺑـﻬـﺶ ﺑـﺮﺳـﻪ ..!

αɾҽғҽԋ_αв، ѕαмα، بوق و 6 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

12,018
    103,093
    134,982
    عشق یعنــــــــــــــــــ طوری نگات کنه انگار آدم قحطه!

αɾҽғҽԋ_αв، ѕαмα، بوق و 6 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. Mano yadete?? Damet garm, az marefatet khosham oomad, bade in hame modat mano yadete, manam faramooshet nakarde boodam abji golam,
    Halet chetoore???? Khobiiiiiiiii?

ѕαмα، بوق، M.G.Captain و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

12,018
    103,093
    134,982
    اخه دیفونه مگه میشه من داداشیه گله خودمو یادم بره هان عزیزدلم؟!حرفا میزنیا جیگری....ووووووووووووووی اگه بدونی چقد خوشال شدم نیمایی داداشی جون جونیم کلی دلم واست تنگولیده بود الان ذوق مرگم یعنی....سربازی خوب بود داداشی گله مهربونم؟!

ѕαмα، بوق، M.G.Captain و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.