1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

پسرا برای اینکه خودتونو به یه پسر خفن امروزی تبدیل کنید کارای زیر رو مرحله به مرحله انجام بدید:

شروع موضوع توسط یسرا77 ‏Aug 29, 2014 در انجمن مطالب طنز

1. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431
    میدونم همتون اصلا" خوشتون نمیاد که یه پسر زلن زینبو کنه و مثل دخترا باشه و اون موقع بیاد تو خیابون ، من خودمم خوشم نمیاد ولی وقتی بهش فکر میکنم میبینم که همین سلیقه شما دخترا باعث شده که خیلی از پسرا دقیقا" برن مثلا" زیر ابرو بردارن و ازین کارا ، یه کلیپ دارم از دوستام مال زمان دانشگاه هست سال 87 زمانی که دانشجو و تو خوابگاه بودم دقیقا" یکی از دوستای دیگم داشت جلو ماها زیر ابرو یکی از بچه هارو بر می داشت و جالب بود که منم فیلمشون گرفتم و مسخره کردمو میگفتم میزارم youtube که همه ببینن و ازین حرفا ؛ جالبه بدونید که همین دوستم ازش میپرسیدم که چرا بر میداری میگفت که چون دوست دخترم گفته بردار؛ حالا اگه بخوایم قضاوت کنیم میبینیم که سلیقه دخترا باعث این میشه .

در ضمن چرا نمیاید خودتون که مطمئنا" بیشتریتون دبیرستانی یا پیش هستین مقایسه کنید ، من یادمه سال 82 و 83 که دبیرستانی بودم سر کوچمون که وایمیستادیم صبحا که مثلا" بریم دبیرستان دختر دبیرستانی ها هم که رد میشدن باور کنین اینقدری که امروز شما ها برای دبیرستان رفتن آرایش دارین اونا نداشتن ؛ خوب موقعی که شما ها اون چیزی که نیستین نشون میدین توقع دارین یه پسر امروزی که دبیرستانیه چیجور خودشو نشون بده ؟ هرچند هرچقدرم تفسیر کنم واستون فایده نداره ؛ ولی به جای اینکه بیاین پسرارو مسخره کنین و دم از مردانگی با پستاتون بزنین که پسر باید فلان باشه فلان نباشه بهتره روی انتخاب برای قبول یک دوست پسر خیلی بهتر عمل کنید . اینو باور کنید من به عنوان یک پسری که یه قول بعضی از دوستان که لقب عتیقه و زیرخاکی بهم دادن و منم در جواب طلای زیر خاک به خودم لقب دادم , باید بگم که دختری که امروز بهش بشه گفت یک خانوم متشخص و زیبا و مورد اعتماد خیلی کمه .

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── از این پست تشکر کرده است.
  2. خخخخخخخخخخخخخخخ

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و $$h@mid$$ از این پست تشکر کرده اند.
  3. ѕαмα

ѕαмα "سیستِمــــ تَذکــر سایــتــ " 凸 (︶︵︶) 凸

4,937
    23,836
    82,714
    خخخخخخخخخ ایول

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── از این پست تشکر کرده است.
  4. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,482
    33,495