1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

هاشمی- سال 84

شروع موضوع توسط barfi ‏May 15, 2013 در انجمن عکس عمومی

1. اوه اوه عذر میخوام وقتتون رو گرفتم . واقعا ببخشید یه چیزی یاد گرفتم که هر جاییی نباید حرف زد چوون حرف نزنم بهتره .. چون با حرف زدن من و شما بد بختی مردم کم نمیشه منم خیلی واسم جالب نیست حال خودم و به خاطره حرفایه نه چنداان جالب خراب کنم .. پس دیگه وقتتون رو نمبگبرم. و اینقدر به خودتوون ننازید اینجا هم شرکت نیست تجربه داشته باشید با من یا تازه کارا فرقی داشته باشید.. اینجا فقط یه جا واسه سرگرمیه ..

barfi از این پست تشکر کرده است.
  2. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    من بگم قبلش در مورد هاشمی و سایر کاندیدا هاحرفی ندارم..
    در مورد این آقا که اقلیت5درصدی را 95درصد میبینه بحث دارم!!!!
    کسی که رای میده در تمام دنیا یعنی نظام حاکم را تایید میکنه...
    یه سوال شما که دم از این میزنی که اکثریت مردم نظاما قبول ندارند پس جمعیت میلیونی مردمی در تمام نقاط دور و نزدیک که در جشن22بهمن شرکت میکنند گشنه ساندیس هستند آیا؟یا ساندویج؟یا شاید هم اینا درختند!!!
    اوه اوه اوه شاید عناصر نظام دستور میدند به تصویر بردارا که تمام نماها کلوز آپ گرفته بشه تا جمعیت کم زیاد جلوه بشه؟؟؟
    داداشم شما یا خوابی یا خودتا به خوابی زدی...در هر جامعه ای مخالف هایی وجود دارند اما تعدادشون کمه داداش گلم...
    عب نداره بر میگردیم به سال88!
    ادعای تقلب!حدود یک میلیون به خیابان امدند نه برای شورش برای یه اشتباهی که تصور کردند امکان تقلب هست!!!اما وقتی وارد فاز شورش شد مردمی که فریب خوردند متوجه شدند این یه بازی خطرناکه که CIA. و موساد دارند رهبریش میکنند و سریع اشتباه خودشونا در تظاهرات میلیونی و عظیم 9دی نشون دادند....آیا فراموش کردید؟آهان شاید اونقدر وقت ندارید تا از رسانه های غربی چشم بردارید!
    یه سوالی!
    آیا دل رسانه های غربی سوخته برای ما؟دقت کردید هیچ آگهی بازرگانی از من و تو پخش نمیشه؟امیدوارم یکم واقع نگر و رءال تر باشید نسبت به جهان پیرامونتون...موفق باشید دوست عزیز

abje از این پست تشکر کرده است.
  3. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,482
    50,622
    29,409
    جاست هاشمی!!!!!

4. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    اعتقادم اینه که بدونید رهبری فتنه88دست موسوی خوءینی ها بود اما نمیتونم بگم هاشمی هم بیکار بود...هاشمی خیمه شب بازی کرد...هاشمی خودش خانوادش را رهبری کرد...من تمام اون مساءل را یادمه دقیق...
    هاشمی و اون نماز جمعه که آتیش فتنه را بیشتر کردا یادمون نرفته!هاشمی و تلاطم خانوادش برای القا تقلب را یادمون نرفته...به قول پسر هاشمی اگه آقا جون تو مناظره های تلویزیون شرکت کنه بیشتر مردم میفهمند که ایشون توانایی کار اجرایی را ندارند...
    ایشاله هر کی خدمت میکنه رای بیاره اما دوستای گلم قالیبافا دست کم نگیرید روش بشتر تحقیق کنید...

5. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    هارهارهار...نه عزیزم من با هر کی بحث میکنم باهاش رفیق میشم دوس داشتم با شما هم باب دوستی را باز کنم؛-)
    بعدشم شما که واسه سرگرمی میای پس چرا بحث سیاسی میکنی؟بحث سیاسی اصولن باید واقعیت ها را گفت...

6. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    تازشم نترس من نه سیاستمدارم نه با کسی ربط دارم من19سالمه و دانشجو م...اما از عقایدم با تمام علم و توانم بهره میبرم ...
    اونم که نوشتم سیاستمدارم جلوش علامت خنده گذاشتم که بدونی با شوخی میخوام باهات بحث کنم...خلاصش اینکه خواستی بیا تو ایمیلم بیشتر میحرفیم

7. اصولا بحث سیاسی علاقه خاصی دارم ولی نه اینجا تو سایت تو واقعیت .. و اینکه البته بگم بحث سیاسی دووست داشتم بهتره.. چون به نظره شما من و شما و کسایه دیگه بیایم بحث کنیم چیزی درست میشه؟؟ به نظرتوون بدختیه مردم کم میشه؟؟ به نظرتوون پراید 8میلیونی که شد18 میلیون ما بحث کنیم میشه 6میلیون نه بخدا درست نمیشه فقط وقتمون رو هدر میدیم یا مثلا حرفایی که میان تو شبکه هایی مثل bbc و voa میزنن چیزی تا حالا درست شده نه والا فقط دارن خودشونو سرگرم میکنن و اعصاب من و شما رو خراب میکنن.

barfi از این پست تشکر کرده است.
  8. اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

بسههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه دییییییییییییییییییییییییییییییییییگههههههههههههههههههههههه>:(

❥ℳĀΣĐξĤ❥ از این پست تشکر کرده است.
  9. اعصاب نداریا؟؟؟

10. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    اوه اوه چه عصبانی>:(
    :*