1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

پـَـَـ نــه پـَـَــــ سری 8

شروع موضوع توسط Sara skelet ‏Jan 4, 2012 در انجمن پ ن پ

1. به دوستم میگم خودکارتو بده.میگه چیزی میچوای بنویسی ؟میگم پـَـــ نــه پـَـــ واسش شلوارک گرفتم میخوام ببینم اندازشه یا نه

نمکدون از دستم افتاد نمکاش ریخت مامانم اومده دیده میگه ایوای نمکای نمکدونه؟ میگم پـَـــ نــه پـَـــ نمکای منه جوگیر شدم یکم سریز کرد! نه اینکه گوله نمکم....

رفتم مغازه میگم آقا مرگ موش دارین؟میگه واسه کشتن موش میخواهید میگم پـَـــ نــه پـَـــ میخوام بریزم توی غذا خوشرنگ بشه

یه نفر میره آزمایشه ادرار بده.پرستر میگه این ادراره میگه پـَـــ نــه پـَـــ سکنجبینه آوردم تا دور همیم با کاهو بخوریم

رفتم بانک پول بگیرم کارمند بانک میگه پول رو میبرید میگم پـَـــ نــه پـَـــ میخوام وایسم اینجا ببینم کی میرقصه بهش شاباش بدم پـَـــ نــه پـَـــ

بابابزرگم 102 سالشه میگه به نطرت وصیت ناممو بنویسم میگم پـَـــ نــه پـَـــ واسه 20 سال آیندت برنامه ریزی کن قدر جوونیتو بدون

بدوستم میگم جمعه از دریا بریم قطر؟ میگه با لنج؟؟ پـَـــ نــه پـَـــ شنا کنیم بریم...نزدیکه...
    دزد اومده خونمون همه چیزو برده.پلیساومده میگه اینجادزد اومده میگم پـَـــ نــه پـَـــ خواستیم تغییر دکوراسیون بدیم گفتیم شما بیاید نظر بدید.خونمون قشنگ تر بشه
    تو جاده ‏ یه تابلو ‏دیدم ‏که عکس ‏p با ‏یه ‏خط ‏قرمز روش هست ‏میگم ‏یعنی ‏پارک ممنوع ‏؟ ‏!‏ میگه ‏ پـَـــ نــه پـَـــ یعنی ‏استفاده ‏بی رویه از ‏پ ‏ن ‏پ ‏ممنوع ‏
    رفتم ‏هندونه ‏بخرم ‏میگم ‏یه ‏هندونه ‏میخام ‏یارو ‏میگه ‏شیرین ‏باشه ‏؟ میگم ‏ پـَـــ نــه پـَـــ نازنین ‏باشه ‏بهتره شیرین ‏خیلی ‏لوسه ‏
    ----------------
    رفتم در خونه رفيقم ... از پشت آيفون ميگه ... تنهايي؟ پـَـــ نــه پـَـــ خونه محاصره ست ... بهتره خودتو تسليم كني ...!
    با دوسم میرم استخر دوستم میکه استخره ؟میگم: پـَـــ نــه پـَـــ دریاست دورش دیوار کشیدن که غرق نشی

Admin از این پست تشکر کرده است.