1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

هرزگی

شروع موضوع توسط Fαяαηαк ‏Oct 9, 2014 در انجمن درد دل

1. هرزگیمختص به تن فروشی نیست...ربطی به جنسیت هم نداره...

همین که از کسی سواستفاده کنیهرزه ای...همین که به دروغ بگی دوستت دارمهرزه ای...همین که خیانت کنیهرزه ای...همین که رفاقتت به خاطر پول باشههرزه ای...

اگه میخوای تن فروشی کنی صاحب اختیار بدنتی...اماهرزگینکن چون از احساس و آبروی دیگران باید مایه بزاری....

MahDiyaR Mjd از این پست تشکر کرده است.
  2. مخاطب خاص
    عشق من همه چیزش خاصه...لبخندش.......تیپش......رفتاراش.....اخلاقاش...... احساساتش....دوست داشتنش.....و غیرتش.....!!!مخاطب نبوده که خاص باشه... خاص بوده که مخاطب شده....مخاطب خاص من....خاص بودن خاصیت توست.... تو همیشه برام خاص میمونی....چون سلیقه ی منی...............................[​IMG][​IMG] تقدیم به مخاطب خاص خودم که دیوونشم...فضولی ام نکنین....خودش میدونه کیه.....به بقیه هم ربطی نداره....فقط خواستم بدونه که به همه دنیا میگم که دوستش دارم.....(سوالم نپرسین[​IMG])....[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

3. پسر عمه ام رفته بود سربازی...افتاده بود تو قسمت راهنمایی رانندگی...

روز دوم زنگ زدن گفتن بازداشت شده...حالا عمه ام داشت خودشو به قصد کشت میزد که آی پای بچه ام به زندون وا شده و الان معتاد میشه و ...!!!از این کولی بازیا...دیدم بنده خدا دیگه نمیتونست حرف بزنه...گوشی رو گرفتم ازش و به سرهنگه گفتم چی شده که بازداشت شده؟...گفت:

....خیابون لاله زار رو به تشخیص خودش دوطرفه اعلام کرده......

تو اون لحظه چی کشیدم من بماند...عمه ام تمام اون روز با چماق وایساده بود پشت در که اومد سیاه و کبودش کنه...برای شادی روحش یک لحظه سکوت...

4. کارآموز داداشم تازه شروع کرده به کار....داداشمم مغازه ی کامپیتر و موبایل و این حرفا داره...ظاهرا یکی از مشتریا اومده گفته :میشه بهم کمک کنید که چطوری خودم تو خونه ویندوز عوض کنم؟میشه تو یه برگه مراحلشو برام بنویسین؟؟؟ داداشمم سپرده به کارآموزش...پسره اومده بنویسه مرحله ی اول رو نوشته...

1-ابتدا به سمت کامپیوتر می رویم.....

یعنی واقعا متاسفم برا خودم که همچین آدمایی دوروبرم هستن!!!بیچاره داداشم چی میکشه از دستش...

5. روسری ات را سفت ببند...لباس هایت پوشیده باشد...آرایش نکن...اگر راه دارد زیبا هم نباش...دخترک پنهان کن خویش را...اینجا امنیت ندارد...در دانشگاه هزاران خواستگار داری اما همه تنها خواستگار یک شب اند...در خیابان صد ها راننده ی شخصی داری اما مقصد همه یک مکان خالیست و بس...کمی که فکر کنی لرزه بر بدنت می افتد...دخترک...اینجا چشم ها گرسنه تر از معده هاست...سیراب شدن چشم ها خیال باطل است...از چشم مردم اینجا اگر زیبا باشی "هرزه ای"... اگر خوش لباس باشی "فاحشه ای"...اگر اجتماعی باشی "خرابی"...اگر "سرد" باشی لابد قیمتت بالاست...بهرحال تو خریدنی هستی خواه نرخ کم خواه نرخ زیاد... دخترک... اینجا "زنبودن" دل شیر می خواهد....اینجا باید "مرد" باشی تا بتوانی "زن"بمانی...

6. سلامتی خودمون . . .

که چه توی "پــلکـ" زدنامون . . .
    چه توی "پــیکـ" زدنامون . .
    .یــاد آدمایی هستیم که "بــَــد" کردن باهامون . . .

سلامتی اونی که تو دلم درخشیـــــــــــــــــــــــــــــــد ...

ولی دیگه دوسش ندارم ببخشیــــــــــــــــــــــــــــد ...

سلامتي اوني كه از من گذشت........

فكرش به اينجا نميرسه واسه من در گذشت..........