1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

پشت پرده برنده جنجالی آکادمی موسیقی گوگوش سال ۹۲

شروع موضوع توسط MHK1372 ‏Mar 25, 2013 در انجمن تفکرات باطل

1. MUSE

MUSE

75
    110
    197
    sorry asabani shodam mikhastam zoOd harfamobenevisam!

μ~¤@ฯmit@¤~μ و Shiva از این پست تشکر کرده اند.
  2. fardin0688

fardin0688 پسر خردادی

449
    1,835
    1,489
    اون وریا خر نیستن که این همه هزینه میکنن و این همه مدیریت و وقت میذارن ...
    بیش از صد و پنجاه سال دارن کار میکنن
    کاملا حساب شده و اگه زودتر راه اصلاح جامعه و خودمون + ( اونا ک نمیشه گفت ) پیدا نکنیم ..
    ب زودی شاهد اتفاقای عجیبی خواهیم بود .

!!HISS!!، ...N@ShEn@s...، ★ سونامی ★ و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. Shiva

Shiva

5,462
    12,103
    1,270
    خب حالا دیگه فارسی بنویس دیگه:biggrin:

μ~¤@ฯmit@¤~μ از این پست تشکر کرده است.
  4. afsoon

afsoon

1,412
    3,448
    425
    نه بابا منم مجیدو دوست داشتم خیلی با احساس می خوند حق اون بود برنده بشه

در مورد مطلبت هم باید بگم که این از اولش هم معلوم بود به هر حال مردمم احمق نیستن که این چیزا رو نفهمن
    شخصیت ارمیا کلا دروغی بود خجالت کشیدناش و گریه اش برای ایران که کاملا مصنوعی بود
    اصلا از اول از ارمیا بدم میومد ولی هرچی می گفتم مامانم می گفت چرا چون عین بقیه نمی رقصه ولی من به خاطر دروغی بودنش ازش بدم میومد

μ~¤@ฯmit@¤~μ و ★ سونامی ★ از این پست تشکر کرده اند.
  5. MUSE

MUSE

75
    110
    197
    واقعا واسه ی همچین ملتی متاسفم! چرا ما نمیتونیم مثه همه ی ملت های دیگه پیروزی ی نفر رو بپذیریم و حمایتش کنیم؟ چرا همیشه دنبال این هستیم که شخصیتشو بد جلوه بدیم و خرابش کنیم؟ تا کی میخواین به این وضعیت ادامه بدین؟ کی میخواین یاد بگیرین ک برتری های بقیه رو قبول کنین و به جای انکارشون سعی کنین ازشون درس بگیرین؟ آخه چرا ما ایرانی ها اینجوری هستیم؟؟؟ هرسال هزارتا مسابقه بهتر از این آکادمی تو کشورهای دیگه داره برگزار میشه و همیشه هم برنده با آغوش باز از طرف اون ملت پذیرفته میشه! این فقط ما هستیم که مثه خاله زنک ها از زدن حرفای بی خود و خراب کردن چهره ی بقیه لذت میبریم! من طرفدار ارمیا نیستم ولی این دلیل نمیشه که بهش توهین کنم و عقایدشو زیر سوال ببرم! اونم مثه همه ی ما عقاید خاص به خودشو داره! به امید روزی که یاد بگیریم تفاوت های دیگران رو بپذیریم و باهاشون کنار بیایم.....

6. afsoon

afsoon

1,412
    3,448
    425
    عقاید کسی زیر سوال نرفته در واقع ماعلاوه بر اینکه باید به عقاید هم احترام بزاریم باید سعی کنیم ارزش های خودمونو حفظ کنیم اینکه ژست روشن فکر بگیریم
    چیزی رو عوض نمی کنه الان خیلی ها فکر می کنن اره خب باید به عقاید هم احترام بزاریم ولی نه عقایدی که باعث بشه تمام ارزش های دینی مون زیر سوال بره من ادم خیلی مذهبی نیستم ولی می دونم یه سری چیزا باید باشه وگرنه سنگ رو سنگ بند نمیشه
    این کار اونا یعنی نشون دادن اینکه یه زن هم میتونه خواننده باشه هم دیندار باعث تغییر فکر جوونا میشه و باعث میشه جوونا فکر کنن که اشکال نداره بعضی از دستورات دینشونو انجام ندن که این دقیقا میشه از بین رفتن ارزش ها
    شبکه من وتو یک شبکه کاملا سیاسیه این یه چیز واضحه پس گارد نگیر که ایرانیا کلا نمی تونن یه ادم موفقو ببینن و همش می خوان نابودش کنن
    اینو بدون اونا اگه خیلی ایرانی بودن و ایران و دوست داشتن هیچ وقت نمی رفتن هر چقدر هم که اوضاع بد بود اگه واقعا کشورشونو دوست داشتن می موندنو سعی می کردن کشورشونو بسازن قصد اونا فقط تغییر فکر جووناست
    در واقع این یه تهاجم فرهنگی با یه روش کاملا زیرکانه ست جوری که دقیقا مثل تو مردم بگن عقیده است و باید بهش احترام گذاشت

μ~¤@ฯmit@¤~μ، ...N@ShEn@s... و sara از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    خوشم مياد من نبودم دوستاني بودند كه جواب هاي خوبي بدند...:267:

8. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    اینو بدون اونا اگه خیلی ایرانی بودن و ایران و دوست داشتن هیچ وقت نمی رفتن هر چقدر هم که اوضاع بد بود اگه واقعا کشورشونو دوست داشتن می موندنو سعی می کردن کشورشونو بسازن قصد اونا فقط تغییر فکر جووناست
    در واقع این یه تهاجم فرهنگی با یه روش کاملا زیرکانه ست جوری که دقیقا مثل تو مردم بگن عقیده است و باید بهش احترام گذاشت

9. marzieh

marzieh

6,019
    4,021
    553
    من مجید رو دوست داشتم :34::34: دلم میخواست اون اول بشه :inlove:

μ~¤@ฯmit@¤~μ، afsoon و Shiva از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. ★SARINA★

★SARINA★ بانوی زمستان:d

11,703
    27,122
    1,447
    راستش این کار ارمیا همه ی زن های ایرانی رو تحریک میکنه که با حجاب و پوشش خواننده بشن........حتی خود من هم تحریک کرد...... من خیلی خوانندگی دوس دارم ولی برای زن مسلمون حرامه....و خوب من هم مسلمونم.......پس مثل ارمیا نمیرم خواننده بشم......

μ~¤@ฯmit@¤~μ و MHK1372 از این پست تشکر کرده اند.
  11. همش دروووووووووغه از کجااا معلوووم راااست باشه..

μ~¤@ฯmit@¤~μ و magid202020 از این پست تشکر کرده اند.