1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

واسه عوض شدن حال و هوای انجمن بیاین تو یه کم بخندیم

شروع موضوع توسط Merjhoi ‏Dec 4, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,153
    7,169
    وقتی معلما میگن (خب) هزارتا معنی میده:
    ۱-خب"دیگه بسه خوندن میخوام بپرسم.. ۲-خب"بسه دیگه خفه شین.. ۳-خب"برگه هارو بدین وقتتمومه۴-خو ب "وسایلتون وجمع کنید دیگه حوصله ندارم

حاجی 7 خط از این پست تشکر کرده است.
  2. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,153
    7,169
    مسابقه پیامکی ایرانسل (هر پیام ۷۵تومان) برنده :هر روز لپ تاپ
    سوال:
    ۱ :اب خوبه؟ بله
    ۲ :درخت چه رنگ است؟ سبز
    ۳ :اهن سفت تره یا پنبه؟ اهن
    سوال آخر :شخصی که نظریه بوروکراسی پست مدرن را باب کرد که بود و اون روز تو خلوت
    خودش به چی فکر میکرد!؟

3. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    ﺑﻌﻀﯿﺎﻡ ﻓﮏ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯼ ﻣﺎﺷﯿﻨﺸﻮﻥ ﻋﺼﺎﯼ ﻣﻮﺳﺎﺱ!
    ﺭﺍﻫﻨﻤﺎ ﺭﻭ ﮐﻪ ﺯﺩﻥ ﺩﯾﮕﻪ ﻣﯿﭙﯿﭽﻦ، ﻭﻇﯿﻔﻪ ﺑﻘﯿﻪ ﻫﻢ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﺷﮑﺎﻓﺘﻪ ﺑﺸﻦ!

4. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    یه روز یارو سوار هواپیما می شه، یهو هواپیما سقوط می کنه......این قرار بود جوک باشه اما حادثه خبر نمی کنه!

5. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    برنامه امشب سینماهای فیس بوک.... همه چیز از یک اد شروع شد! (عشقی خانوادگی) چه کسی منو ریمو کرد؟؟؟ (پلیسی) یک پیج و ۱۰۰ ادمین (ایرانی)...... پروفایلی که واقعی نبود! (اسرار آمیز) دیشب زیر پستت کامنت گذاشتم آیدا (عشقولانه) جنگ ادمین ها (اکشن)

6. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    مورد داشتیم که
    دختره میخواسته سوار تاکسی بشه
    کلیپسش جا نشده با وانت رفته....
    اصلا سی وزییه

7. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    من زمانی میگم علم پیشرفت کرده که ماندگاری عطرهابه اندازه ماندگاری سیربشه
    لامصب بوش نمیره

8. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    رفتم ساعت سازی به یارو می گم ساعتم کار نمی کنه، میپرسه یعنی درستش کنم؟
    پ نه پ باهاش صحبت کن سر عقل بیاد بره سر کار!!!

9. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    دوران مدرسه........... وقتی من ۲۰ میشدم و دوستم ۱۲ میشدفکر میکردم وای اون چقدر بدبخت شد و دلم براش میسوختالان اون میلیاردره و من دارم برای شما پست میزارم

10. Merjhoi

4,417
    11,153
    7,169
    شاباش چیست؟
    حرکتی است محترمانه برای وحشی کردن شخص در حال رقص!!!