• این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

    مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

    عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

پایان هفته دوم رقابت های لیگ دسته یک کانوپولوی آقایان

  • شروع کننده موضوع Mehdi 3
  • تاریخ شروع

Mehdi 3

مستر نون ^-^
ارسال ها
3,853
لایک ها
9,781
#1

بنادر و دریانوردی نوشهر صدرنشین گروه الف شد


هفته دوم مسابقات لیگ دسته یک کانوپولوی آقایان با صدرنشینی تیم بنادر و دریانوردی نوشهر در گروه الف این رقابت ها دیروز 16 اسفندماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، هفته دوم مسابقات لیگ دسته یک آقایان دیروز 16 اسفندماه به میزبانی هیات قایقرانی زنجان در استخر حجاب این شهر برگزار شد. در مسابقات این هفته 4 تیم حاضر در گروه الف این رقابت ها به مصاف یکدیگر رفتند.
در این رقابت ها هیات قایقرانی استان تهران با باشگاه بنادر و دریانوردی نوشهر 1 بر 1 مساوی شدند، هیات قایقرانی زنجان 12 بر 0 باشگاه صدر سبحان بابلسر را در هم کوبید، بنادر و دریانوردی نوشهر 9 بر 1 از سد صدر سبحان بابلسر گذشت، دیدار هیات قایقرانی زنجان و هیات قایقرانی تهران 3 بر 3 مساوی تمام شد، هیات قایقرانی تهران 15 بر 3 صدر سبحان بابلسر را شکست داد و بنادر و دریانوردی نوشهر 4 بر 2 هیات قایقرانی زنجان را از پیش رو برداشت.
بدین ترتیب در پایان هفته دوم این رقابت ها باشگاه بنادر و دریانوردی نوشهر با 7 امتیاز در رده نخست، هیات قایقرانی تهران با 5 امتیاز جایگاه دوم و هیات قایقرانی زنجان با 4 امتیاز در رده سوم گروه الف رقابت های لیگ دسته یک کانوپولوی آقایان قرار گرفتند.
 
بالا