1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

پشت پرده آکادمی موسیقی گوگوش

شروع موضوع توسط mojt@ba ‏Jan 26, 2013 در انجمن مطالب جالب

1. mojt@ba

mojt@ba داداش کریس

3,108
    6,715
    488

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

جام فرهنگی: کمتر از سه سال از تاسیس شبکه انگلیسی من و تو می گذرد و طی این مدت شبکه با فراز و نشیب های بسیاری روبرو شده و اغلب برنامه هایی که از این شبکه پخش شده با حاشیه های بسیاری همراه بوده و هست. یکی از برنامه هایی که در ابتدا نسبتا با اقبال عمومی همراه شد و کاملا کپی برداری شده از برنامه شبکه آمریکایی آمریکن آیدل بود و البته با سپری شدن سری اول برنامه به تدریج مخاطبان خود را به دلایلی از دست داد، آکادمی موسیقی گوگوش بود. نحوه برگزاری این مسابقه به گونه ای است که در ابتدا تعدادی از مخاطبان از طریق دوتن از اساتید موسیقی گزینش شده و وارد مرحله رقابت با یکدیگر می شوند تا اینکه در نهایت به گفته مجری برنامه طبق نظر بینندگان نفر برتر از لحاظ صدا و ترانه انتخاب شده و برنده ۲۵۰۰ دلار وجه نقد می شود. در ادامه به بررسی نحوه انتخاب افراد برتر که در این برنامه با حاشیه های بسیاری همراه بوده است خواهیم پرداخت.

مربیان آکادمی چه کسانی هستند؟
    فائقه آتشین”گوگوش”
    مربی اصلی این آکادمی و یا ناظر مسابقه خانم فائقه آتشین”گوگوش”است که شبکه من وتو وی را سلطان پاپ ایران می داند. خانم فائقه آتشین ادعا می کند که در قبال حضور در آکادمی گوگوش هزینه ای دریافت نکرده و حاضر است برای خدمت به جوانان ایرانی حتی به صورت شخصی هزینه نماید تا شاید قدمی در راه خدمت به جوانان برداشته باشد و این در حالی است که به گفته عوامل شبکه خانم گوگوش یا همان فائقه آتشین بابت هر سری اجرا درآکادمی مبلغ ۵۰۰ هزار دلار دریافت کرده است و این خود با سخنان شعاری این خواننده لس آنجلسی متناقض است. عوامل شبکه من وتو طی رایزنی هایی با خانم فائقه آتشین” گوگوش” قراردادی را به مبلغ ۲٫۵ میلیون دلار برای برگزاری آکادمی موسیقی گوگوش با وی امضا نمودند و گوگوش نیز در این قرار داد حاضر شده نظرات عوامل شبکه را در انتخاب برترین فرد آکادمی اعمال نماید.
    بابک سعیدی
    استاد موسیقی این برنامه فردی به نام بابک سعیدی است که به عنوان تنظیم کننده آهنگ های شبکه من و تو در این شبکه کار می کند و می تواند به راحتی خواسته های شبکه را در خصوص انتخاب نفر برتر مرتفع سازد. چرا که از عوامل شبکه محسوب شده و سیاست های شبکه را اعمال می کند.
    هومن خلعتبری
    استاد ترانه و صدای این برنامه فردی به نام هومن خلعتبری است که هفتمین همسر فائقه آتشین”گوگوش” است و نظر وی تامین شده از سوی گوگوش می باشد. ترکیب سه نفری داوران و مربیان این آکادمی دقیقا کپی برداری شده از برنامه آمریکایی آمریکن آیدل است وشیوه برنامه نیز به ظاهر شبیه به برنامه مذکور آمریکایست .

سری اول آکادمی موسیقی گوگوش برگزار شد و نفر اول این رقابت که به ظاهر با نظر بینندگان انتخاب می شود فردی به نام سروش تهیه کننده و از عوامل برنامه من وتو پلاس بوده که پس از برگزاری دوره اول این آکادمی با مجری پشت صحنه برنامه آکادمی یعنی خانم سالومه سید نیا ازدواج می کند و جایزه ۲۵۰۰ دلاری را دریافت می نماید.

این در حالی است که اولین شائبه تقلب در انتخاب نفر برتر آکادمی در ذهن ها ایجاد شد چرا که پس از انتخاب سروش تهرانی به عنوان نفر برتر شبکه با اعتراض بینندگان در صفحات اجتماعی مواجه شده چرا که به گفته بینندگان رای آنها به فردی دیگری بوده اما برخلاف رای عمومی که به گفته مجری برنامه تعیین کننده نفر برتر بود سروش تهرانی از عوامل شبکه به عنوان فرد برتر انتخاب می شود.

sahar__khanoom، sara، ya30 joon و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. داداش مرتضی جالب بود thumbsupthumbsupthumbsupthumbsupthumbsup
    راستی اون عکسه up نشده
    :67::67::67::67::67::67::67::67:

3. که این طور !!!!!!!! جالبه!!!!