1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

وای خدای من لیام!!!!!!!

شروع موضوع توسط ї﹩ᾰ ℙᾰԻк€Ի₤ ‏Jan 15, 2014 در انجمن اخبار موسیقی

1. ї﹩ᾰ ℙᾰԻк€Ի₤

ї﹩ᾰ ℙᾰԻк€Ի₤ ɹƎXIW & ɹƎNOI⊥ɔƎɹIp

182
    507
    221
    این عکس چند روز پیش وقتی لیام برای تولد زین به یک مهمونی رفته بود منتشر شد که سر همین یک عکس کلی حاشیه و جنجال به پا شد و باعث شد لیام تیتر روزنامه ها بشه :279:
    ماجرا از این قراره که لیام به مهمونی تولد زین میره و عکسی از اون منتشر میشه که در طبقه سی و دوم (32) اون ساختمان قرار داره و با زمین فاصله ای نزدیک 360 ft ( حدود 109 متر ) داشته !!!!!!
    بعد از انتشار این عکس تعداد بسیار زیادی از دایرکشنر ها کلی توی/یت به لیام کردند که نگرانشن و این چه کاریه و آیا حالش خوبه ؟ یا لیام تو بتمن نیستی ! و ....
    بعد از این ها لیام عذرخواهی کرد و گفت :" حتما عکس هایی رو امروز از من دیدید که بالای یک ساختمان بودم ، من اونجا بودم و پشیمونم و اون عکس هم عکسِ من بود . من به هیچ طرفداری پیشنهاد نمی کنم که این کار رو بکنه چون واقعا خطرناکه ، این کار رو هرگز نکنید ! من خیلی احمق و وظیفه نشناس بودم . معذرت می خواهم !"
    اما خب بالاخره این خبر سر تیتر مجله ها و روزنامه ها از جمله یکی از روزنامه های اصلیه بریتانیا شد که چندان برای پسرا خوب نیست .
    اما فقط این نیست دیشب لیام توی/یت های فراوانی رو ارسال کرد که از طرفدارا خواست تنهاش بگذارند و بیرون خانه اش منتظر نمانند !
    برخی از توی/یت ها :
    من میدونم که خیلی از دوستانم روزهای گذشته عکس هایی از خانه ی من رو ارسال کردند اما میشه لطفا اومدن و بیرون منتظر موندن رو تموم کنید .
    من فقط دلم می خواهد بتونم برم بیرون و قدم بزنم مثل هر آدم دیگه ای و از وقتم با دوستام لذت ببرم ، حس بدی ندارم که نمی خوام ازم عکس بگیرن .
    ببخشید اگه با کسی بی ادب بودم اما فهمیدم که اگه یک عکس هم بگیرم ، مردم بیشتری هر روز می آیند اینجا xxx امیدوارم همتون خوب باشید !

وای عشقم خب مراقب خودت باش نمیگی یه موقع من سکته کنم؟؟؟
    به خدا نگرانتم
    میدونم برات سخته گلم ولی تحمل کن یه روزی با هم میریم بیرون

آیلار-77 و MR.Nimasr از این پست تشکر کرده اند.
  2. ї﹩ᾰ ℙᾰԻк€Ի₤

ї﹩ᾰ ℙᾰԻк€Ի₤ ɹƎXIW & ɹƎNOI⊥ɔƎɹIp

182
    507
    221
    خواهش میکنم :laugh::laugh:

آیلار-77 از این پست تشکر کرده است.
  3. آیلار-77

آیلار-77 خاص دیگه چیه؟؟مشتی باش!!

1,118
    2,742
    415