1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

واسه عوض شدن حال و هوای انجمن بیاین تو یه کم بخندیم

شروع موضوع توسط Merjhoi ‏Dec 4, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,421
    11,170
    7,232
    سلام خوبی؟ من هفته دیگه دارم نامزد میکنم، یه مهمونی کوچیکه حتما بیا
    تورو خدا کادو با خودت نیار، فقط یکی رو بیار باهاش نامزد کنم!

2. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,421
    11,170
    7,232
    زن به شوهرش میگه :تو هندوستان یک زن رو به قیمت یک گوسفند فروختند.. به نظر تو این بی انصافی نیست؟؟؟ شوهره میگه :نه اگه زن خوبی باشه می ارزه...

3. Merjhoi

4,421
    11,170
    7,232
    دقت کردین تو اداره مثلاً همه دارند کار انجام میدن اما همینکه اینترنت قطع میشه همه از اتاقهاشون میان بیرون خستگی بگیرن.

4. Merjhoi

4,421
    11,170
    7,232
    مورد هم داشتیم گفته:
    من دستم خوبه، بذار تو wechat برات shake کنم

5. Merjhoi

4,421
    11,170
    7,232
    دیشب داشتم به داداشم عربی درس میدادم بهش میگم :ذهب علی الی المدرسه. اینجا مدرسه اسم مونث، میگه :ینی علی رفته مدرسه دخترونه خوش به حالش!!!!!! ینی استعداد این بچه صاف تو لوزالمعده ام!!! مدیر جون مرگ من رد نکنی بذار همه از این همه نبوغ فیض ببرن روحشان شاد شه!

آنه شرلی از این پست تشکر کرده است.
  6. Merjhoi

4,421
    11,170
    7,232
    صندلی عقب تاکسی نشسته بودم هوا هم خیلی گر بود. دختره کنارم با اشاره گفت ببخشید میشه بکشین پایین؟
    گفتم :میخوای بخوری؟
    گفت :کثافت منظورم شیشه بود
    گفتم :بیشعور منم منظورم هوا بود

7. Merjhoi

4,421
    11,170
    7,232
    همین ضرب المثل"آشپز که دوتا شد آش یا شور می شه یا بی نمک...
    برای درک پیشینه تاریخی ایرانیان در گند زدن به کار تیمی کافیه

آنه شرلی از این پست تشکر کرده است.
  8. Merjhoi

4,421
    11,170
    7,232
    داریم نزدیک میشیمبه موقعی که سره سفره عقد آقای عاقد بگن. آقای محترمه برای بار دوم میپرسم آیا وکیلم.؟ بعد یکی از اون وسط مجلس داد بزنه بگه.. دوماد رفته گل بچینه..

9. Merjhoi

4,421
    11,170
    7,232
    دونفرمیرن شیرینی فروشی پول نداشتن شیرینی بخرن. وقتی بر میگردن
    نفراول :من سه تا شیرینی برداشتم ندیدن. نفر دوم :بریم منم بردارم. دوباره میرن تومغازه. نفر دومی به صاحب مغازه :میخوام برات شعبدبازی کنم. سه تاشیرینی میخوره. فروشنده :پس شعبدش کو؟ میگه توجیب بقل

10. Merjhoi

4,421
    11,170
    7,232
    غضنفر مار تو شیشه الکل میبینه، میگه:
    خدای من، اون کیه دیگه ترشی مار میخوره..!!