• این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

    مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

    عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

وضعیت فعلی شیطان پرستی در ایران...

Seyed Mahdi

من عاشق محمد (ص )هستم....
ارسال ها
1,859
لایک ها
5,930
سن
26
محل سکونت
شهر بهشت(مشهد)
#1
وضعیت فعلی شیطان پرستی در ایران وضعیت فعلی این گروه ها در ایران در پنج محور خلاصه می شود:
الف) تحرک در اینترنت: وبلاگ نویسی، گفت و گو در محیط یاهو 360 درجه، سایت کلوپ دات کام، دریافت خبرنامه ها و... از جمله تحرکات اینترنتی شیطان پرستان ایرانی است که تاکنون نیز ادامه دارد.
ب) ترویج نمادها: مغازه ها و اصناف فروشنده زیور آلات نقره ای، فروشگاه های پوشاک جوانان و بانوان علی الخصوص در هر تهران وظیفه عمده ترویج شیطان پرستی در داخل کشور را برعهده دارند، در برخی موارد حتی می توان اظهار کرد که فروشندگان و مدیران حتی اطلاع اندکی از محتوای عمل خود ندارند. هم چنین گفتنی است برخی از چهره های مطرح موسیقی پاپ و متالیکا در تهران و شهرستانها به کرات و از طرق مختلف این نمادها را حمل و معرفی و به صورت مستقیم و غیر مستقیم به ترویج آن ها می پردازند. سایت ها و وبلاگ های فارسی زبان نیز نقش عمده ای را در گسترش و معرفی این نمادها ایفا می کنند. شایان ذکر است در برخی از برنامه های صدا و سیما نیز به صورت ناآگاهانه این نمادها ترویج می شود. البته برنامه هایی نیز در جهت معرفی و نقد این عده تهیه کرده اند.
ج) ترویج متالیکا: گروه های موسیقی متالیکا هم چون گروه «رامان» و گروه «OSD» که توسط بابک خواجه پور، ژانو باغومیان، لویک یومیان، و کارن آرکلیان اداره می شود به عنوان شاخصی از فعالیت رو به گسترش گروه های متالیکا قابل ذکر هستند.
د) پارتی های شبانه: پارتی های شبانه رپ ها، جشن های فارغ التحصیلی و مهمانی های خاص دوستانه همواره به عنوان کانون فعالیت شیطان پرستان قابل ذکر هستند. در این مراسم و هر بار گروهی از جوانان با انواع و اقسام مختلف از اندیشه ها و ظواهر شیطان گرایی آشنا و یا جذب آن ها می شوند.
ه) همکاری با سلطنت طلب ها: اوایل سال گذشته میلادی خبری در وبلاگ های وابسته به شیطان پرستان ایران منتشر شد که اهریمن سرکرده گروه شیطان پرستان، پیوستن گروهش را به انجمن پادشاهی ایران اعلام می کرد.
 
بالا