1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

همهی حرفها

شروع موضوع توسط *امين* ‏Dec 17, 2012 در انجمن درد دل

1. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128

...امشب این نامه‌ام را تو برایم بنویس. زبان من دیگر اصم شده. قلمم نمی‌چرخد. حرف‌هایم را تو بگو
    امشب می‌خواهم حرف‌های بی‌پرده‌ام را از زبان تو بشنوم. می‌خواهم از زبانت بشنوم که دلگیر بودن چه معنی می‌دهد. می‌خواهم بگویی که این چه حسی است که از کسی آزرده خاطر باشی ولی از اعماق قلبت از او بی‌گلایه باشی. بگو! حرف‌هایم را بگو. می‌خواهم بشنوم و بدانم
    می‌خواهم طعم خالی شدن را برایم توصیف کنی. من زبانش را ندارم. من فقط جنون می‌دانم. من فقط حیرانی می‌کنم
    می‌خواهم غم را برایم تعریف کنی. می‌خواهم خودم را مجنون خطاب کنی و مرا از عاقبت این جنون بترسانی؛ آنگاه اندکی بعد، از این سخنت پشیمان شوی
    امشب می‌خواهم از زبانم به من بگویی درد تهی شدن با یک مرد چه می‌کند. می‌خواهم بگویی که غم و شادی را از من گرفته‌ای و اینگونه بیمارترینم ساخته‌ای. افسوس که هیچ گاه نمی‌توانی این درد را درک کنی. قطره اگر دریا را ببیند و طالب او شود بیمار می‌شود؛ اگرچه دریا پس از قطره نیز همان دریاست
    بگو و باز هم بگو که این تو بودی که مرا تنهاترین آدم‌ها کرده‌ای. بگو که این تو بودی که آرزوهایم را با آمدنت بی‌ معنا کردی. بگو که این تو بودی که به من یاد دادی میان گریه بخندم و میان خنده بگریم. بگو که این تو بودی که گذشته و آینده‌ام را از جلوی چشمانم برداشتی
    ...بگو که خالی‌ترینم کرده‌ای، آنقدر که از تو پر شوم
    ...بگو که بی احساس‌ترینم کرده‌ای، آنقدر که از یادگارهایت جنون بگیرم
    ...بگو که تنهاترینم کرده‌ای، آنقدر که لایق خلوتت باشم
    ...بگو که پر دردترینم کرده‌ای، آنقدر که از دردها فارغ شوم
    ...بگو که خاموش‌ترینم کرده‌ای، آنقدر که صدایت را بشنوم
    ...و بگو که مغرورترینم کرده‌ای، آنقدر که شکستنش به پای تو بیرزد
    بگو که این‌ها حرف‌های تو است. بگو که حرف‌های حقیقی‌ام و حقیقت حرف‌هایم همین‌هاست که گفتی. بگو که این‌ها افسانه نیست. جنون نیست. بگو که تو مرز عقل و جنون را در هم می‌شکنی
    ..."بگو! من بی‌تاب شنیدنم. همه‌ی حرف‌هایم را بگو: بگو که "لایقت هستم

repa، sajjad.y، ••ÐêMōn•• و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. sajjad.y

sajjad.y منم برگشتم بعد مدتها

2,010
    5,891
    791