1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

ياوري: جعفري عذرخواهي نکند مسلمان نيست

شروع موضوع توسط mojt@ba ‏Feb 21, 2013 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. mojt@ba

mojt@ba داداش کریس

3,108
    6,715
    488
    سرمربي تيم فجر سپاسي مي‌گويد اگر مديرعامل تراکتورسازي به خاطر صحبت‌هايي که مطرح کرده عذرخواهي نکند در مسلماني‌اش شک مي‌کنم.
    به گزارش ايسنا، محمود ياوري سرمربي تيم فوتبال فجر سپاسي در نشست خبري بعد از بازي با تراکتورسازي اظهار داشت: هواداران تراکتورسازي براي داشتن چنين تيمي بايد خوشحال باشند و من يکي از بهترين بازي‌هاي تراکتورسازي را در اين فصل از رقابت‌ها ديدم. تيم آنها از همه جهت خوب بازي کرد.
    وي ادامه داد: ما به اشتباه‌هاي خط دفاعي و جواني بازيکنان‌مان باختيم ولي مشکلي نيست و جاي ترميم دارد.
    ياوري درباره شعارهاي هواداران تبريزي که مي‌گفتند "سپاسي تباني " بيان کرد: اگر ما با استقبال تباني کرده‌ايم پس با تراکتور هم تباني کرده‌ايم چون در بازي با استقلال 5 گل دريافت کرديم و در بازي با تراکتورسازي هم 3 گل دريافت کرده‌ايم. اين تيم مزين به نام شهيد سپاسي است و از اين موضوع که ما را به تباني نسبت مي‌دادند دلخور هستم ولي اين موضوع را سردار جعفري مي‌داند.
    سرمربي فجر سپاسي ادامه داد: سردار جعفري مديرعامل تراکتورسازي مصاحبه‌اي را با رسانه‌ها انجام داده و گفته است که ما تباني کرده‌ايم. که اگر مديرعامل تراکتورسازي عذرخواهي نکند در مسلمان بودنش شک مي‌کنم. اگر سردار جعفري تجربه فوتبالي داشت اين موضوع را مطرح نمي‌کرد و مطمئنم هواداران تراکتور امروز خط گرفته بودند.
    ياوري بيان کرد: من بعد از فجر سپاسي خودم را يک تراکتوري مي‌دانم و در زماني که سرمربي تراکتورسازي بودم زحمات زيادي را براي اين تيم کشيدم و هواداران نيز هميشه به من احترام مي‌گذاشتند ولي امروز هم انتظار داشتم با شناختي که از من دارند به حواشي نپردازند.
    وي در پايان گفت: ما در شهرمان مظلوم هستيم و مسئولين استان قول‌هايي به ما مي‌دهند ولي عمل نمي‌کنند. ما يک و نيم ميليارد امسال تا به حال خرج کرده‌ايم و رتبه الان‌مان با توجه به مبلغي که خرج کرده‌ايم بسيار خوب است و به نوعي قهرمان است. بعضي از تيم‌هايي که از ما پايين‌تر نيز هستند، بيش از 10 ميليارد خرج کرده‌اند.

مهربون، Sonya، اتنا .. و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. mojt@ba

mojt@ba داداش کریس

3,108
    6,715
    488
    واقعا جای تاسف داره که تماشاگران تبریزی از تیم فجر اینطوری استقبال کردند و با گفتن شعار سپاسی تبانی تبانی به تیم فجر سپاسی توهین کردند ...
    جای تاسف داره که تیم ما اسم شهید روشه باید بهش احترام گذاشت ...
    و واقعا جای تاسف داره که بخوانم انگ تبانی رو به تیم ما بچسبونن ... :cry:
    تیم ما غیرت داره .... :32:

rezaco2196، ya30 joon، مهربون و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,511
    24,619
    62,770
    عزیز اگه تبانی نبود پس چرا باشگاهتون به استقلال گفته شکایت میکنه؟

rezaco2196، مهربون، اتنا .. و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. mojt@ba

mojt@ba داداش کریس

3,108
    6,715
    488
    هر چی بگم بازم شما حرف خودتو میزنی !!!!!!!!!!!!!!!!
    تبانی در کار نبوده ...

rezaco2196 و اتنا .. از این پست تشکر کرده اند.
  5. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,511
    24,619
    62,770
    چرا میخواستین تو نود افشاگری کنین؟ چیو افشا کنین اصلا؟ چرا و به چه دلیل از استق لال شکایت کنین؟

rezaco2196، مهربون و اتنا .. از این ارسال تشکر کرده اند.