1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

هه خنده دار

شروع موضوع توسط simin ghr ‏Aug 9, 2014 در انجمن خاطرات

1. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    یه روز داشتم تو خیابون راه میرفتم که یهو یه مرده با یه فِراری زرد خوشگل اومد...همه چشما بهش دوخته شده بود...همه زیر لب ازش تعریف میکردن که ناگهان...یه پیرزن اومد دست تکون داد براش فکر کرد یارو تاکسیه...هیچی دیگه در حالی ما داشتیم اونجا آسفالت گاز میزدیم اون مرده هم کم کم داشت محو میشد

(تبسم)، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───، รђเ๓ค و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    آغا ما اول ابتدایی بودیم
    اولین روز مدرسه هم بود
    همه گریه می کردن
    منم با تعجب به مدیر مدرسه گفتم
    اغا
    ما هم باید گریه کنیم؟؟

(تبسم)، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───، รђเ๓ค و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    امروز داشتم سیب زمینی سرخ کرده درست میکردم اما با خیال راحت (حالا چرا) چون کسی خونمون نبود داداشم هم خواب بود هیچی دیگه اولش که سر روغن پرید تو ماهیتابه با دو انگشت مبارک درش اوردم احساس سوختگی نکردم اما احتمالا نرونها وقت نکردن جیغ بزنن چون بو کباب میومد . باخوشحالی سرخ کردنشو تموم کردم یه دیس کامل شد (اخ جوووووووووووون)
    در یک ان دستم خورد به دیس همش رو کف زمین اشپزخونه خالی شد یععععععععععنی چنان ضربه روحی خوردم که وقتی معشوقم بعد از هفت سال عشق و عاشقی بخاطر پولو موقعیت خانوادگی رفت بایکی دیگه این حال بهم دست نداده بود نشستم جمع کردم بعد به خودم گفتم:
    این همه سوسکو مگس تو دوغ و نوشابه پیدا کردیم
    این همه جک و جونور تو بسکویت و کیک پیدا کردیم
    این همه کرم تو میوه پیدا کردیم اما بازم خوردیم مگه مردیم
    حالا شاید یه سوسکی مارمولکی چند روز یا ماه یا سال پیش از اینجا رد شده باشه که چی؟ (یععععنی استدلالم تو حلقم)
    بعدشم کباب شامی درست کردم و سیب زمینی ها رو دادم داداشم خورد اون قسمتهایی که تمیز بود هم خودم خوردم
    خلاصه خیلی خوش گذشت
    کثیف خبیث بدجنس هم خودتی

4. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    دیروز یه پراید صورتی دیدم خیلی قشنگ بود
    گفتم صد در صد رانندش دختره
    اومدم ازش سبقت بگیرم به چشم خواهری یه نگاه انداختم ببینم رانندش چه شکلیه احیانا و نیاز به سایه بالا سر داره یا نه ؟؟؟
    چشمتون روز بد نبینه یه آقایی با هیکل نتراشیده و نخراشیده تو مایه های اکبر سبیل خودمون راننده بود
    هیچی الان تو فاز خودکشی قرار گرفتم ولی هر چی خودمو از طبقه همکف میندازم پایین نمیمیرم !!!

(تبسم)، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و ×امیرمحمد × از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    يادمه كوچيك كه بودم چايو با ني ميخوردم كه خاص باشم.. تازه وقتي دهنم ميسوخت بازم از رو نميرفتمو باز ميخوردم. بعدشم فك ميكردم خيليم كلاس داره .نميدونم فقط من اينجوري بودم يا شماهم مثل من بوديد
    لايك=منم مثل تو بودم

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و ×امیرمحمد × از این پست تشکر کرده اند.
  6. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    یادم میاد که امتحان زبان داشتیم سوال اومده بود: آیا گاو هاعلف می خورند؟ دوست منم با اعتماد به سقف کامل نوشته بود yes I do
    من
    دوستام
    معلم درحال هلی کوپتری زدن
    انجمن حمایت ازانسان های علف خوار

7. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    آقا یه روز بابام بهم گفت برو موبایل مامانتو بیاررفتم آوردم گفت یه زنگ به من بزن زدم دیدم نام مخاطب نوشته وزیرجنگ.کلی باهم خندیدیم بعد مامانم اومد گفت چی شده منم خیلی سریع واقیعیتو گفتم آقا بیا ببین یک دعوایی شد منم رفتم زیرماشین قایم شدم تا شب شب که داداشم داشت میرفت دستشویی از پایین ماشین پاشو گرفتم داداشم یک دادی کشید بابام پرید بیرون دنبال داداشم.داداشمم دبروکه الفرار.منم زیرماشین اگزوز گاز زدم.خلاصه درعرض یه روز دوبار گل کاشتم.
    من D:
    وزیرجنگ :(
    داداش زهره ترک شده ×(
    اگزوز ماشین تومعده ی من :-[

8. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    اقا اونروز با رفیقم داشتیم در مورد تکنولوژی بحث می کردیم یهو رفیقم برگشت گف :ی سیستم دیدم تیری جی فایو
    ناموسا ی ساعت هنگ بودم

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و รђเ๓ค از این پست تشکر کرده اند.
  9. รђเ๓ค

รђเ๓ค تمنای هادی عزیز دل عسگری پس نگارا بفرما کجایی؟

5,209
    15,160
    22,151